Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t


FroS-t

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze wyposażona, zadbana sztuka i w chyba w dobrych rękach :thumbup1: co do modów...

Nie wiem czy bym się pakował w kierownicę z RS z baraku multifunkcji, uwierz mi, będzie Ci tego brakować

Pomyśl nad heblami z S4, bo przy takiej masie 320/280 średnio hamuje a po virusie będzie bida.

Zresztą na forum masz kilku wariatów od B7 na których możesz się wzorować :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratki fury kolego, i gratki za ''stay clean'' tez tak mam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa tematy. Raz, czym ogarniasz pikowaną skórkę na kierownicy i masz fotkę po czyszczeniu? Muszę o swoją zadbać i przyda się sprawdzone info. ; ) Dwa, przymierzałeś już Rotory? Ofc bez foto się nie liczy. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wyposażona, zadbana sztuka i w chyba w dobrych rękach :thumbup1: co do modów...

Nie wiem czy bym się pakował w kierownicę z RS z baraku multifunkcji, uwierz mi, będzie Ci tego brakować

Pomyśl nad heblami z S4, bo przy takiej masie 320/280 średnio hamuje a po virusie będzie bida.

Zresztą na forum masz kilku wariatów od B7 na których możesz się wzorować :grin:

Dziękuję H4mm3r za rady :good: , także postanowione w momencie virusa będą heble z S4, bardzo podoba mi się jak to wyglądało u dydo wraz z jego wyborem koloru- pomarańcz, choc to co widziałem u ciebie...co tu dużo gadać kozak :slina: co do kierownicy temat do przemyślenia....więc może TT RS??? :whistling:

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łaa jedna z ładniejszych A4 na forum, a do tego Avant :)

Plus za manual, bo 3.0TDI większość widzi się z automatem... Patrząc po stanie foteli, to przebieg obstawiam <150tys :)

Super wyposażenie, super stan i super silnik, do tego quattro - ZAZDRO Kolego ;)

Nie mogę się doczekać foto na rotorach... A co do kierownicy to dużo lepiej będzie wyglądać ta ścięta z TT, niż ori RS4 B7 :) ale to kwestia gustu...

Gratulacje i bezawaryjności życzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa tematy. Raz, czym ogarniasz pikowaną skórkę na kierownicy i masz fotkę po czyszczeniu? Muszę o swoją zadbać i przyda się sprawdzone info. ; ) Dwa, przymierzałeś już Rotory? Ofc bez foto się nie liczy. :grin:

Witam afroo, a więc tak do czyszczenia kierownicy używam najpierw Auto Finesse Total Interior Cleaner żeby zdjąć cały tłuszcz i inny syf, jest to już gotowe delkatne APC które naprawdę dobrze czyści i potem AngelWax Heaven For Leather, co do AngelWax najlepiej psiknąć na pędzelek i wcierać w kierownice aż zacznie się pienić i potem do sucha mikrofibrą :good: zdjęć nie mam po wyczyszczeniu ale zapewniam że jest miękka i matowa skóra, także polecam. Co do Rotorów jeszcze nie przymierzane do auta, nie zdążyłem :doh:

Łaa jedna z ładniejszych A4 na forum, a do tego Avant :)

Plus za manual, bo 3.0TDI większość widzi się z automatem... Patrząc po stanie foteli, to przebieg obstawiam <150tys :)

Super wyposażenie, super stan i super silnik, do tego quattro - ZAZDRO Kolego ;)

Nie mogę się doczekać foto na rotorach... A co do kierownicy to dużo lepiej będzie wyglądać ta ścięta z TT, niż ori RS4 B7 :) ale to kwestia gustu...

Gratulacje i bezawaryjności życzę!

Bardzo dziękuję za miłe słowa, długo się zastawiałem czy dołączyć do forum, a teraz się zastanawiam czemu tak zwlekałem :facepalm: taaaa...już celuję w TTS :good: po jednym zdaniu H4mm3ra o multifunkcjii z którym się zgadzam i Twoim decyzja zmieniona, ogólnie też wizualnie ładniejsza jest, przebieg to w chwili obecnej 211tyś, potwierdzone w ASO w momencie kupna miała 203 tyś

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O multifunkcji nie pomyślałem, ale rzeczywiście to też jest ogromny argument za TT-s...

Moje fotele wyglądają gorzej a miała 127tys w momencie kupna (obecnie 134tys :))

Jakby Ci kiedyś przyszło do głowy zmieniać na recaro to chętnie odkupię te S-line-y :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O multifunkcji nie pomyślałem, ale rzeczywiście to też jest ogromny argument za TT-s...

Moje fotele wyglądają gorzej a miała 127tys w momencie kupna (obecnie 134tys :))

Jakby Ci kiedyś przyszło do głowy zmieniać na recaro to chętnie odkupię te S-line-y :D

Zapamiętane :good: , Recaro w chwili obecnej zostają jako mod-marzenie :grin: że aż bałem się napisać w planach :grin:

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaa...już celuję w TT RS :good: po jednym zdaniu H4mm3ra o multifunkcjii z którym się zgadzam i Twoim decyzja zmieniona, ogólnie też wizualnie ładniejsza jest

Pomyśl o kierce z polifta B8. Łatwiej dostać w dobrym stanie, a robotę robi podobną. Polecam.

kiera%20rs2_zpsuq8lbhov.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaa...już celuję w TT RS :good: po jednym zdaniu H4mm3ra o multifunkcjii z którym się zgadzam i Twoim decyzja zmieniona, ogólnie też wizualnie ładniejsza jest

Pomyśl o kierce z polifta B8. Łatwiej dostać w dobrym stanie, a robotę robi podobną. Polecam.

kiera%20rs2_zpsuq8lbhov.jpg

Własnie rozbolała mnie głowa, człowieku kasuj to zdjęcie!!!! :slina: Jeden z tych modów za którym aż drgawek dostaje... :polew::polew::polew:

Na rotorach będzie bajka , dobry wybór . :hi:

Thx, dla niektórych oklepane i nie warte swojej kasy ale dla mnie najlepszy model, baaaardzo mi się podobają i jeszcze zanim kupiłem auto wiedziałem że będę je miał u siebie :naughty:

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcie tej kiery nie jednego przyprawia o ból głowy :wink:

Ale te naleśniki wołają o pomstę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcie tej kiery nie jednego przyprawia o ból głowy :wink:

Ale te naleśniki wołają o pomstę :grin:

No musiał zauważyć. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcie tej kiery nie jednego przyprawia o ból głowy :wink:

Ale te naleśniki wołają o pomstę :grin:

No musiał zauważyć. :decayed:

to da sie szybciej zauważyć niż tą kiere :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa się uparli. :grin: Trza będzie jakieś pokrowce na alle upolować. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcie tej kiery nie jednego przyprawia o ból głowy :wink:

Ale te naleśniki wołają o pomstę :grin:

zdjęcie tej kiery nie jednego przyprawia o ból głowy :wink:

Ale te naleśniki wołają o pomstę :grin:

No musiał zauważyć. :decayed:

zdjęcie tej kiery nie jednego przyprawia o ból głowy :wink:

Ale te naleśniki wołają o pomstę :grin:

No musiał zauważyć. :decayed:

to da sie szybciej zauważyć niż tą kiere :grin:

Wiedziałem że napiszą :polew: :polew: :polew: :grin: :grin: :grin:

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...