Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ciekawe czym Robert bedzie zasuwał na tor? Teraz dojeżdżał ładną 5(może nawet M5)??? Tera zbedzie jezdził Vel Satis, czy inne goowno :confused4: Z Renault bliżej będzie miał do WRC :naughty:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 308,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ciekawe czym Robert bedzie zasuwał na tor? Teraz dojeżdżał ładną 5(może nawet M5)??? Tera zbedzie jezdził Vel Satis, czy inne goowno :confused4: Z Renault bliżej będzie miał do WRC :naughty:

w to go posadzą:

2009-renault-megane-trophy-51.jpg

Opublikowano

Z Renault bliżej będzie miał do WRC

Myślę że do Ferrari.[br]Dopisany: 15 Październik 2009, 19:47_________________________________________________No i wtedy na treningi jeździłby autem odpowiadającym kategorii F1 :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Październik 2009, 19:54_________________________________________________

Wywiad:

http://f1.sport.pl/Artykul.82+M5c587b7ae78.0.html

Opublikowano
  • Autor

Ciekawe czym Robert bedzie zasuwał na tor? Teraz dojeżdżał ładną 5(może nawet M5)??? Tera zbedzie jezdził Vel Satis, czy inne goowno :confused4: Z Renault bliżej będzie miał do WRC :naughty:

jak jeździł w Formule renault Clio sport i Megan sport a teraz :gwizdanie:

Opublikowano

Ciekawe czym Robert bedzie zasuwał na tor? Teraz dojeżdżał ładną 5(może nawet M5)??? Tera zbedzie jezdził Vel Satis, czy inne goowno :confused4: Z Renault bliżej będzie miał do WRC :naughty:

jak jeździł w Formule renault Clio sport i Megan sport a teraz :gwizdanie:

DACIA :naughty:

Opublikowano

Ciekawe czym Robert bedzie zasuwał na tor? Teraz dojeżdżał ładną 5(może nawet M5)??? Tera zbedzie jezdził Vel Satis, czy inne goowno :confused4: Z Renault bliżej będzie miał do WRC :naughty:

jak jeździł w Formule renault Clio sport i Megan sport a teraz :gwizdanie:

DACIA :naughty:

To się nie ma co śmiać. U mnie w robocie Rumuni od zawsze się śmieją, że juz od wielu lat Dacia ma pakiet kontrolny w Renault :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano



Ciekawy tor
Opublikowano

chyba pierwszy tor arabski, ktory ma namiastkę klimatu. zresztą - jak piasku nawieje - i tak na ch.. sie zda.

Opublikowano

Podajcie jakiegoś linka na F1, bo nie mam polsatu sport extra :angry:

Opublikowano

leje - nic się nie dzieje.

Opublikowano

Za 5 minut mają zacząc ale jak będzie to się jeszcze okaże. :kwasny:

Podajcie jakiegoś linka na F1, bo nie mam polsatu sport extra :angry:

Próbowałeś na http://www.kuszotv.pl
Opublikowano

No właśnie zapodajcie linka jakiegoś bo w tym coś nie halo

Opublikowano

Kurde nie chce mi sie szukać. Wpisz sobie na google F1 live i będziesz mieć do wyboru do koloru ;)

Opublikowano

Kubica 2

Opublikowano

Robert 8

Opublikowano

Nie jest źle, nie jest źle :decayed:

Opublikowano

Kur...

Smaku Robert dzisiaj narobił, a tu tylko ósme :confused4:

Ale z dobrych źródeł wiem, że jutro będzie pudło :decayed:

Opublikowano

jak bedzie padac to będzie pudło.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.