Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Co wybrać - 1.8 Turbo czy 2.8 - 193KM Quattro ?


marekmartysz

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem 1.8 T jest bardzo dobrym i chyba najlepszym rozwiązaniem.Nie gazuj auta a jeśli masz taki zamiar to zakup disla :) :)

co za bzdury piszesz. Ja dzięki LPG zaoszczedzam 4 tys rocznie.[br]Dopisany: 18 Listopad 2008, 20:59_________________________________________________1.8 T OWNAGE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do 1.8T to z mokra nawierzchnia jest niestety prawda :( Zaluje ze nie mam Q bo na 2 i czasami na 3 potrafi pojechac jak chce :)

jak nie masz Quattro dobrym pomysłem jest Quaife

tylko ze koszt to ok 4000pln z montażem :confused4:[br]Dopisany: 18 Listopad 2008, 21:03_________________________________________________

Co wybrac, audi a4 avant 1.8 turbo czy 2.8 quatro rowniez avant??? Bardzo prosze o podpowiedz

szukaj 1.8T z silnikiem AJL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z AJL trzeba uważać, serwis droższy, niż 150. Zmienne fazy rozrządu mają swoje wady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do 1.8T to z mokra nawierzchnia jest niestety prawda :( Zaluje ze nie mam Q bo na 2 i czasami na 3 potrafi pojechac jak chce :)

jak nie masz Quattro dobrym pomysłem jest Quaife

tylko ze koszt to ok 4000pln z montażem :confused4:[br]Dopisany: 18 Listopad 2008, 21:03

Generalnie to odpuszcze wynalazki bo i tak chce kupic S4 - ten ma juz Q w standardzie :D:naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do 1.8T to z mokra nawierzchnia jest niestety prawda :( Zaluje ze nie mam Q bo na 2 i czasami na 3 potrafi pojechac jak chce :)

jak nie masz Quattro dobrym pomysłem jest Quaife

tylko ze koszt to ok 4000pln z montażem :confused4:[br]Dopisany: 18 Listopad 2008, 21:03

Generalnie to odpuszcze wynalazki bo i tak chce kupic S4 - ten ma juz Q w standardzie :D:naughty: :naughty:

Quaife to nie wynalazek, to TorSen, mam to na tylnej ośce

a róznice sa widoczne w porównaniu z std. Quattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki koledzy za porady, w odpowiedzi na pytania-nie interesuje mnie gazowanie silnika, skusze sie na 2.8 bo ta co znalazlem jest z lepszym wyposazeniem niz 1.8T i co najwazniejsze ma naped 4x4, jezdzilem wczoraj 1.8T i powiem ze ladnie ciagnie ale na mokrej nawierzchni na 2 tracilo przyczepnosc, wiec juz niebawem bede smigal 2.8 quatrro, przesle zdjecia mojego nabytku :>

:good: :good: :good: ACK POWER :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat: marekmartysz 18 Listopad 2008, 13:51

dzieki koledzy za porady, w odpowiedzi na pytania-nie interesuje mnie gazowanie silnika, skusze sie na 2.8 bo ta co znalazlem jest z lepszym wyposazeniem niz 1.8T i co najwazniejsze ma naped 4x4, jezdzilem wczoraj 1.8T i powiem ze ladnie ciagnie ale na mokrej nawierzchni na 2 tracilo przyczepnosc, wiec juz niebawem bede smigal 2.8 quatrro, przesle zdjecia mojego nabytku

ACK POWER

:good: :good: :good: miłej jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...