Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No jak ferrari utrzyma formę z Malezji chyba będzie zmiana mistrza świata :kox: Dodajmy że Raikonen był 4 po tym jak złapał kapcia w zasadzie na początku okrążenia. Gdyby nie to były by 2 miejsca na podium dla Maranello :wink: Liczyłem na więcej ze strony mclaren honda :kwasny:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 308,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No jak ferrari utrzyma formę z Malezji chyba będzie zmiana mistrza świata :kox: Dodajmy że Raikonen był 4 po tym jak złapał kapcia w zasadzie na początku okrążenia. Gdyby nie to były by 2 miejsca na podium dla Maranello :wink: Liczyłem na więcej ze strony mclaren honda :kwasny:

Sami się wypowiadali przed wyścigiem, ze dalej będą ostatni lecz z mniejszą stratą :)

Kapeć kapciem ale po zjeździe SC na 7 okrążeniu Raikonen był 15. A z 15 na 4... mega szacun :naughty:

Opublikowano

Ferrari to jedyny sluszny team F1

Opublikowano

Kupili sobie drugiego Niemca do wygrywania

Edytowane przez mcm

Opublikowano

Na tym to polega. Hamilton do Mercedesa za darmo tez nie poszedl

Opublikowano

Kupili sobie drugiego Niemca do wygrywania

To nie tak. Musieli wykonać mocny skok technologiczny. No i doszło do budżetu 150mln euro. Spójrz na Raikonena. Nie wiem czy w tamtym całym sezonie wyprzedził tyle bolidów co na Sepang :wink:

Wątpię że tak mu skill skoczył :decayed:

Opublikowano

Wątpię że tak mu skill skoczył

już w zeszłym sezonie Kimi narzekał, że ma mało mocy- potencjał, to on ma, tylko auto nie dawało rady... to samo było w Redbull'u Vettel ma potencjał, ale auto musi być też na jego poziomie, dwa sezony temu, jak Lewis odszedł do mercedesa, technicy odpuścili sezon, by przygotowac nowy, lepszy bolid i Lewis jest mistrzem świata, teraz ferrari szykuje coś, co jest na dobrym poziomie, a odpuścil poprzedni sezon, bo wiedzieli, ze szkoda funduszy na to, żeby gonić mercedesa- to plany długoterminowe, nie na jeden wyścig, tylko sezony

Opublikowano

mnie głównie chodziło o to że Vettel w ferrari może znów wygrywać jak Schumi :)

Opublikowano

Vettel w ferrari może znów wygrywać jak Schumi
może i nawet będzie
Opublikowano

Wątpię że tak mu skill skoczył

już w zeszłym sezonie Kimi narzekał, że ma mało mocy- potencjał, to on ma, tylko auto nie dawało rady... to samo było w Redbull'u Vettel ma potencjał, ale auto musi być też na jego poziomie, dwa sezony temu, jak Lewis odszedł do mercedesa, technicy odpuścili sezon, by przygotowac nowy, lepszy bolid i Lewis jest mistrzem świata, teraz ferrari szykuje coś, co jest na dobrym poziomie, a odpuścil poprzedni sezon, bo wiedzieli, ze szkoda funduszy na to, żeby gonić mercedesa- to plany długoterminowe, nie na jeden wyścig, tylko sezony

Kimi ma potencjał owszem przecież jest mistrzem świata :wink: Widzieliśmy to już w Lotusie gdzie w nie czołowym teamie wygrywał wyścigi :wink: Ogolnie to jemu właśnie kibicuje w F1 :wink: Tylko mam nadzieje że nie będą go traktować jako nr2 :kwasny: Chociaż znając życie tak będzie bo jak nie ma lidera to dzieją się takie rzeczy jak w mercedesie, gdziena Spa Rosberg wyeliminował z walki Hamiltona :decayed: Ferrari musiało dobrze pogrzebać przy silniku :kox: W tamtym sezonie mowlili że róznica mocy mercedesów może dochodzić nawet do 90KM w porównaniu z resztą stawki i tak to niestety wyglądało :kwasny:

mnie głównie chodziło o to że Vettel w ferrari może znów wygrywać jak Schumi :)

No można powiedzieć że wyścig mieli w większości czasu pod kontrolą :wink: Przewaga 10sek na mecie. A Hamilton widzę że jak nie jedzie pierwszy to zaraz kończą mu się gumy :decayed: Nie ważne który typ :decayed: nerwowo jedzie i mu nie wychodzi i prawie Rosberg go dogonił :wink:

Opublikowano

Rozwiniesz ? Bo nie rozumiem ?

Podpowiem, że chodzi o rękę...

Edytowane przez poziek

Opublikowano

OCB :eusathink: :eusathink: :eusathink:

Opublikowano

KUbica nie bardzo mógł do nie dawna trzymać rękę w takim położeniu :wink: Oby tak dalej trafi do F1 może :kox:

Opublikowano

KUbica nie bardzo mógł do nie dawna trzymać rękę w takim położeniu

Otóż to. Chodzi o rotację w łokciu. To jest mega info.

Kubson piona :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Opublikowano

Pod koniec 2014 roku już mógł tak założyć ręce :)

Poziek tylko nie zgłoś na policje ;d

Opublikowano
  • Autor
F1 w TV (GP Bahrajnu)


Piątek 17.04.2015

13:00

Trening 1

Polsat Sport

17:00

Trening 2

Polsat Sport

Sobota 18.04.2015

14:00

Trening 3

Polsat Sport Extra

17:00

Kwalifikacje

Polsat Sport Extra

Niedziela 19.04.2015

17:00

Wyścig

Polsat Spor
Opublikowano

Dobry wyścig :hi:

Hamilton już czuł powoli oddech Raikkonena na plecach :grin: Widać w gorących klimatach lepiej spisuje się Ferrari :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.