Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niestety. Robert jest na dzień dzisiejszy bodajże najcięższym kierowcą w całej stawce. Sam KERS waży około 30 kg, a w F1 to ogromna różnica.

A wygląda na drobnego chłopaczka :mysli:

Jak na ten dyskomfort to i tak wymiata :wink4:

Niby tak. Jednak przy wzroście ponad 180 cm nie można ważyć 50 kg :P

fakt :wink4:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 308,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie, jest dobrze. Mimo wszystko.

Australia, tradycyjnie nie dojechał, ale popatrzcie na na poprzednie sezony.

I przestańcie piep..., że mógl nie ryzykować - to nie dziadek z kapeluszem w Matizie, tylko kierowca "z benzyną zamiast krwi".

Figther jak to powiedział ostatnio Berger.

Fighter jak Schumacher. Miałby 7 tytułów jakby jechał zachowawczo?

Tutaj się jedzie, żeby wygrać a nie kur... dojechać.

Jak jest chociaż cień szansy na lepsze miejsce, a tym bardziej na I miejsce, to się ryzykuje - to jest prawdziwy kierowca, a nie ci..., która jedzie aby dojechać i dowieść parę punktów.

Tutaj była ewidentnie szansa na I miejsce, tylko Vettel troszeczkę się pogubił, ale taki jest sport.

Ja obstawiłem dwa lata temu mistrzostwo Roberta w tym roku i WYGRAM !!!

Opublikowano

Ja obstawiłem dwa lata temu mistrzostwo Roberta w tym roku i WYGRAM !!!

i wierz mi że Ci tego z całego serca życzę :wink4:

Opublikowano

mój kochany Massa tez nie ukończył wyścigu ;( ;( ;(

kobiety :gwizdanie:

Opublikowano

co poczekac?? jakie poczekac ?? na co?? co mogl poczekac??, mogl sie wysr....ac, anie poczekac, co to jest wyscig czy kolejka do sklepu. Walczyl o zwyciestwo a nie o to koszyk na zakupy. Na starcie bylo ciasniej - ku woli scislosci, co wyszscy maja czekac??

prawie piekny wyscig, niezle wysmigal Masse

Opublikowano

mój kochany Massa tez nie ukończył wyścigu ;( ;( ;(

kobiety :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

I przestańcie piep..., że mógl nie ryzykować - to nie dziadek z kapeluszem w Matizie, tylko kierowca "z benzyną zamiast krwi".

Tutaj się jedzie, żeby wygrać a nie kur... dojechać.

Jak jest chociaż cień szansy na lepsze miejsce, a tym bardziej na I miejsce, to się ryzykuje - to jest prawdziwy kierowca, a nie ci..., która jedzie aby dojechać i dowieść parę punktów.

Tutaj była ewidentnie szansa na I miejsce, tylko Vettel troszeczkę się pogubił, ale taki jest sport.

:good: podoba mi sie Twoje podejscie do tematu :wink4:

to nie dziadek z kapeluszem w Matizie, tylko kierowca "z benzyną zamiast krwi".

:polew: :polew: :polew: rozje...al mnie tym :wink4:
Opublikowano

co poczekac?? jakie poczekac ?? na co?? co mogl poczekac??, mogl sie wysr....ac, anie poczekac, co to jest wyscig czy kolejka do sklepu. Walczyl o zwyciestwo a nie o to koszyk na zakupy. Na starcie bylo ciasniej - ku woli scislosci, co wyszscy maja czekac??

prawie piekny wyscig, niezle wysmigal Masse

gratulacje dla Roberta i tak bo pokazal klase :good: :good: :good:

jechal po 1 miejsce, Button i reszta spolki BGP mieli juz pelno w gaciach...

Opublikowano

Brynia, jesli moge tym tonem - skad Ty masz mojego psa?

Opublikowano

Massa to mój ulubieniec

...pamietam z zeszlego sezonu,jak postanowilas sie upic :wink4: po Jego ostatnim wyscigu w sezonie,wygral,ale przegral...
Opublikowano

Co gorsze, dzisiaj znaowu HAM.....na podium ;(

masz jakies złe info chyba :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Co gorsze, dzisiaj znaowu HAM.....na podium ;(

I tu się na szczęście mylisz :)

Opublikowano

szkoda tak pieknego wyscigu ale coztojestsporttakie zeczy sie zdazajai trudno miec pretensje do kogokolwiek robert i tak pokazal sie z berdzo dobrej strony i mysle ze za tydzien to potwierdzi :hi:

