Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SCH znów pokazał się jak za dawnych czasów :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Ciekawe czemu sędziowie nic nie zrobili w sprawie wjazdu do Pit Lane w wykonaniu VET??? :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

A koło w aucie ROS pokazało jak może być niebezpiecznie gdy taki element odpada nawet w Pit Lane :shocked:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

GP Węgier 2010 do zassania:

05279925328172418473.png

downloadq.png

http://hotfile.com/dl/59007016/4724669/RKW.wegry-btk.avi.html

"Przypominam, że upload jest przeznaczony dla osób, które nagrały sobie prywatnie wyścig na nagrywarkach z dyskiem twardym a nie mogą tych nagrań przenieść na komputer. W innym razie pobieranie materiału jest nielegalne." :gwizdanie:

Opublikowano

czyli teoretycznie Mistrzem Świata może zostać nawet Lucas di Grassi :decayed:

:polew:

a następny wyścig praktycznie za miesiąc :thumbdown:

ale już z F-ductem :decayed:
Opublikowano
I dobrze. Dodatkowo Renault zostało ukarane karą 50 tys. dolarów za incydent w boxie i Mercedes GP za również 50 tys. dolarów za urwane koło Rosberga.
Opublikowano

chyba z nudów to zacznę stare wyścigi przeglądać :wallbash:

Opublikowano
I dobrze. Dodatkowo Renault zostało ukarane karą 50 tys. dolarów za incydent w boxie i Mercedes GP za również 50 tys. dolarów za urwane koło Rosberga.

dokładnie też sie ciesze,że jest kara tym bardziej, że z Robertem tez tak zrobił nie dawno :gwizdanie:
Opublikowano

Ciekawe czemu sędziowie nic nie zrobili w sprawie wjazdu do Pit Lane w wykonaniu VET??? :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

oglądałeś dokładnie :gwizdanie: - przecież dostał karę przejazdu :cool1:
Opublikowano

Ciekawe czemu sędziowie nic nie zrobili w sprawie wjazdu do Pit Lane w wykonaniu VET??? :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

oglądałeś dokładnie :gwizdanie: - przecież dostał karę przejazdu :cool1:

oglądałeś dokładnie :gwizdanie: przeciez kara była za cos innego :cool1:
Opublikowano

Kara dla Vettela była za zbyt dużą odległość między autami za SC.

Opublikowano

Wczoraj wieczorem miałem przyjemność jechać ze Słowacji od przejścia w Barwinku do Rzeszowa. Gdzieś na trasie spotkałem kibiców z Węgier. Białe R8 BI 77*** obklejone w szachownicę i logo F1 z jakimś hasłem o Robercie Kubicy i SLK (albo SL) WO VINCI. Chłopaki gonili do domu :decayed: :decayed:

Zdjęcia kalkulatorowe :thumbdown: ale zawsze coś:

lykui.jpg

qTvRi.jpg

qTAQA.jpg

qTIk0.jpg

Opublikowano

za taki zjazd do pit lane nie dostaje się kary chcielibyście, żeby krzywy pysk dostał dwie kary,całkowicie Was rozumiem,tęż nienawidzę tego pseudo gwiazdora :good:

Opublikowano

za taki zjazd do pit lane nie dostaje się kary chcielibyście, żeby krzywy pysk dostał dwie kary,całkowicie Was rozumiem,tęż nienawidzę tego pseudo gwiazdora :good:

rok temu w Walencji ALO na treningu zjechał do boksu w ostatniej chwili przecinając ciągłą linie i dostał kare!!!!

Opublikowano

VET dostal kare za to ze przyhamowal kierowcow z tylu kiedy SC zjezdzal z toru. Tlumaczyl sie pozniej ze myslal ze SC zrobi jeszcze jedna runde. Po prostu "przysnal" na zakrecie i za pozno zorientowal sie ze SC wylaczyl swiatla na znak ze bedzie zjezdzal z toru. (VET byl wtedy przed zakretem, a SC za)

Opublikowano

Po prostu "przysnal" na zakrecie i za pozno zorientowal sie ze SC wylaczyl swiatla

nie tak po prostu tylko specjalnie wiedzial ze on to nadrobi a kierowcy za nim nie ale nie przypuszczał ze go zlapia na tym :naughty:
Opublikowano

Po prostu "przysnal" na zakrecie i za pozno zorientowal sie ze SC wylaczyl swiatla

nie tak po prostu tylko specjalnie wiedzial ze on to nadrobi a kierowcy za nim nie ale nie przypuszczał ze go zlapia na tym :naughty:

Święte słowa.

Kiedyś Vettela bardzo lubiłem, ale po ostatnich akcjach zaczyna mnie wnerwiać.

Opublikowano

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.