Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Rajdy Motorsport - sezon 2016


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą "ch....wej baletnicy rąbek u spódnicy" :wink4: :wink4: :wink4:

Mariusz masz awatar niezgodny z regulaminem :)

U nas w LDZ takie avatary to taka świecka tradycja :D :D :D

Sorry za OT :wink4: :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne porównanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek 20.05.2011

10.00 Trening 1 Polsat Sport Extra

14.00 Trening 2 Polsat Sport Extra

Sobota 21.05.2011

11.00 Trening 3 Polsat Sport Extra

14.00 Kwalifikacje Polsat

Niedziela 22.05.2011

14.00 Wyścig Pols[br]Dopisany: 19 Maj 2011, 09:15_________________________________________________http://www.tvn24.pl/-1,1703609,0,1,alonso-w-ferrari-jeszcze-5-lat,wiadomosc.html :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądał ktoś Porshe Super Cup? Kuba Girmaziak zajął 3 miejsce w Barcelonie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam takie wrażenie, czy te wszystkie zmiany w regulaminie F1 wprowadzane od kilku sezonów, konkretnie od sezonu, w którym Brown GP zdominował pierwsze rundy - inne skrzydła, potem KERS, zakaz tankowania, DRS-y i wiele, wiele innych, mających "uatrakcyjnić" widowisko, tak naprawdę je popsuły?

[br]Dopisany: 22 Maj 2011, 12:54_________________________________________________

Ostatnim sezonem, który według mnie był naprawdę pasjonujący, był sezon 2007, gdy Robert przegrał trzecie miejsce z Raikkonenem o 1 punkt, a Massa stracił tytuł mistrzowski na rzecz Hamiltona w ostatnich 20 sekundach ostatniego GP w sezonie (na Interlagos).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądał ktoś Porshe Super Cup? Kuba Girmaziak zajął 3 miejsce w Barcelonie :good:

Oglądałem bardzo ładnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądał ktoś Porshe Super Cup? Kuba Girmaziak zajął 3 miejsce w Barcelonie :good:

Oglądałem bardzo ładnie :good:

A ja zapiłem i coś nie mogłem wstać rano :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądał ktoś Porshe Super Cup? Kuba Girmaziak zajął 3 miejsce w Barcelonie :good:

Cholera. Nie ogladałem, ale wynik zacny :oklaski:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączcie sobie teraz Polsat jak nie macie Polsatu Sport Extra pokażą Porsche i 3 miejsce Polaka :kox:[br]Dopisany: 22 Maj 2011, 13:39_________________________________________________Z tego co teraz widziałem to Kuba przez większość dystansu był drugi :>

Ale i tak za 3 miejsce ma wielki szacun u mnie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On jest prze uj :kox:, start bajka :kox:

Oby wygrał :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam takie wrażenie, czy te wszystkie zmiany w regulaminie F1 wprowadzane od kilku sezonów, konkretnie od sezonu, w którym Brown GP zdominował pierwsze rundy - inne skrzydła, potem KERS, zakaz tankowania, DRS-y i wiele, wiele innych, mających "uatrakcyjnić" widowisko, tak naprawdę je popsuły?

[br]Dopisany: 22 Maj 2011, 12:54_________________________________________________

Ostatnim sezonem, który według mnie był naprawdę pasjonujący, był sezon 2007, gdy Robert przegrał trzecie miejsce z Raikkonenem o 1 punkt, a Massa stracił tytuł mistrzowski na rzecz Hamiltona w ostatnich 20 sekundach ostatniego GP w sezonie (na Interlagos).

Niemcom sie te zmiany podobaja ( mam na mysli niemieckich komentatorow- Dannera ktory juz jezdzil w F1 i tego drugiego) Uwazaja ze widowisko jest wieksze.

Ja wolalbym zeby F1 byla raczej konkurecja kierowcow i producentow samochodowych a przez te wszystkie reguly dotyczace silnikow i skrzyn i aerodynamiki zrobila sie kupa[br]Dopisany: 22 Maj 2011, 14:18_________________________________________________skubany VET :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super wyścig vetel i lewis :kox:, brawo dla haidfielda :oklaski: alonso mnie zawiódł :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej pójdzie to nudne te wyścigi się zrobią bo wszystko zgarnia Vettel :decayed:

Heidefeld pokazał swoje doświadczenie i Petrov za wcześnie powiedział że jest liderem teamu, startował z 6 miejsca a nie zdobył ani jednego punktu a Heidfeld z ostatniego miejsca startował :kox:

Szkoda Alonso bo myślałem że przerwie passe "Red Bullów" ale zawiniła tym razem zła strategia teamu.

Hamilton :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alonso nie miał szans, przez strategie zespołu został z dublowany :decayed: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...