Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Rajdy Motorsport - sezon 2016


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

Endriu, czekamy na wrzutę :naughty:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2010, 19:44_________________________________________________O super, akurat przed snem sobie obejrzę :tongue4::good:

jak zdążysz zasssać :tongue4:

No właśnie coś muli transfer;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

brak słów na zachowanie Ferrari i ich głównej primabaleriny Alfonsy :thumbdown:

VET :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak słów na zachowanie Ferrari i ich głównej primabaleriny Alfonsy :thumbdown:

VET :polew: :polew: :polew:

a co Alfonso zawinił :mysli: , miał powiedzieć przez papugę, że nie zgadza się z polityką teamu i ostentacyjnie zjechać na pobocze kończąc tym samym wyścig :przebiegly: , czy to by Ciebie satysfakcjonowało :cool1: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widziałem że Kubica drugi ma metę dzisiaj wjechał :decayed: Więc nie rozumiem, dlaczego 7 miejsce mu dopiero przypisali :gwizdanie:

:naughty::bag:

Szkoda, że na starcie nie przeskoczył wyżej, trochę go przytrzymali tam :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widziałem że Kubica drugi ma metę dzisiaj wjechał

walsnie tez tak to widzialem :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak słów na zachowanie Ferrari i ich głównej primabaleriny Alfonsy :thumbdown:

VET :polew: :polew: :polew:

a co Alfonso zawinił :mysli: , miał powiedzieć przez papugę, że nie zgadza się z polityką teamu i ostentacyjnie zjechać na pobocze kończąc tym samym wyścig :przebiegly: , czy to by Ciebie satysfakcjonowało :cool1: :?:

usatysfakcjonowało by mnie gdyby chociaż, na koniec wyścigu, nie pytał przez radio co się stało z MAS!!!! Tylko po to by siebie "wybielić" i udawać , jak to ma w zwyczaju, że on jeden uczciwy o niczym nie wiedział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że gdyby Robert został na tym 5 po starcie to miałby sporo roboty przez wyścig, żeby to utrzymać i myślę że nie udało by mu się, nie to auto jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie tylko 100 000$ kary dla Ferrari...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet dobrze że Kubica ne będzie jezdził w Ferrari za Mase bo by mnie chyba szlag trafił jak by musiał

takie rzeczy robić :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby Kubica wskoczył na starcie na to p5 to i tak przed 6 zakrętem Button by go wziął.. Niestety 3 pierwsze teamy to mozna powiedzieć inny level niż Renault na tym GP.

To Alonso walczy o tytuł także to było wielce prawdopobone że Massa będzie musiał go przepuścić no ale nie w taki sposób. Myślałem że np na 6 zakręcie nie wychamuje czy coś lipa zdeka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lauda-ostro-krytykuje-Alonso,wid,12507949,wiadomosc.html[/url]

Lauda to gej

niech sobie będzie nawet lesbijką, ale za to prawde o Alonso mówi otwarcie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

staremu wszystko wolno, bo i tak nikt nie traktuje go poważnie[br]Dopisany: 27 Lipiec 2010, 16:39_________________________________________________

http://www.sport.pl/F1/1,96296,8183265,F1__Kontrowersyjne_skrzydla_Ferrari_i_Red_Bulla.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że bardzo Was oburza taktyka Ferrari :disgust: A gdyby Kubica miał tak robić?! O zgrozo, zbrodnia! :wallbash:

No to poczytajcie tu:

http://www.f1.pl/Artykul.82+M5ade9fe016b.0.html

myślę że gdyby Robert został na tym 5 po starcie to miałby sporo roboty przez wyścig, żeby to utrzymać i myślę że nie udało by mu się, nie to auto jeszcze

Słuszna uwaga :wink4:

Niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że bardzo Was oburza taktyka Ferrari :disgust: A gdyby Kubica miał tak robić?! O zgrozo, zbrodnia! :wallbash:

No to poczytajcie tu:

http://www.f1.pl/Artykul.82+M5ade9fe016b.0.html

myślę że gdyby Robert został na tym 5 po starcie to miałby sporo roboty przez wyścig, żeby to utrzymać i myślę że nie udało by mu się, nie to auto jeszcze

Słuszna uwaga :wink4:

Niestety.

Ty zawsze byleś mądrzejszy niż inni :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek wykręca lepsze czasy niz Robert :naughty: :naughty:

liczy sie jutro :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...