Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nio i to jak :polew:

po pierwszym sektorze miał 0,1 przewagi nad 10 zawodnikiem a podniecony Kochański opowiada, że Button jest na bardzo szybkim okrażeniu :polew:

Po drugm sektorze dalej się nie zorientowali a na koniec okrążenia Borowczyk mówi: "nie udał się 3 sektor Buttonowi" :polew: :polew:

problemem jest odpalić laptopa z live timing'iem

jak dla mnie to kluczowa dla Renault będzie pierwsza część wyścigu, żeby tylko Robert nie stracił pozycji :mysli:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 310,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

problemem jest odpalić laptopa z live timing'iem

widocznie dla Pana Borowczyka i Kochańskiego jest to problem.

Może niech Polsat zasponsoruje im na wyścigi Kangaroo TV tam też są czasy na bieżąco :polew:

ciekawe co z tego będzie?

http://f1.pl/Artykul.82+M56d9c91876e.0.html

Opublikowano

Tu Kubek wyjechał na twardej mieszance?

Jeśli tak to dobrze.

Ciekawi mnie po ilu okrążeniach będą pierwsze zjazdy. Coś mi się wydaję że ok. 7-10 okrążenie czołówka zacznie zjeżdżać. A w innych przypadkach opony będą masakrowane do końca swoich granic.

[br]Dopisany: 13 Marzec 2010, 22:52_________________________________________________http://en.espnf1.com/bahrain/motorsport/story/11176.html

Opublikowano

jakieś typy?... tak w ślepo na początek sezonu...

ja stawiam 4te miejsce :naughty:

Opublikowano

z optymizmem 5-7

Opublikowano

Z tego co czytam na forach, to jednak nasz rodak będzie startował na miękkiej mieszance.

Opublikowano

Na miękkiej.

Problem w tym, że na dziurze zablokował koło (czyt. przytarł oponę) i nie do końca jest ona okrągła.

Chcą prosić komisję o pozwolenie na zmianę 1 koła.

Co do wyniku.

Moim zdaniem wersja optymistyczna to pierwsza 10.

Wersja :kox: to pierwsza 5

Opublikowano

Moim zdaniem Kubek będzie gdzieś koło 7 miejsca, ciekawi mnie jak pojedzie Szumi :naughty: każdy będzie chciał go objechać, pytanie co stary lis będzie w stanie zrobić :cool1: PS. wcale go nie lubię, ale chętnie będę śledził bieg wydarzeń :kox:

Opublikowano

Moim zdaniem Kubek będzie gdzieś koło 7 miejsca, ciekawi mnie jak pojedzie Szumi :naughty: każdy będzie chciał go objechać, pytanie co stary lis będzie w stanie zrobić :cool1: PS. wcale go nie lubię, ale chętnie będę śledził bieg wydarzeń :kox:

Kubica go wyprzedzi bez problemu jak nie na starcie to o paru kółkach.Ma znacznie wolniejsze auto od Roberta a to, że jest przed nim to małe problemy z bolidem Roberta w 3Q
Opublikowano

W ferrari obydwa silniki do wymiany. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

stawiam na 1 :good:[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 12:14_________________________________________________

stronka taty [br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 12:14_________________________________________________a tak ogólnie to ma w tym roku do kitu pomalowany kask :)
Opublikowano

kij z kaskiem ważne żeby w czubie był :naughty:

Opublikowano

bylem pewien ze kask to kwestia indywidualna i jest niezmienny. ale widac komercja wziela góre nawet w przpadku R.K.

Opublikowano
  • Autor

kij z kaskiem ważne żeby w czubie był :naughty:

:good:[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 12:19_________________________________________________

bylem pewien ze kask to kwestia indywidualna i jest niezmienny. ale widac komercja wziela góre nawet w przpadku R.K.

myslę że zmieni to niedługo

[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 12:19_________________________________________________zapowiada się mega wyścig :kox:

Opublikowano

zapowiada się mega wyścig :kox:

Też tak sądzę :decayed:
Opublikowano

A wie ktoś gdzie można online obejrzeć wyścig?

Opublikowano

na polsacie :gwizdanie:. zlapiesz każdą pokojówką zrobioną z obręczy rowerowej.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.