Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

6 to dobre miejsce, ale przez większą część kwalifikacji zanosiło się, że będzie gdzieś w okolicach 10[br]Dopisany: 10 Lipiec 2010, 17:47_________________________________________________http://www.sport.pl/F1/1,96296,8124347,Formula_1__Kubica__Jestem_zaskoczony_awansem.html

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

przeciez ten red bull to jakas kpina :blink:

to jest już 10-ty wyścig w sezonie, a nadal red bull pluje w twarz największym zespołom z największymi budżetami jak ferrari i mcclaren i robi czasy blisko o 1 sekunde lepsze w Q3 :gwizdanie:

nawet brawn gp w tamtym rokunie miał takiej przewagi ......

Opublikowano

nadal red bull pluje w twarz największym zespołom z największymi budżetami jak ferrari i mcclaren

hehe, zdjęcia dnia - z jaką zazdrością i niedowierzaniem patrzą na czerwonego byka :polew: :polew:

DvhA9.jpg

RSfW9.jpg

Opublikowano
  • Autor

nadal red bull pluje w twarz największym zespołom z największymi budżetami jak ferrari i mcclaren

hehe, zdjęcia dnia - z jaką zazdrością i niedowierzaniem patrzą na czerwonego byka :polew: :polew:

DvhA9.jpg

RSfW9.jpg

:polew: :polew: dobre
Opublikowano

Oby Robert dzisiaj dobrze wystartował, bo ostatnio miewał z tym problemy...

Opublikowano

za***isty start Roberta!!! :kox:

Opublikowano

...fajnie zarlo a zdechlo.... :wallbash:

Opublikowano

A co się stało? Bo poszedłem do kibla a tu Kubek OUT. Defekt?

Opublikowano

A co się stało? Bo poszedłem do kibla a tu Kubek OUT. Defekt?

Nie wiadomo na razie...jakaś usterka
Opublikowano

podobno cos RENIA zaczela kopcic... - ja nie widzialem. ale byl wolniejszy od wszystkich.

Opublikowano

nie kopciła, ale coś się zje...ło :disgust:

Opublikowano

k**wa. A był najlepszy start Robcia w tym sezonie :wallbash:

Opublikowano

złośliwość rzeczy martwych :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Lipiec 2010, 15:08_________________________________________________Massa miał ładny zjazd do serwisu :naughty:[br]Dopisany: 11 Lipiec 2010, 15:10_________________________________________________z zaskoczenia :>

Opublikowano

złośliwość rzeczy martwych :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Lipiec 2010, 15:08_________________________________________________Massa miał ładny zjazd do serwisu :naughty:[br]Dopisany: 11 Lipiec 2010, 15:10_________________________________________________z zaskoczenia :>

Zrobił im Surprise :decayed:
Opublikowano

Coś z przeniesieniem napędu :kwasny: Czwarte miejsce mogło być jego

Opublikowano
:(
Opublikowano

Fakt. Zaliczył chyba najllepszy start w sezonie i ... d... :wallbash:

Opublikowano

Ja powiem tak. Wyścig ciekawy szkoda Kubicy.

- Alonso żenada, żeby kierowca z takim doświadczeniem takie rzeczy wyrabiał

- Vettel za***ista jazda, widać że RB ma potencjał

- Webber jeszcze lepiej, pokazał że wymiatają nie tylko w kwalifikacjach]

- Force India rewelka

- Rosberg zasłużone 3 miejsce

- Massa, zjazd na PS rewelacja miał dużo szczęścia że nie skończył na bandzie

- sędziowie :thumbdown::sick3: żenada jak można tak długo czekać z decyzją

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.