Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pomijam kłopoty z bolidem Roberta ale "swojemu" siedzenia nie dokręcić to zakrawa na sabotaż :polew:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 308,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mogl sobie jaska w pit stopie pod pupe podlozyc :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Panowie będzie dobrze :) Już niedługo :)

Opublikowano

Panowie będzie dobrze :) Już niedługo :)

a co przechodzi do Brown GP :polew:

Opublikowano

Panowie będzie dobrze :) Już niedługo :)

a co przechodzi do Brown GP :polew:

tiiaaaa za Buttona :polew:
Opublikowano

i znow to powtorze:

pamietacie spekulacje z konca zeszlego sezonu o tym, ze Robert moglby pojsc do Bar Honda?

Jezu

ale by sie dzialo w 2009!!!

Opublikowano

Panowie będzie dobrze :) Już niedługo :)

Pod warunkiem, że mechanicy przestaną popełniać głupie błędy i "złożą te puzzle jakimi jest bolid" nieco staranniej niż bywało ostatnio...

Opublikowano

Włoskie media informują, że od sezonu 2010 nowymi kierowcami teamu Ferrari mają być Hiszpan Fernando Alonso i Polak Robert Kubica.

Ekipa z Maranello planuje gruntowną przebudowę zespołu i z włoskim zespołem mają pożegnać się Brazylijczyk Felipe Massa i były mistrz świata Kimi Raikkonen. Nie ustają spekulacje kto zajmie ich miejsca.

O tym, że dwukrotny mistrz świata w barwach Renault, Alonso ma w przyszłym sezonie zasiąść za kierownicą czerwonego bolidu mówi się od dawna. Hiszpan miał podpisać kontrakt z włoską stajnią już w 2008 roku. Teraz wiele mówi się o tym kto może być partnerem Alonso w zespole.

W środę wypowiedział się na ten temat komentator Formuły 1 w stacji Sky Sports 24 Vanzini Carlo. Według jego informacji w planach Ferrari na 2010 rok partnerem Alonso ma być polski kierowca BMW Robert Kubica.

Dodatkowego smaczku całej sprawie dodaje fakt, że Alonso i Kubica są ze sobą zaprzyjaźnieni i wielokrotnie dawali do zrozumienia, że z chęcią spotkaliby się w jednym zespole.

jestem za :gwizdanie:

Opublikowano

hmmm... ja wstrzymuję się od głosu... obaj będą próbowali dominować i będzie powtórka z pary Prost-Senna

Opublikowano

obaj będą próbowali dominować i będzie powtórka z pary Prost-Senna

i bylo tak zle ? raz wygral Senna a Prost byl 2gi, potem wygral Prost a Senna byl 2gi

nie mam nic przeciwko aby bylo tak w przypadku Roberta i Fernando w Ferrari - gorzej jakby mialo byc jak Alonso-Hamilton w 2007

no ale teraz koniec marzen i zyjemy w nadzieji na pierwszy punkt Roberta

Opublikowano

Włoskie media informują, że od sezonu 2010 nowymi kierowcami teamu Ferrari mają być Hiszpan Fernando Alonso i Polak Robert Kubica.

Ekipa z Maranello planuje gruntowną przebudowę zespołu i z włoskim zespołem mają pożegnać się Brazylijczyk Felipe Massa i były mistrz świata Kimi Raikkonen. Nie ustają spekulacje kto zajmie ich miejsca.

O tym, że dwukrotny mistrz świata w barwach Renault, Alonso ma w przyszłym sezonie zasiąść za kierownicą czerwonego bolidu mówi się od dawna. Hiszpan miał podpisać kontrakt z włoską stajnią już w 2008 roku. Teraz wiele mówi się o tym kto może być partnerem Alonso w zespole.

W środę wypowiedział się na ten temat komentator Formuły 1 w stacji Sky Sports 24 Vanzini Carlo. Według jego informacji w planach Ferrari na 2010 rok partnerem Alonso ma być polski kierowca BMW Robert Kubica.

Dodatkowego smaczku całej sprawie dodaje fakt, że Alonso i Kubica są ze sobą zaprzyjaźnieni i wielokrotnie dawali do zrozumienia, że z chęcią spotkaliby się w jednym zespole.

Cuchnie onetem na odległość :disgust:

Opublikowano

W tamtym sezonie też były takie rewelacje i ... nic się nie sprawdziło.

Raikkonnem ma jeszcze kontrakt na przyszły sezon a Massa chyba też w tamtym roku podpisał nowy na dłuższy czas (chyba, że coś już pokręciłem :chytry:)

Opublikowano

W tamtym sezonie też były takie rewelacje i ... nic się nie sprawdziło.

Raikkonnem ma jeszcze kontrakt na przyszły sezon a Massa chyba też w tamtym roku podpisał nowy na dłuższy czas (chyba, że coś już pokręciłem :chytry:)

Dokładnie. I Raikkonen i Massa maja kontrakty do konca sezonu 2010
Opublikowano

może brak KERS im tu chociaż pomoże...

Opublikowano

ciezko powiedziec, jest duzo szybkich odcinkow, moglby sie przydac w tym wypadku akurat

Opublikowano

Dotychczasowe doświadczenia z KERS-em (również u szybszej konkurencji jak McLaren i Ferrari) pokazują, że system przydaje się bardziej do obrony pozycji niż do jej zdobycia.

Zdaje się że pierwotne założenie było nieco odmienne :disgust:

Z tego powodu należy wypieprzyć na złom to ustrojstwo - nie ma zespołu który by dostrzegał jakieś nieznaczne chociaż korzyści z tego wynikające.

Zupełnie inaczej z dyfuzorami - nikt nie ma wątpliwości, że dają lepsze czasy.

Opublikowano

no drugi trening ładny... :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.