Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oj dzieje się , dzieje :decayed:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale mechanicy załatwili Masse :cool1:

Opublikowano

ale mechanicy załatwili Masse :cool1:

Dokładnie nie popisali się :thumbdown:

Taktyka Mclarena :good:

Najlepsza końcówka jak Alonso nie mógł dalej jechać bolidem i zostawił go na poboczu to wskoczył na formułę Webbera i niczym taksówkarz zawiózł go do boksów :polew: :polew: :polew: :polew:

Widok bezcenny :kox:

Opublikowano

Ciesze sie dla HAMa

Opublikowano

Zastanawia mnie czy Vetek już sobie powoli odpuszcza rywalizację ze względu na dużą przewagę punktową czy Ferrari i Mclareny dogoniły już Reb Bulla :mysli:

Stawiałbym na to drugie.

Opublikowano

Zastanawia mnie czy Vetek już sobie powoli odpuszcza rywalizację ze względu na dużą przewagę punktową czy Ferrari i Mclareny dogoniły już Reb Bulla :mysli:

Stawiałbym na to drugie.

na cos te miliony chyba wydaja i mom nadzieja bo dzieje sie na tych ostatnich wyscigach
Opublikowano

Good Race :good:

Opublikowano

fajny wyścig :good: :good:

Vetel naciskany lub goniący nie daje rady :> :good:

Opublikowano

Wlasnie! Tak czulem ze tak sie skonczy. Juz to pisalem ze VET ma przewage jak startuje z Pole, lub jeszcze z 2 miejsca zeby sie przebic na czolowke. Umie dobrze technicznie jezdzic, ale nie potrafi walczyc. Tym razem mielismy przynajmniej 2 Racerow z przodu ALO i HAM- WEB juz nie tak ale lepszy racer od VET, i zaraz widac bylo ciekawa rywalizacje. RB- zrobil auto pod VET tak zeby wygrywal kwalifikacje i na to stawiaja. Taki KUB HAM ALO MSC w RB to by pozamiatali wszystkich. Ale RB juz nie taki mocny bo juz nie moga dmuchac dyfuzorow. Wychodzi na to ze aktualnie wygrywaja tylko ci ktorzy wczesniej od innych dojrza jakas luke w przepisach i ja wykorzystaja. Tak bylo w BrawnGP i jest teraz w RB.

Na szczescie ja nie podziwiam tych co czesto stoja na podestach tylko tych ktorzy potrafia wytrwale walczyc.

Opublikowano

Wlasnie! Tak czulem ze tak sie skonczy. Juz to pisalem ze VET ma przewage jak startuje z Pole, lub jeszcze z 2 miejsca zeby sie przebic na czolowke. Umie dobrze technicznie jezdzic, ale nie potrafi walczyc. Tym razem mielismy przynajmniej 2 Racerow z przodu ALO i HAM- WEB juz nie tak ale lepszy racer od VET, i zaraz widac bylo ciekawa rywalizacje. RB- zrobil auto pod VET tak zeby wygrywal kwalifikacje i na to stawiaja. Taki KUB HAM ALO MSC w RB to by pozamiatali wszystkich. Ale RB juz nie taki mocny bo juz nie moga dmuchac dyfuzorow. Wychodzi na to ze aktualnie wygrywaja tylko ci ktorzy wczesniej od innych dojrza jakas luke w przepisach i ja wykorzystaja. Tak bylo w BrawnGP i jest teraz w RB.

Na szczescie ja nie podziwiam tych co czesto stoja na podestach tylko tych ktorzy potrafia wytrwale walczyc.

mozna dmuchac spalinami w dyfuzor do konca sezonu. jedyne, czego zabronili to zmiana mapowania silnika pomiedzy kwalifikacjami a wyscigiem. mysle, ze brak duzej roznicy miedzy RB a McLarenem czy Ferrari to postep tych drugich oraz specyfika toru

Opublikowano

:kox:

co do tego dmuchania, to mnostwo roznych informacji na ten temat slyszalem, i nie doszukiwalem sie ktora z nich jest prawdziwa... :)

Wiec mozliwe ze masz racje, ale tak czy tak teraz juz RB nie tak latwo zajac Pole Position.

Opublikowano

co do tego dmuchania, to mnostwo roznych informacji na ten temat slyszalem, i nie doszukiwalem sie ktora z nich jest prawdziwa... :)

Wiec mozliwe ze masz racje, ale tak czy tak teraz juz RB nie tak latwo zajac Pole Position.

http://f1.pl/Artykul.82+M50b3e807605.0.html

Opublikowano
  • Autor

no nie powiem nareszcie, ale zobaczymy jak mu pójdzie ,czy tylko pozostało słynne nazwisko :mysli:

Opublikowano

OCB, bo w robocię mi nie chodzi ta strona?

Opublikowano

Senna pojedzie tylko w piątkowym treningu za heidfelda. równie dobrze może być 24 jak i 1

Opublikowano

Yyyyyyhyyyyy.

Opublikowano

Temat Kuby był przerabiany, nikt nie zapomniał hehe :decayed: Ale pojechał świetny wyścig jeszcze raz to napisze :good:

Opublikowano
wcale,że nie :tongue4: tylko Ty wpadasz i czytasz ostatnią stronę :gwizdanie: pisaliśmy o Nim na 264 stronie :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.