Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Rajdy Motorsport - sezon 2016


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

05.00 Trening 3 Polsat Sport Extra

transmisja 3 treningu chyba bedzie z "odtworzenia" a nie LIVE i zacznie się o godzinie 6.30

http://polsatsport.pl/program.php?k_data=1271455200&program_id=2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jest szansa na dobry wyścig :good:

http://f1.pl/Artykul.82+M5f6b870fead.0.html

tym bardziej, że może padać :rolleyes:

Najważniejsze, że Robert jest bardzo dobrze nastawiony. Już dawno nie biło od niego takim optymizmem.

Od razu widać, że w teamie jest dobra atmosfera :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przesadzili z tyloma okrązeniami z samochodem bezpieczenstwa dopiero jak wszyscy sie zrównali to puscili wyscig , sedziowie zj***li reno taktykę którą mieli super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie przestałem oglądać wyścig, też mnie wk***ia ten fart tej łajzy z McLarena, jak zwykle wszystko kombinowane, wg mnie SC mógł zjechać szybciej, niepotrzebnie trzymali go tyle okrążeń na torze... Ale wiadomo, że dziadki z F1 chcą żeby wyścigi były bardziej emocjonujące, więc przytrzymali SC żeby reszta mogła dobić do pierwszej trójki bo wiadomo - wtedy będzie wyprzedzanie i emocje. Szkoda tylko, że przez takie gierki przy zielonym stoliku Robert traci punkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możemy miec nadzieję, że coś się dopierdzielą do Hamiltona za tą ścigankę w PL

Ja nie mogę patrzec na Petrova... on tam jest chyba żeby sobie pojeździc... 0 jakiejkolwiek walki o miejsce.. no.. może teraz z M.SC.. ale nie potrafi przytrzymywac zawodników żeby nie dobrali się np. do Kubicy... to puścił Hamiltona ot tak.. niech jedzie.. i pojechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Algersuari na stos :thumbdown:

2) Sędziowie na stos :thumbdown: za SC tak długo oraz za nie ukaranie HAM za PitLane oraz incydent z Webberem przy restarcie (pomoc Wurz'a przy sedzowaniu niewiele pomogła widać taki z niego sędzia jak i był z niego zawodnik)

3) Kubica słaby start piękna jazda na slick'ach i w deszczu :good:

4) Renault brawa za taktyke :good:

5) Petrov mimo wszystko brawo

6) BUT brawo za jazdę (mimo, że go nie lubię)

7) Alonso zwykły ham i zadufany w sobie bufon :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

8) Ogólnie bardzo ciekawy wyścig

9) Red Bull tym razem bez rewelacji w deszczu

10) Schumi: z "wielkiego mistrza F1" już chyba niewiele zostało

11) ROS zbyt łatwo poddał się BUT miom zdaniem, ogólnie mercedes nierówno jeździ w tym sezonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możemy miec nadzieję, że coś się dopierdzielą do Hamiltona za tą ścigankę w PL

Ja nie mogę patrzec na Petrova... on tam jest chyba żeby sobie pojeździc... 0 jakiejkolwiek walki o miejsce.. no.. może teraz z M.SC.. ale nie potrafi przytrzymywac zawodników żeby nie dobrali się np. do Kubicy... to puścił Hamiltona ot tak.. niech jedzie.. i pojechał.

A co miał niby Pietrov zrobić? McLaren na prostych bije wszystkich. Poza tym nie oczekujmy, że od razu będzie jeździł bezbłednie.

A Schumacher? Stary wyjadacz, nikt go nie naciskał a poboczem jeździł i przepuszcił kilku bez walki.

Samochód też się różnie zachowuje. Na koniec, jak pojawiła się szansa objechania Schumachera i Webbera, to zrobił to!

Generalnie brawa dla Renault.

Sędziowe dali ciała. Jak HAM nie dostanie żadnej kary, to ... szkoda gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sędziowi zawsze mu sprzyjali :rant: kutfa jak ja nie cierpię FIAmiltona :wallbash:

Hehe... no ale rozśmieszył mnie komunikat jego inżyniera na końcu... w wolnym tłumaczeniu "Debilu nie szalej bo się rozje** na ostatnim kółku" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pietrow ostanio sie żalił ze Robert mu nie pomaga- no to chyba powiedzial mu dzisiaj jak pokonać trudny zakret :polew::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...