Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w ostatnich sekundach filmu z wyscigu GB na f1.com widać wyraźnie zniesmaczenie Webbera :wink4:

PS. ogląda ktoś regularnie te filmiki które wypuszczaja ?

Opublikowano
  • Autor

http://www.tvn24.pl/-1,1711294,0,1,kubica-musi-przejsc-testy,wiadomosc.html[br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 15:12_________________________________________________Piątek 22.07.2011

10.00 Trening 1 Polsat Sport Extra

14.00 Trening 2 Polsat Sport Extra

Sobota 23.07.2011

11.00 Trening 3 Polsat Sport Extra

14.00 Kwalifikacje Polsat

Niedziela 24.07.2011

14.00 Wyścig Polsa

Opublikowano

w ostatnich sekundach filmu z wyscigu GB na f1.com widać wyraźnie zniesmaczenie Webbera :wink4:

PS. ogląda ktoś regularnie te filmiki które wypuszczaja ?

tak race edity, onboardy i galerie :decayed:

FIA Institute Jet Canopy Test

Opublikowano

Ja tam aktualnie wszystko przeglądam bo naprawde fajne rzeczy są :wink4:[br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 13:19_________________________________________________http://f1.pl/Artykul.82+M5d8fc8b2d9c.0.html

`Inną istotną zmianą będzie konieczność odpalenia silnika samochodu przez kierowcę, a nie tak jak ma to miejsce teraz zewnętrzny starter. „Kierowca musi móc uruchomić silnik w każdej chwili, bez jakiejkolwiek pomocy, kiedy siedzi zapięty w kokpicie” – czytamy w nowych przepisach.

FIA kładzie także coraz większy nacisk na wykorzystywanie w sporcie energii elektrycznej. „Kiedy samochód jest prowadzony w alei serwisowej, musi działać w wariancie elektrycznym (brak zapłonu, a do silnika nie może być dostarczane paliwo)”.`

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Ja tam aktualnie wszystko przeglądam bo naprawde fajne rzeczy są :wink4:[br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 13:19_________________________________________________http://f1.pl/Artykul.82+M5d8fc8b2d9c.0.html

`Inną istotną zmianą będzie konieczność odpalenia silnika samochodu przez kierowcę, a nie tak jak ma to miejsce teraz zewnętrzny starter. „Kierowca musi móc uruchomić silnik w każdej chwili, bez jakiejkolwiek pomocy, kiedy siedzi zapięty w kokpicie” – czytamy w nowych przepisach.

FIA kładzie także coraz większy nacisk na wykorzystywanie w sporcie energii elektrycznej. „Kiedy samochód jest prowadzony w alei serwisowej, musi działać w wariancie elektrycznym (brak zapłonu, a do silnika nie może być dostarczane paliwo)”.`

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

jat tak dalej pójdzie to za dwa lata z F1 zrobi się wyścig solarów

Opublikowano

Teraz w Weekend jest Nürburgring!!! :naughty:

to tylko 260km ode mnie... :naughty:

nie wiem czy wytrzymam w domu.... :gwizdanie:

Opublikowano

Teraz w Weekend jest Nürburgring!!! :naughty:

to tylko 260km ode mnie... :naughty:

nie wiem czy wytrzymam w domu.... :gwizdanie:

jedz jakieś fotki porobisz i wklejaj :wink4:
Opublikowano

Teraz w Weekend jest Nürburgring!!! :naughty:

to tylko 260km ode mnie... :naughty:

nie wiem czy wytrzymam w domu.... :gwizdanie:

i 190 ode mnie ale ja chyba nie dam rady podjechac :gwizdanie:
Opublikowano

Teraz w Weekend jest Nürburgring!!! :naughty:

to tylko 260km ode mnie... :naughty:

nie wiem czy wytrzymam w domu.... :gwizdanie:

i 190 ode mnie ale ja chyba nie dam rady podjechac :gwizdanie:

to gdzie Ty teraz jesteś,na szkoleniu jakimś?
Opublikowano

zmieniłem trochę pracę :)

Opublikowano

zmieniłem trochę pracę :)

na ogórki pojechałeś??? :polew: :polew: :polew::wink4: napisz gdzie teraz jesteś,możedasz się namówić na rajd w niedzielę z kimś znajomym :wink4:
Opublikowano

na szparagi :polew: :polew: :polew:, koło frankfurtu nad menem

Opublikowano

jak mieszkałem w Mannheim i jeżdziliśmy do pracy do Karlsruhe-przejeżdzałem koło Hokenhaimring-rzut berecikiem mieliśmy :wink4:

Opublikowano

Teraz w Weekend jest Nürburgring!!! :naughty:

to tylko 260km ode mnie... :naughty:

nie wiem czy wytrzymam w domu.... :gwizdanie:

jedz jakieś fotki porobisz i wklejaj :wink4:

mowa....

Jasne ze powklejam jak pojade. :naughty:

Opublikowano

na szparagi :polew: :polew: :polew:, koło frankfurtu nad menem

mcm a kiedy wracasz ze szparagów bo Fregata czeka
Opublikowano
  • Autor

Ja tam aktualnie wszystko przeglądam bo naprawde fajne rzeczy są :wink4:[br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 13:19_________________________________________________http://f1.pl/Artykul.82+M5d8fc8b2d9c.0.html

`Inną istotną zmianą będzie konieczność odpalenia silnika samochodu przez kierowcę, a nie tak jak ma to miejsce teraz zewnętrzny starter. „Kierowca musi móc uruchomić silnik w każdej chwili, bez jakiejkolwiek pomocy, kiedy siedzi zapięty w kokpicie” – czytamy w nowych przepisach.

FIA kładzie także coraz większy nacisk na wykorzystywanie w sporcie energii elektrycznej. „Kiedy samochód jest prowadzony w alei serwisowej, musi działać w wariancie elektrycznym (brak zapłonu, a do silnika nie może być dostarczane paliwo)”.`

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

jat tak dalej pójdzie to za dwa lata z F1 zrobi się wyścig solarów

dramat :kwasny: [br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 08:38_________________________________________________

Teraz w Weekend jest Nürburgring!!! :naughty:

to tylko 260km ode mnie... :naughty:

nie wiem czy wytrzymam w domu.... :gwizdanie:

i 190 ode mnie ale ja chyba nie dam rady podjechac :gwizdanie:

zazdroszczę :)
Opublikowano

a ile kosztuje wstep na wyścig?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.