Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Renault wybuchł, aż eksplozja trafiła w nogę gościa z pomocy :decayed:

widać, że nawet bolid ma juz dość Heidfelda i czeka na Roberta :decayed:
  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Renault wybuchł, aż eksplozja trafiła w nogę gościa z pomocy :decayed:

widać, że nawet bolid ma juz dość Heidfelda i czeka na Roberta :decayed:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

TEraz widać skąd przydomek Nicka: Quick Nick...

Spieprzał z bolidu naprawdę szybko :decayed:

Opublikowano

Wlasnie mowil Nick ze zdaje sie ze auto sie zapalilo dlatego ze PITSTOP za dlugo trwal- niby taki problem z tymi wydechami.

Opublikowano

To się nazywa wjazd do boxu :kox:

Opublikowano

ale ten Polsat dzis w c..la gra :wallbash:

Opublikowano

rtl live wszystko smiga jak tralala

Opublikowano

rtl live wszystko smiga jak tralala

Nie mam w UPC RTL :disgust:

Cholera już po wyścigu pewnie a nie wiadomo czy Button dojechał na 1 miejscu :ranting1:

Opublikowano

dojechal 3,5 sek przed vetelem i 19 przed alonso

Opublikowano

rtl live wszystko smiga jak tralala

Nie mam w UPC RTL :disgust:

Cholera już po wyścigu pewnie a nie wiadomo czy Button dojechał na 1 miejscu :ranting1:

ja mam RTL i rzeczeczywiście smiga ok,Button wygrał :decayed:
Opublikowano

No to sobie zrobił prezent :thumbup: :thumbup: :thumbup:

200 wyścig i chyba miał urodziny w Pt jeśli dobrze słyszałem :)

Szkoda trochę Hamiltona, ale to co zrobił na nawrocie jak go zarzuciło to :thumbdown:

Opublikowano

Fascynujący finisz, ale to głównie zasługa Polsatu :thumbdown:

Opublikowano

Szkoda trochę Hamiltona, ale to co zrobił na nawrocie jak go zarzuciło to :thumbdown:

...probowal, a ze wyszlo jak wyszlo- trudno- ja bym na jego miejscu to samo zrobil.

Szkoda ze VET stoi na podescie.... :disgust:

Opublikowano

szkoda buttona ze ostatnich dwóch wyscigów nie ukonczył i nie mial punktów[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 16:04_________________________________________________a vettel pokazał ze daje rade i raczej nikt mu w tym sezonie zwyciestwa nie wyrwie

Opublikowano

vettel pokazał ze daje rade i raczej nikt mu w tym sezonie zwyciestwa nie wyrwie

To już pewne na 99.9% :gwizdanie:

Opublikowano

niezły wyścig, w tym sezonie ciężko zasnąć przed tv

Opublikowano

Wreszcie cos sie dzieje... vettel na pole position... vettel dojezdza na 1 miejscu... to juz dawno zaczelo sie robic nudne.

Opublikowano
formula.jpg
Opublikowano

Renault wybuchł, aż eksplozja trafiła w nogę gościa z pomocy :decayed:

widać, że nawet bolid ma juz dość Heidfelda i czeka na Roberta :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :good:
Opublikowano

formula.jpg

a widzieliscie jak jednemu ze stewartow cos wybuchlo kolo nogi gdy gasili pojazd?

dostal odlamkiem bolidu i zaczal kustykac?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.