Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

http://f1.wp.pl/kat,48594,oid,10797561,title,Kubica-jedna-z-gwiazd-sezonu,wid,11659371,opinie.html

jezus maria, nie moge nigdzie znalezc potwierdzenia!!!![br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 22:04_________________________________________________i jeszcze to znalazlem:

http://sport.onet.pl/1,16,11,62366223,165682242,7453169,0,forum.html?TEMAT=1248769

WĄSKI ratuj! :confused4:

Człowieku, weź coś na uspokojenie :disgust:

Portal który cytujesz podaje wiadomości równie wiarygodne jak jego nazwa. Ktoś rzuca plotę aby zaistnieć i od razu wielkie larum. Po co?

http://www.f1.v10.pl/Renault,zatwierdzilo,budzet,na,2010,36896.html

http://www.sport.pl/F1/1,96297,7220110,F1__W_Quadbak_Sauber_beda_jezdzic_kierowcy_BMW_.html

Z nieco innej bajki:

http://www.rajdy.v10.pl/Race,of,Champions,Ekstrom,wygrywa,Schumacher,drugi,36881.html

Zły jestem, zawsze było w grudniu przed świętami - przegapiłem :angry:

Opublikowano

Już nie musisz :wink4:

http://www.f1.v10.pl/Polak,w,Brawn,GP,Wywiad,36852.html

Tego nie wiedziałem. Borowczyk jara się laskami, a takiej wiadomości nie podał? :baseball:

Opublikowano

Już nie musisz :wink4:

http://www.f1.v10.pl/Polak,w,Brawn,GP,Wywiad,36852.html

Tego nie wiedziałem. Borowczyk jara się laskami, a takiej wiadomości nie podał? :baseball:

Hehehe.

Nie wiem, czy wiesz, że kombinezony Brawn GP też powstały w Polsce :)

no właśnie chyba w Turbo słyszałem...

Opublikowano
  • Autor
http://www.tvn24.pl/-1,1627409,0,1,kubica-najszybszy--ale-bez-rekordu-toru,wiadomosc.html[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 21:53_________________________________________________http://www.rajdy.v10.pl/Rally,Taormina,Robert,Kubica,w,Clio,R3,36916.html
Opublikowano

Hehehe.

Nie wiem, czy wiesz, że kombinezony Brawn GP też powstały w Polsce

Wiem, to mówił. I nie przespałem :decayed:

Kolejny optymista:

http://sport.interia.pl/formula-1/formula-1/news/przyszlosc-renault-w-f1-do-konca-roku,1392929

to sobie robert wybral zespół , bedzie wielka doopa z tego wszystkiego

Jak masz jakąś tajemną wiedzę to podziel się z nami, bo doopa to wynika z artykułu który cytujesz :thumbdown:

Panowie, błagam! Nie piszcie tekstów typu:

Renault wycofuje się z F1, Kubica źle wybrał itp. bo to nijak ma się do rzeczywistości :jaaaaa:

Fakty są takie: Kubica ma kontrakt (czego wielu kierowców nadal nie ma) w zespole w którym będzie kierowcą nr 1, Renault ma nowego sponsora i zatwierdziło budżet F1 na 2010 oraz pracuje nad nowym bolidem.

:cool1:

Zamiast cieszyć się razem z Robertem, w typowy dla Polaków sposób szukacie dziury w całym i okazji do zwątpienia :ranting1: :sick3:

Opublikowano

poczekamy zobaczymy ciekawe co bys napisał teraz jak by wybrał toyote

Opublikowano

renault pojedzie w następnym sezonie na bank.Zobaczycie.A nasz roberto będzie odgrywał kluczowe role w wyścigach.Może to w tej chwili brzmi jak jakieś fikcja ale trzeba być optymistą.Renault po za tym żałowało że wcześniej nie podpisali z nim kontraktu.W bmw był tylko w stanie walczyć o pierwszą 8 a w renault będzie walczyl o podium.Zobaczycie wszyscy niedowiarki :tongue4:

Opublikowano

poczekamy zobaczymy ciekawe co bys napisał teraz jak by wybrał toyote

A Ty nadal swoje - ciągle szukasz dziury w całym :disgust:

Ciekawe co by było gdyby....

N/t Toyoty pisałem parę stron wstecz :cool1:

Ale masz rację - poczekamy, zobaczymy :wink4:

Opublikowano

Panowie. Nie gorączkujcie się. Co roku jest ta sama historia.

Młyn musi być, żeby w martwym sezonie zainteresowanie F1 nie spadło ;)

Opublikowano

obyscie mieli racje :wink4:

Opublikowano

a co sie dziwicie? jak sie robi takie auta jak nowa Laguna to trzeba ciąć koszta. ford potrafi zrobić mondeo, opel zaskakująco dobrą insignie, toyota avensisa, a renault do kupy nie podobną lagunę :disgust:

Opublikowano

Trochę przerysowane, ale trochę prawdy w tym jest

http://www.poboczem.pl/naszym-zdaniem/news-kubica-w-tesco-f1,nId,5434

ale to nic nowego, Benetton ciuchy sprzedaje, a w F1 dawał radę.

Tesco dziwacznie wygląda na bolidzie

Opublikowano

Trochę przerysowane, ale trochę prawdy w tym jest

http://www.poboczem.pl/naszym-zdaniem/news-kubica-w-tesco-f1,nId,5434

ale to nic nowego, Benetton ciuchy sprzedaje, a w F1 dawał radę.

Tesco dziwacznie wygląda na bolidzie

może i wygląda dziwacznie ale liczy się kasa i fantazja :tongue4::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.