Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ciekawe kto bedzie nr1- pewnie Petrow :kox:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ciekawe kto bedzie nr1- pewnie Petrow :kox:

A nr 2 pewnie ten buc, jak mu tam było , Wasiljew, co ostatnio tak pojechał po Robercie :disgust:

Opublikowano

Webber to nie materiał na mistrza.

Trochę gorsze auto i leży.

Nie zauważyłeś, że można tak powiedzieć o każdym kierowcy? Popatrz na Kubicę... :cool1:

Zapomniałeś też, że Alonso jeździł w McLarenie. Co tam osiągnął? :gwizdanie:

Opublikowano

Webber to nie materiał na mistrza.

Trochę gorsze auto i leży.

Nie zauważyłeś, że można tak powiedzieć o każdym kierowcy? Popatrz na Kubicę... :cool1:

Zapomniałeś też, że Alonso jeździł w McLarenie. Co tam osiągnął? :gwizdanie:

http://www.formula1.com/results/driver/2007/

W 2007 jako kierowca McLarena był trzeci, zdobył 109 pkt., tyle samo, co Hamilton; obaj mieli tylko 1 pkt. straty do Raikkonena

W 2005 i 2006 jako kierowca Renault był Mistrzem Świata.

W tym roku prowadzi w klasyfikacji generalnej i ma bardzo dużą szansę na trzeci w karierze tytuł mistrzowski.

Proszę, napisz, który z kierowców, poza Szumim, osiągnął więcej w ostatnich 15 latach w F1.

Opublikowano

Nie zapomnijcie ze dzieki "oszustwu" zwanemu TO, Alonso ma takie a nie inne miejsce w klasyfikacji. Moim zdaniem nie zasluzyl :hi:

Opublikowano

Nie zapomnijcie ze dzieki "oszustwu" zwanemu TO, Alonso ma takie a nie inne miejsce w klasyfikacji. Moim zdaniem nie zasluzyl :hi:

Owszem, to była największa wpadka Scuderii od kilku lat, ale Alonso nie był niczemu winien, bo to nie była jego decyzja.

Ale nawet gdyby dojechali do mety w odwrotnej kolejności (Massa - Alonso - Vettel), to i tak Fernando byłby pierwszy, tylko miałby 7 pkt. mniej (239, Webber byłby nadal drugi z 238 pkt.)

[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 10:24_________________________________________________

Kurczę, 45 minut do końca pierwszego treningu, a oni sobie siedzą w boksach i grają w Makao... :blink:[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 10:44_________________________________________________

Po pierwszym treningu:

Vettel

Hamilton

Button

Webber

Kubica

Alonso

Opublikowano

miszczem będzie alfons chociaż nie powinien nim być :angry:

Opublikowano

Drugi trening:

Hamilton

Vettel

Alonso

Webber

Kubica

Massa

Opublikowano
  • Autor

Nie jest zle

Opublikowano

Nie jest zle

No i co z tych treningów.

W kwalifikacja wyląduje na 8-9 miejscu, bo coś tam znowu nie wyjdzie. A w wyścigu ... lepiej nie mówić.

Zaczyna mnie to już wkur... Tylko nie wiem, na kogo mam się wkur..

Opublikowano

.

W kwalifikacja wyląduje na 8-9 miejscu, bo coś tam znowu nie wyjdzie. A w wyścigu ... lepiej nie mówić.

A gdzie indziej ma wyladowac... 2x Red bull, 2x MCLaren, 2x Ferrari, jakis mercedes, williams i mamy 7-9 miejsce

Opublikowano

dobrze że to koniec sezonu bo i mnie te wkur****ie się udziela

Opublikowano

dobrze że to koniec sezonu bo i mnie te wkur****ie się udziela

Panowie, cierpliwości, cierpliwości...

Jeszcze rok, dwa i Robert trafi albo do McLarena, albo do Ferrari, albo do RBR i będziemy mieli raz w miesiącu scenę jak w Montrealu w 2008 :tongue4:

Wspomnicie moje słowa... :wink4:

Opublikowano

i w tych wszystkich teamach będzie kierowcą numer 2 ;(

Opublikowano

i w tych wszystkich teamach będzie kierowcą numer 2 ;(

To się okaże po pierwszych kilku wyścigach sezonu, jak będzie na czele klasyfikacji.

Szybko zmienią zdanie :D

Opublikowano

już oni mu tak auto ustawią że pupa :wallbash:

Opublikowano

już oni mu tak auto ustawią że pupa :wallbash:

Kolego, czy Ty widzisz, jak pracują mechanicy Ferrari czy McLarena ? :cool1:

To jest inna liga w porównaniu do tych paproków z Renault czy byłego BMW Saubera F1

Opublikowano

już oni mu tak auto ustawią że pupa :wallbash:

Kolego, czy Ty widzisz, jak pracują mechanicy Ferrari czy McLarena ? :cool1:

To jest inna liga w porównaniu do tych paproków z Renault czy byłego BMW Saubera F1

obserwuję od 16 lat i wiem że wszystko w F1 jest możliwe :wink4:
Opublikowano

McLaren póki w nim jest Hamilton to taki średnia koncepcja, podobnie RBR z Vettelem.

myślę, że w najbliższych sezonach nie jeden raz układ będzie się wywracał do góry nogami, no bo czym był RBR kilka sezonów temu ?

Opublikowano

McLaren póki w nim jest Hamilton to taki średnia koncepcja, podobnie RBR z Vettelem.

myślę, że w najbliższych sezonach nie jeden raz układ będzie się wywracał do góry nogami, no bo czym był RBR kilka sezonów temu ?

dokładnie nawet lotus może się wybić z marazmu przy tym doinwestowaniu tego teamu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.