Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Rajdy Motorsport - sezon 2016


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pietrov też nieźle,nareszcie :)

a Vetel co odjebał :fool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale URRRWAL, To bylo dobre! :kox: Seb znow dal czadu, ale Hörner mowil cos ze WEBBER SEBowi malo miejsca do walki zostawil... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla Robcia oczywiscie, ale tez dla ........... Hamiltona, kiedyś go nie lubiłem za jego chamska jazdę, bezczelność. etc. Od dziś mu kibicuje bo nie jeździ zachowawczo, a widowiskowo, widać, że przyjechał się ścigać. On tam pier.... co mu inżynier gada, chce wyprzedzać i to robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, ale Hörner mowil cos ze WEBBER SEBowi malo miejsca do walki zostawil... :cool1:

Jasne, najlepiej jakby WEB zjechał do boksu, żeby Sebcio mógł sobie wyprzedzić.

Poprostu gówniarz poczuł się trochę za pewnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos by podczepił adresy stron gdzie mozna ogladac polsat bo ciagle musze szukac...

własnie :decayed:

a macie... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że KUB nie dał rady ROS

Brawo HAM

Brawo PET

Szkoda, że znów ten wielki hiszpański łeb ALO zachował się jakby to tylko on był na torze.

Taką ma ogromną tą głowe a taka pustą :confused4:

VET dał ciała na całej linii a na pewno będzie zwalał wine na WEB.

Szkoda, że nie po padało, ale ogólnie ciekawy wyścig.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że znów ten wielki hiszpański łeb ALO zachował się jakby to tylko on był na torze.

Taką ma ogromną tą głowe a taka pustą :confused4:

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że znów ten wielki hiszpański łeb ALO zachował się jakby to tylko on był na torze.

Taką ma ogromną tą głowe a taka pustą :confused4:

???

co TY piszesz ? to była walka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GP Turcji 2010 do zassania:

05279925328172418473.png

downloadq.png

http://sharingmatrix.com/file/6429027/F1_Grand_Prix_Turcji_2010PL.asf

"Przypominam, że upload jest przeznaczony dla osób, które nagrały sobie prywatnie wyścig na nagrywarkach z dyskiem twardym a nie mogą tych nagrań przenieść na komputer. W innym razie pobieranie materiału jest nielegalne." :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś dzisiaj SC nie wyjechał po tym Vettel wjechał w Webbera, no ale wiadomo McLareny były z przodu :gwizdanie:

nie było powodu ,Vetel był poza torem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No VET mnie dziś zaskoczył, yebany!!

A że nic się nie stało podczas walki HAM I BUT, to zasługa tylko Buttona, bo wiedział, że HAM nie odpuści i zrobi BUUM. A z tym że Buttonowi miało braknąć paliwa, to ja myślę że to jakaś ściema, żeby dojechali do mety bez szarżowania, bo tam w boksie to w oczach by posiwieli.

Pietrow dziś miał części, które wcześniej testował Robert, poszło mu nieźle, ciekawe jak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś dzisiaj SC nie wyjechał po tym Vettel wjechał w Webbera, no ale wiadomo McLareny były z przodu :gwizdanie:

nie było powodu ,Vetel był poza torem

No, nie było powodu bo Hamilton był na P1. Wciąż mam na myśli bodajże Chiny jak to SC wyjechał, żeby przez "pół godziny" :wink4: odłamek nosa pozbierać. Robert stracił wtedy pozycje na rzecz Lewis'a, a później w Hiszpanii, kawałek z przedniego spojlera leżał sobie na torze i jakoś nawet się po niego nie kwapili. Tak, wiem leżał na brudnej części toru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie było powodu na SC. Z tego co widziałem po wyścigu to Vettel fajnie zwalał winę na Webbera, a sam zawinił i to nie pierwszy raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Prometeo

Heh, jak Vettel obejrzał powtórkę to pewnie nieco zmiękł. Trudno winić Webbera który jechał swoim torem za to, że Vettel będąc ledwo pół samochodu przed nim, próbował zajechać mu drogę. :)

No i szkoda Buttona, ale wiadomo było że czarny nie odpuści - jemu stłuczki niestraszne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, jak Vettel obejrzał powtórkę to pewnie nieco zmiękł. Trudno winić Webbera który jechał swoim torem za to, że Vettel będąc ledwo pół samochodu przed nim, próbował zajechać mu drogę. :)

Powinien zmieknąć, jak najbardziej, ale chyba jest troszkę zarozumiały i do błędu się nie przyzna.

No i szkoda Buttona, ale wiadomo było że czarny nie odpuści - jemu stłuczki niestraszne :decayed:

I tym sposobem każdy wie, że Lewis'ek nie odpuszcza i albo zaliczy dobry manewr, albo nie ukończy wyścigu :kox: i to jeszcze nie sam. Button wiedział i pojechał szerzej :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że znów ten wielki hiszpański łeb ALO zachował się jakby to tylko on był na torze.

Taką ma ogromną tą głowe a taka pustą :confused4:

???

co TY piszesz ? to była walka

to pisze, że ALO świadomie i złośliwie zjechał do wewnętrznej zajezdżając dorgę i przebijajac opone PET.

Następny zakręt był w prawo i mógł śmiało trzymać się swojej linii.

Formula 1 : GP Turkey 2010 - Petrov ( Pietrov ) vs Alonso , Petro de la Rosa vs Algersuari

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...