Opublikowano

...nic sie nie martw Aniu-bedzie lepiej w tym sezonie... Ham NIE MA PUDLA :pociesz::wink4:

Opublikowano

nie, mam spaniela, ale podobnie na zdjeciu wyglada to Twoje szczeniatko do mojej jak rok temu

komp mi sie wylacza co chwile- nota bene

Opublikowano

muszą mu dołożyć te dyfuzory i będzie jeszcze lepiej :wink4:

Opublikowano

Co gorsze, dzisiaj znaowu HAM.....na podium ;(

I tu się na szczęście mylisz :)

UFFFFFFFFFFFFFFFF chociaż tyle :kox:

Też nie lubię tego aroganta :angry:

Na szczęście z pudła wyśmigał go Trulli :tongue4:

Opublikowano

Z ostatniego miejsca na 3. Dobry wynik dla Toyoty. A ten HAM miał i tak wielkiego farta.

Opublikowano

Panowie, jest dobrze. Mimo wszystko.

Australia, tradycyjnie nie dojechał, ale popatrzcie na na poprzednie sezony.

I przestańcie piep..., że mógl nie ryzykować - to nie dziadek z kapeluszem w Matizie, tylko kierowca "z benzyną zamiast krwi".

Figther jak to powiedział ostatnio Berger.

Fighter jak Schumacher. Miałby 7 tytułów jakby jechał zachowawczo?

Tutaj się jedzie, żeby wygrać a nie kur... dojechać.

Jak jest chociaż cień szansy na lepsze miejsce, a tym bardziej na I miejsce, to się ryzykuje - to jest prawdziwy kierowca, a nie ci..., która jedzie aby dojechać i dowieść parę punktów.

Tutaj była ewidentnie szansa na I miejsce, tylko Vettel troszeczkę się pogubił, ale taki jest sport.

Ja obstawiłem dwa lata temu mistrzostwo Roberta w tym roku i WYGRAM !!!

Nic dodać nic ująć :notworthy:

Kto nie ryzykuje nie wygrywa w F1 :good:

Opublikowano

- Byłem przed nim! - powiedział Robert Kubica, odnosząc się do sytuacji na trzy okrążenia przed metą wyścigu o Grand Prix Australii. Polski kierowca na skutek kolizji z Sebastianem Vettelem nie dojechał do mety, choć miał pewne miejsce na podium.

- Fakt jest taki, że Vettel w pierwszym zakręcie pojechał za szeroko i wyszedł z niego jadąc dużo wolniej. Potem trzymał wewnętrzną, a ja byłem po czystej stronie toru. Zahamowałem w normalnym miejscu, on natomiast zahamował dużo wcześniej. Kiedy zobaczył, że go wyprzedzam zdjął nogę z hamulca i dodał gazu - powiedział Kubica.

- Zostawiłem mu dużo miejsca, więcej nie mogłem. W końcu mnie dotknął, próbowałem jeszcze się od niego odczepić. Udało się, jednak przednie skrzydło było urwane i dwa zakręty później skończyło się tak jak widzieliśmy - dodał kierowca BMW Sauber.

Kubica zapytany przez reportera Polsatu o to, czy byłaby jeszcze szansa dogonić Jensona Buttona odparł: - Sądzę, że byłaby walka.

Teraz Kubica udaje się do Malezji, gdzie już w przyszły weekend na torze Sepang odbędzie się drugi wyścig sezonu. [br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 11:16_________________________________________________Jak ktoś nie wiedział to o to wyniki

1 Jenson Button Brawn GP Zwycięzca 10

2 Rubens Barrichello Brawn GP +0,8 sek. 8

3 Jarno Trulli Toyota +1,6 sek. 6

4 Lewis Hamilton McLaren +2,9 sek. 5

5 Timo Glock Toyota +4,4 sek. 4

6 Fernando Alonso Renault F1 +4,8 sek. 3

7 Nico Rosberg WilliamsF1 +5,7 sek. 2

8 Sebastian Buemi Toro Rosso +6 sek. 1

9 Sebastien Bourdais Toro Rosso +6,2 sek.

10 Adrian Sutil Force India +6,3 sek.

11 Nick Heidfeld BMW Sauber +7 sek.

12 Giancarlo Fisichella Force India +7,3 sek.

13 Mark Webber Red Bull + 1 okr.

n/u Kimi Räikkönen Ferrari

n/u Sebastian Vettel Red Bull

n/u Robert Kubica BMW Sauber

n/u Felipe Massa Ferrari

n/u Nelsinho Piquet Renault F1

n/u Kazuki Nakajima WilliamsF1

n/u Heikki Kovalainen McLaren

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.