Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poziu daj jakies info gdzie co jak zeby z Wroblem pojezdzic.:wink:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 308,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W Wawie to jest lotnisko bemowo i jego słynna rozeta: Rajdowa Szkoła Piotra Wróblewskiego

Wróbel przyjeżdza też na zloty róznych klubów i robi szkolenia.

Często robił upalania na Ułężu pod Rykami.

Opublikowano
  • Autor

daj info jak się będziesz wybierał ja jakieś upalanko

Opublikowano
daj info jak się będziesz wybierał ja jakieś upalanko

Ułeż albo Nowe Miasto nad Pilicą...

Dzisiaj miałem jechać ale ukręciłem tylną prawą półośkę... kręcąc bączki...na asfalcie :decayed:

Opublikowano

panowie wtf???

1509190_10151866580482060_1883750079_n.jpg

1557538_10151866580502060_349047337_n.jpg

1545960_10151866581102060_766659882_n.jpg

Opublikowano

nowe przpisy panie Kędzior :kwasny:

Opublikowano
nowe przpisy panie Kędzior :kwasny:
brak slow, w zeszlym roku wyglad bolidow byl chyba najlepszy to teraz tak spaprali ze zal patrzec ;/
Opublikowano

z roku na rok są coraz brzydsze

Opublikowano

przecież to ma szybko i efektywnie jeździć, a nie za***iście wyglądać...:wink:

Opublikowano

Caterham = kowadło na kołach

Opublikowano

Wygląd to pikuś panowie, gorzej z zawodnością bo większość teamow ma problemy z nowym silnikiem itd, ten sezon będzie chyba najciekawszy, będą obstawiać kto dojedzie do mety :grin:

Opublikowano
Wygląd to pikuś panowie, gorzej z zawodnością bo większość teamow ma problemy z nowym silnikiem itd, ten sezon będzie chyba najciekawszy, będą obstawiać kto dojedzie do mety :grin:
czytalem wlasnie o tym ze wszyscy maja problemy i robia czasy gorsze srednio o jakies 10sek

---------- Post dopisany at 16:54 ---------- Poprzedni post napisany at 16:51 ----------

przecież to ma szybko i efektywnie jeździć, a nie za***iście wyglądać...:wink:

i problem jest w tym ze to nawet slabo jedzie ;/ ale oko tez by pasowalo nacieszyc

Opublikowano
przecież to ma szybko i efektywnie jeździć, a nie za***iście wyglądać...:wink:

i problem jest w tym ze to nawet slabo jedzie ;/ ale oko tez by pasowalo nacieszyc

tendencja jest taka, że niedługo nie będzie w ogóle tylnego skrzydła :grin::grin:

Opublikowano

ciekawe, jakie IC mają:grin::wink:

Opublikowano

f1_huj.jpg

Teraz powiedzenie :"Co za c**j mi tu w karty zagląda" nabrało znaczenia!!! :decayed:

Opublikowano
ciekawe, jakie IC mają:grin::wink:

Z tego co oglądałem budowę silnika renault to brak takowego. Cały dolot i wydech może z metr długości mają:decayed: w testach gum najlepiej wypada ferrari ale to nijak ma się do wyścigu. Będzie ciekawie. Na wyjsciu z zakrętu kop od turbo i brak trakcji:kox: według mnie wyjadacze starzy będą najlepiej sobie radzić:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Będzie ciekawie. Na wyjsciu z zakrętu kop od turbo i brak trakcji:kox: według mnie wyjadacze starzy będą najlepiej sobie radzić:wink:

bez przesady :wink4: tam za sterami nie siedzą kierowcy z kategorią B:wink4: sztab inżynierów już o to zadbał, żeby nie było niespodzianek dla dwóch podstawowych kierowców...:whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.