Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 310,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

http://babol.pl/kat,1025465,title,Trafi-do-pierdla-za-team-orders,wid,12824377,wiadomosc.html[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 18:51_________________________________________________ :naughty:

tia...tylko ty mogłeś wkleić taki link...podejrzewam, że na co dzień czytasz fakt...

Opublikowano

http://babol.pl/kat,1025465,title,Trafi-do-pierdla-za-team-orders,wid,12824377,wiadomosc.html[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 18:51_________________________________________________ :naughty:

tia...tylko ty mogłeś wkleić taki link...podejrzewam, że na co dzień czytasz fakt...

to ten szmatławiec jeszcze istnieje :mysli::decayed:
Opublikowano

http://babol.pl/kat,1025465,title,Trafi-do-pierdla-za-team-orders,wid,12824377,wiadomosc.html[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 18:51_________________________________________________ :naughty:

tia...tylko ty mogłeś wkleić taki link...podejrzewam, że na co dzień czytasz fakt...

jakbyś nie zauważył potraktowałem to z przymrużeniem oka, ale tobie nie ma co tłumaczyć... :gwizdanie:
Opublikowano

http://babol.pl/kat,1025465,title,Trafi-do-pierdla-za-team-orders,wid,12824377,wiadomosc.html[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 18:51_________________________________________________ :naughty:

tia...tylko ty mogłeś wkleić taki link...podejrzewam, że na co dzień czytasz fakt...

jakbyś nie zauważył potraktowałem to z przymrużeniem oka, ale tobie nie ma co tłumaczyć... :gwizdanie:

dokładnie, żebyśmy nadawali na podobnych falach i się potrafili zrozumieć, to musiałbyś się urodzić ponownie i skończyć podstawówkę

Opublikowano

Robert pierwszy po 3 treningu :good:

Opublikowano

Robert pierwszy po 3 treningu :good:

Joł!!! :decayed: Fajnie sie słyszy, ale nic nie daje.... :confused4: [br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 16:23_________________________________________________Jestem w SZOKU

Nico Hülkenberg ma POLE-POSITION!

Jak on to zrobil?????????

Opublikowano

normalnie, wsiadl w bolid i pojechał. a robson tradycyjnie 7 :decayed:

Opublikowano

No ale sensacja jest..... :gwizdanie:

Opublikowano

o 1 sekunde doj**ał red bullom :polew:

Opublikowano

wyniki kwalifikacji:

brazyliaf12010.jpg

Opublikowano

dobrze mu bolid dostroili i pojechał. Szkoda Roberta, ten błąd sporo go kosztował.

Opublikowano

e tam...nie ma sie czym podniecać. Wystarczy popatrzec które miejsca zajmował Hulkenberg w 1Q i 2Q . To, że zajął 1 miejsce w 3Q to czyste farciarstwo i jutro pokarzą mu gdzie jest jego miejsce :decayed:

Opublikowano

...Szkoda Roberta, ten błąd sporo go kosztował.

ale jak mu "mechaniki" nie spier....ą, to jest potencjał na dobre miejsce co widać po treningach i kwalifikacjach :good:
Opublikowano

e tam...nie ma sie czym podniecać. Wystarczy popatrzec które miejsca zajmował Hulkenberg w 1Q i 2Q . To, że zajął 1 miejsce w 3Q to czyste farciarstwo i jutro pokarzą mu gdzie jest jego miejsce :decayed:

Dokładnie. Pewnie mu się gaz zaciął i nie odejmował :polew:

Opublikowano
  • Autor

e tam...nie ma sie czym podniecać. Wystarczy popatrzec które miejsca zajmował Hulkenberg w 1Q i 2Q . To, że zajął 1 miejsce w 3Q to czyste farciarstwo i jutro pokarzą mu gdzie jest jego miejsce :decayed:

ja się z tym nie zgadzam :) stawiam na niego

może zakłady tu zrobimy :gwizdanie:

Opublikowano

e tam...nie ma sie czym podniecać. Wystarczy popatrzec które miejsca zajmował Hulkenberg w 1Q i 2Q . To, że zajął 1 miejsce w 3Q to czyste farciarstwo i jutro pokarzą mu gdzie jest jego miejsce :decayed:

3 okrazenia z rzedu robil najlepsze czasy w Q3, nawet nie robiąc tego ostatniego okrazenia byl 0,2s szybszy od vettela, na ostatnim dorzucil jeszcze prawie 1 sekunde

to nie jest zaden fart, tylko bolid ustawiony ewidentnie 100% na sucho, i dlatego ta magiczna jazda zaczela sie dopiero na slickach

Opublikowano

e tam...nie ma sie czym podniecać. Wystarczy popatrzec które miejsca zajmował Hulkenberg w 1Q i 2Q . To, że zajął 1 miejsce w 3Q to czyste farciarstwo i jutro pokarzą mu gdzie jest jego miejsce :decayed:

ja się z tym nie zgadzam :) stawiam na niego

może zakłady tu zrobimy :gwizdanie:

nie ma sprawy...Hulkenberg jutro max 5 miejsce :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.