Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co za zakręcony wyścig, takie jest właśnie jest Monako :kox:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 308,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ciekawy wyścig,tylko że Alonso miał wygrać :gwizdanie:

Opublikowano

Nawet FIA jest po stronie Vetela szkoda, że po tym restarcie mogli założyć nowe opony. :thumbdown:

Poza tym wyścig :good:

Opublikowano

niestety znów wygrał ten pajac z RedBulla :disgust:

Liczylem na to że jednak Alonso go wyprzedzi ;(

też miałem taką nadzieję :kwasny:

borowczyk nazwał lewisa fighterem :polew: :polew: :polew: przecież to zwykły burak rozpychający się na torze :thumbdown:

Opublikowano

Jak zwykle Monaco mnie nie rozczarowało :kox:

Opublikowano

borowczyk nazwał lewisa fighterem :polew: :polew: :polew: przecież to zwykły burak rozpychający się na torze :thumbdown:

A mnie sie podoba jak jezdzi- bo nudza mnie ludzie trzymajacy sie zasad... :kox::decayed:

Opublikowano

borowczyk nazwał lewisa fighterem :polew: :polew: :polew: przecież to zwykły burak rozpychający się na torze :thumbdown:

A mnie sie podoba jak jezdzi- bo nudza mnie ludzie trzymajacy sie zasad... :kox::decayed:

Dokladnie. Chce sie go ogladac

Opublikowano

borowczyk nazwał lewisa fighterem :polew: :polew: :polew: przecież to zwykły burak rozpychający się na torze :thumbdown:

A mnie sie podoba jak jezdzi- bo nudza mnie ludzie trzymajacy sie zasad... :kox::decayed:

Dokladnie. Chce sie go ogladac

lepszy hamilton niż ten mosiek vetel

Opublikowano

szkoda Vitalija-mógł być dosyć wysoko... :(

Opublikowano

borowczyk nazwał lewisa fighterem :polew: :polew: :polew: przecież to zwykły burak rozpychający się na torze :thumbdown:

A mnie sie podoba jak jezdzi- bo nudza mnie ludzie trzymajacy sie zasad... :kox::decayed:

Dokladnie. Chce sie go ogladac

ale nie kosztem uszkodzeń innych bolidów, każdy chce jak najlepiej wypaść

Opublikowano

Bez Hamiltona było by nudno.. gdyby nie jeździł była by to strata niczym koniec kariery Kubicy :tongue4:

Opublikowano

borowczyk nazwał lewisa fighterem :polew: :polew: :polew: przecież to zwykły burak rozpychający się na torze :thumbdown:

A mnie sie podoba jak jezdzi- bo nudza mnie ludzie trzymajacy sie zasad... :kox::decayed:

Dokladnie. Chce sie go ogladac

ale nie kosztem uszkodzeń innych bolidów, każdy chce jak najlepiej wypaść

...z toru? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

szkoda Vitalija-mógł być dosyć wysoko... :(

Tak to już bywa... :kwasny:
Opublikowano

borowczyk nazwał lewisa fighterem :polew: :polew: :polew: przecież to zwykły burak rozpychający się na torze :thumbdown:

A mnie sie podoba jak jezdzi- bo nudza mnie ludzie trzymajacy sie zasad... :kox::decayed:

Dokladnie. Chce sie go ogladac

ale nie kosztem uszkodzeń innych bolidów, każdy chce jak najlepiej wypaść

...z toru? :polew: :polew: :polew:

tia :buahaha: :buahaha: :buahaha::facepalm:

Opublikowano

Nawet FIA jest po stronie Vetela szkoda, że po tym restarcie mogli założyć nowe opony. :thumbdown:

Poza tym wyścig :good:

przecież nie zmieniali opon :wtf: oglądałeś wyścig
Opublikowano

Nawet FIA jest po stronie Vetela szkoda, że po tym restarcie mogli założyć nowe opony. :thumbdown:

Poza tym wyścig :good:

przecież nie zmieniali opon :wtf: oglądałeś wyścig

andy_sky- chyba cos przeoczyles... :decayed:

...mieli nowe opony

Opublikowano

Nie musiałem go nawet oglądać aby wiedzieć że pojadą na nowych bo taki jest regulamin że można po restarcie założyć nowe opony :gwizdanie:

Opublikowano

http://sokolimokiem.tv/?p=298#more-298

Niezły artykuł, niestety dużo w nim prawdy.

W Renault widać brak Roberta, a jak już wróci to nie wiadomo w jakim stanie będzie zespół :gwizdanie:

Opublikowano

Nawet FIA jest po stronie Vetela szkoda, że po tym restarcie mogli założyć nowe opony. :thumbdown:

Poza tym wyścig :good:

przecież nie zmieniali opon :wtf: oglądałeś wyścig

andy_sky- chyba cos przeoczyles... :decayed:

...mieli nowe opony

możliwe że przeoczyłem bo poszedłem sobie piwa nalać :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.