Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobrze go zobaczyć z taką miną :)

dobrze Go w ogóle zobaczyć ,jak chodzi :wink4:
  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chodzi, nogi zgina ładnie, tylko jeszcze ta ręka, ale jest dobrze :)

Opublikowano

Dzisiaj przechodzi-ł już bodajże ostatni zabieg tej ręki :wink4:

Opublikowano

chodzi, nogi zgina ładnie, tylko jeszcze ta ręka, ale jest dobrze :)

mcm dobrze ze ty sie odezwałes , bo dawno cie tu nie widziałem
Opublikowano

Mówił dzisiaj jego doktor że może w Brazylii pojedzie :good:

Opublikowano
to zdjęcia sprze 2-tygodni już jest dużo lepiej chodzi bez kul i niedługo ponoć ma śmigać osobowym wozidłem :naughty:
Opublikowano

tutaj jeszcze garstka szczegółów: http://f1.pl/Artykul.82+M52cce6d0e28.0.html

a tu morelli z dzisiaj :)

www.youtube.com/watch?v=ui48R0mEt8k[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 20:16_________________________________________________

to zdjęcia sprze 2-tygodni już jest dużo lepiej chodzi bez kul i niedługo ponoć ma śmigać osobowym wozidłem :naughty:

właśnie sobie o tym doczytałem

Opublikowano

tutaj jeszcze garstka szczegółów: http://f1.pl/Artykul.82+M52cce6d0e28.0.html

a tu morelli z dzisiaj :)

www.youtube.com/watch?v=ui48R0mEt8k[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 20:16_________________________________________________

to zdjęcia sprze 2-tygodni już jest dużo lepiej chodzi bez kul i niedługo ponoć ma śmigać osobowym wozidłem :naughty:

właśnie sobie o tym doczytałem

ale się bidok męczył z tym tekstem :>
Opublikowano

Najlepsze jak Coulthard'a wrzucali pod koniec, ciekawe czy miał Iphona wodoodpornego :polew:

Powolutku nadchodzi nowa 17 seria TG :kox:

Opublikowano

był ktoś?

Opublikowano

symulacja wypadku Roberta :cool1:

Opublikowano

był ktoś?

Pewnie ktoś ze stolyycy był :naughty:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 17:19_________________________________________________

symulacja wypadku Roberta :cool1:

To jest skrócona wersja dziś właśnie na TVN24 pokazywali całą wersje i widać było konkretne różnice na niedokręconej ramie, najpierw był wypadek na prawidłowej ramie (gdzie nic się nie stało manekinowi), później to co wyżej czyli śmierć na miejscu... Tak jak wiele razy było mówione Robert ma WIELKIE szczęście że żyje...

Opublikowano

Tak jak wiele razy było mówione Robert ma WIELKIE szczęście że żyje...

albo pecha ze trafil na zle zamontowana bariere ochronną
Opublikowano

przestańcie pisać co chwilę o tym samym :cool1:

Opublikowano

Teraz jest 25czerwca 2011roku godzina 10.48 i za 12 minut 3 sesja treningowa. to sie liczy :decayed:

Opublikowano

No to za chwilkę jedziemy z kwalifikacjami.

Powiem szczerze, że bardzo liczę na Fernando :naughty:

Opublikowano

podoba mi się team reno-co wyścig-trzymają się razem,nie ma wielkiej różnicy pomiędzy Vitkiem a Heitkiem

Opublikowano

I się zaczęło Q1 :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.