Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ładnie wystartował i to by było na tyle. Szkoda :(

Teraz trza czekać na Singapur.

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A zapowiadało się tak pięknie :wallbash:

pięknie nie pięknie byłby 6.

Opublikowano

no ale wyścig ogólnie ładny :)

Opublikowano

nie odkoczył biedak a jego już puścili.

Opublikowano

GP Włoch 2010 do zassania:

05279925328172418473.png

downloadq.png

http://hotfile.com/dl/68858226/6f28e46/RK.Wyscig.Wlochy-BTK.avi.html

"Przypominam, że upload jest przeznaczony dla osób, które nagrały sobie prywatnie wyścig na nagrywarkach z dyskiem twardym a nie mogą tych nagrań przenieść na komputer. W innym razie pobieranie materiału jest nielegalne." :gwizdanie:

Opublikowano

nie odkoczył biedak a jego już puścili.

mi to wygląda na uślizg tyłu
Opublikowano

Nie wydaje mi się, aby na tym etapie można było coś wywnioskować.

Fakt faktem Raikkonen rozmawiał z Renault:

http://www.racers-republic.com/f1/news/2309/raikkonen-makes-return-bid

Ale pewne jest już to:

http://www.formula1.com/news/headlines/2010/9/11257.html

Opublikowano

Heidfeld miał szczęście że po śmigał tą Toyota bo juz mniej więcej ogarnie tego saubera ;]

Opublikowano

Tylko niech pamięta, że Sauber z 2011 to już nie ten Sauber, do którego był przyzwyczajony w sezonach 2006-2009 :tongue4:

Nie poszaleje chłopak za bardzo...

Opublikowano

To chyba jedyny sensowny zespół w którym może być dla niego miejsce. Pytanie, czy stać ich na Kimiego? Kasa zagra decydującą rolę, jak zwykle w F1.

Pietrov to nadal uczniak, a Raikkonen dałby Renault co najmniej tyle punktów co Kubica :gwizdanie:

Opublikowano

to byłby najlepszy możliwy duet :>

bardzo bym chciał Kimiego w jednym zespole z Robertem

i do tego inicjały kierowców pasują :>

RK-KR

Opublikowano

Ja też widziałbym ich jako duet, tym bardziej, że Raikkonen to jeden z moich ulubionych kierowców F1.

Pożyjemy, zobaczymy.

Jak pokazuje praktyka F1 - często gęsto takie sytuacje są niejako "wstępem" do podpisania kontraktu. Podobnie było w przypadku Alonso i Ferrari na początku tego roku.

Opublikowano

to byłby najlepszy możliwy duet :>

bardzo bym chciał Kimiego w jednym zespole z Robertem

i do tego inicjały kierowców pasują :>

RK-KR

Przede wszystkim nie byłoby problemów, że się chłopaki nie dogadują - CZEŚĆ/CZEŚĆ i to pewnie wszystko :polew:

(rozgadani to oni nie są :decayed:)

Opublikowano

KUB - RAI jak już coś :wink4: :wink4:

Opublikowano

KUB - RAI jak już coś :wink4: :wink4:

To raczej nie są inicjały a koledze wyżej z R.K K.R chodzilo o inicjały ;]

Opublikowano

Fajnie by było, jakby to doszło do skutku.

Bardzo lubię Kimiego. Skubany, to mistrzostwo w 2007 to wywalczył w pięknym stylu - objechał Lewiska w trzech ostatnich GP po prostu "na miękko".

Opublikowano

Pożyjemy zobaczymy :think2: niezły z nich może być duet. :ok2:

Opublikowano

Ale się podniecacie. Przecież to normalka. Zaczyna się zbliżać wielkimi krokami koniec sezonu, więc zaczynają sie plotki.

Do podpisania kontraktów na nowy sezon jeszcze sie naczytacie różnych "sensacji" :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.