Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

http://sport.onet.pl/f1/lotus-renault-gp-moze-zwolnic-heidfelda,1,4405923,wiadomosc.html

tylko redaktorzy zapominaja ze ten słaby kierowca nick heidfeld jest w generalce przed jeszcze słabszym pietrovem :>

Jak Kubica wskazywał na Liuzziego jako zastępcę to go posądzano (i ja też) o to że chce się odegrać na Nicku za BMW, a on po prostu wiedział co mówi - jak zwykle :)

Co do Grosjeana to od wypadku Kubicy powinien automatycznie jeździć więcej bolidem, on w ogóle jeździ w piątki??

Opublikowano

http://sport.onet.pl/f1/lotus-renault-gp-moze-zwolnic-heidfelda,1,4405923,wiadomosc.html

tylko redaktorzy zapominaja ze ten słaby kierowca nick heidfeld jest w generalce przed jeszcze słabszym pietrovem :>

Jak Kubica wskazywał na Liuzziego jako zastępcę to go posądzano (i ja też) o to że chce się odegrać na Nicku za BMW, a on po prostu wiedział co mówi - jak zwykle :)

Co do Grosjeana to od wypadku Kubicy powinien automatycznie jeździć więcej bolidem, on w ogóle jeździ w piątki??

Bodajże aktualnie lideruje w GP2.

To, że Eric wskazuje na Grosjean'a, to nic dziwnego, gdyż jest jego menago ;)

Opublikowano

Nawet FIA jest po stronie Vetela szkoda, że po tym restarcie mogli założyć nowe opony. :thumbdown:

Poza tym wyścig :good:

przecież nie zmieniali opon :wtf: oglądałeś wyścig

andy_sky- chyba cos przeoczyles... :decayed:

...mieli nowe opony

możliwe że przeoczyłem bo poszedłem sobie piwa nalać :tongue4:

podobno jednak nie zmieniali opon :cool1:
Opublikowano

zmieniali :wink4:

Opublikowano

Nawet FIA jest po stronie Vetela szkoda, że po tym restarcie mogli założyć nowe opony. :thumbdown:

Poza tym wyścig :good:

przecież nie zmieniali opon :wtf: oglądałeś wyścig

andy_sky- chyba cos przeoczyles... :decayed:

...mieli nowe opony

możliwe że przeoczyłem bo poszedłem sobie piwa nalać :tongue4:

podobno jednak nie zmieniali opon :cool1:

Podobno, to tak jak "prawie", a to duuuuuza roznica :naughty:

Opublikowano

Małe OT : http://www.wysciggorski.pl/ -może ktoś się zainteresuje :cool1: Cała czołówka GSMP startuje na jednej z najlepszych tras w kraju :hi:

Motorsport to nie tylko F1 :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Małe OT : http://www.wysciggorski.pl/ -może ktoś się zainteresuje :cool1: Cała czołówka GSMP startuje na jednej z najlepszych tras w kraju :hi:

Motorsport to nie tylko F1 :naughty:

wybieram się tam bo dwóch kolegów startuje :good:

Opublikowano

Ja mam dosłownie parę km więc grzechem byłoby się nie pojawić... :naughty:

Koledzy czym startują?

Opublikowano

Motorsport to nie tylko F1

pewnie, że nie, ja się wybieram na wtcc do brna :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Motorsport to nie tylko F1

pewnie, że nie, ja się wybieram na wtcc do brna :wink4:

kiedy ?[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 08:47_________________________________________________

Ja mam dosłownie parę km więc grzechem byłoby się nie pojawić... :naughty:

Koledzy czym startują?

EVO :naughty:
Opublikowano

Wąski., jeśli dobrze pamiętam to w przyszły weekend :wink4:

Opublikowano

Którą serią EVO? W najszybszej klasie to prócz Bełtowskiego chyba tylko EVO latają :cool1:

Ja na F1 to tak średnio choruje...bardziej rajdowo wole :naughty: No ew. wyścigi górskie :good:

Opublikowano
  • Autor

Wąski., jeśli dobrze pamiętam to w przyszły weekend :wink4:

tak :wink4: będziesz ?[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 12:12_________________________________________________

Którą serią EVO? W najszybszej klasie to prócz Bełtowskiego chyba tylko EVO latają :cool1:

Ja na F1 to tak średnio choruje...bardziej rajdowo wole :naughty: No ew. wyścigi górskie :good:

EVO 9 :tongue4: ja tam wszystkie sporty motorowe kocham :wink4:

Opublikowano

tak :wink4: będziesz ?

jak nic nie wyskoczy w ostatnie chwili to tak :>

chyba uda się załatwić vip wejściówkę, może uda mi się coś podpatrzeć od kuchni :wink4:

Opublikowano

No to teraz powiem tylko że najwięcej zależy od kierowcy :tongue4:

Ale EVO IX... :slina:

Opublikowano
  • Autor

No to teraz powiem tylko że najwięcej zależy od kierowcy :tongue4:

Ale EVO IX... :slina:

od wielu czynników np wagi

Piątek 10.06.2011

16.00 Trening 1 Polsat Sport Extra

20.00 Trening 2 Polsat Sport Extra

Sobota 11.06.2011

16.00 Trening 3 Polsat Sport Extra

19.00 Kwalifikacje Polsat

Niedziela 12.06.2011

19.00 Wyścig Pol[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 09:20_________________________________________________

Którą serią EVO? W najszybszej klasie to prócz Bełtowskiego chyba tylko EVO latają :cool1:

Ja na F1 to tak średnio choruje...bardziej rajdowo wole :naughty: No ew. wyścigi górskie :good:

to jest obsada

http://www.rajdy.v10.pl/Rajd,Ypres,31,S2000,stanie,na,starcie,61991.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.