Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AUDI 3.0 ASN następny kuternikowóz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich po 4 letniej przerwie, tyle mniej więcej trwał odstęp między posiadaniem jednej AUDI i kupnem drugiej. Pierwsza była z 96 roku 1.9 TDI 110 koni. Po kupnie prezentowała się tak

DSC08531.jpg

Niestety dałem się wciągnąć w modzenie i po niedługim czasie audi przeistoczyła się w ciut lepiej wyglądające wozidło

MK097948.jpg

Następne auto miało być rodzinne i większe więc wybór padł na passata fl AVF, bardzo poczciwe i dobre auto. Po trzech latach postanowiłem powrócić do marki i powozić się troszkę benzynką , ponieważ miałem już dosyć odgłosu rechotów:)Po debacie ze Szwagrem i głębokim namyśle doszliśmy do wniosku że jedziemy do Radomia coś obejrzeć, mamy blisko to co nam zależy, miał być to silnik 3.0 bo miał iść pod gaz. Pojechaliśmy i obejrzeliśmy dwie sztuki, niestety straszne gnioty i troszkę witki mi opadły. Pojechaliśmy do następnego komisu i tam obejrzałem jedną i też lipa, bity tył wszędzie szpachla. Handlarz mówi mi że wczoraj jedna przyjechał ze Szwajcarii i tam to nic w niej złego nie znajdę ale cena jest już wyższa. Po obejrzeniu i jeździe próbnej przekonałem się i rzeczywiście nic nie znalazłem. Sprawdziłem Vin i widniało na nim 29 wpisów, serwis do końca.Więc kupiłem!!!

AUDI A4 3.0 ASN

rocznik 2003 przebieg 200000 tyś

wyposażenie:

wyposażenie:

- 4 szyby w elektryce

- lusterka elektryczne i podgrzewane

- 8 poduch

- podłokietnik przód

- McDonald's tył

- skrzynia 6-cio biegów

- esp

- klimatronik dwustrefowy

- Recaro podgrzewane ze schowkami

- pakiet oświetleniowy nóg + pakiecik led w klamkach ,podłokietniku ,popielniczce, AMBIENTE przód

- kiera 3-ramienna

- gałka sline

- halogeny

- komputer pokładowy kolorowy

- chłodziarka w schowku

- xenon

- navigacja

- nagłośnienie BOOSE

wyposażenie z wlepy:

E4J = Akcja specj. audi tt coupe 's line'; wyposażenie składa się z: 8n-2-000001>> pr-cl4,fq1,g97 h3l,g98,ua5 n1u,n3q,plt 8jg,8q2,8x1 6q6
7A2 = Zmieniarka cd
4UE = Lewo/prawo
6XC = Lusterko zewn. elektr. ustawiane
5SL = Lusterko na wysięgniku (konvex) 1f52
5RU = Lusterko wsteczne zew.z wiekszym.zwierc.(konvex)
1KP = Hamulce tarczowe czerwony tył
J0L = Akumulator
1LT = Hamulce tarczowe przod
1BV = Pakiet zawiesz. komfortowe podwozie-
3FA = Bez wkładu dachu (dach pełny)
5TG = Nakładki ozdobne na tablicy przyrzĄdów i tapicerkach alu-... alu-...
7X0 = Bez ultradŹwiękowej sygn.przy parkowaniu
4R4 = Elektryczne podnoŚniki szyb
F0A = Kein sonderfahrzeug, standard-ausfuehrung
8GR = Alternator
0G1 = Przedłużenie okresu przeglĄdu
0YL = Klasy ciezaru-os tylna >> zakres ciezaru: 10
0JH = Klasa masy pojazdu os przednia >> zakres mas: 1ba:1386-1435; 1bj:1386-1435
T15 = 6-cylindrowy silnik z wtryskiem 3.0 ltr litera kodowa
3NZ = Oparcie tylne dzielone
8JG = Reflektor halog. potrójny z lampĄ wyładow.('ksenon')
U2A = Zestaw wskaznikow z obrotomierzem, zegarem radiowym
X0A = National sales program germany
1N1 = Elektryczno-hydraul. wspomaganie ukladu kierown.
1ML = Kierownica sportowa
8Q3 = Autom. dynamiczna regulacja zasięgu refl.
9Q4 = WyŚwietlacz wielof. z wyŚwietl. przeglĄdów
8Z5 = Chlodnica wody
D2H = 6-cylindrowy silnik z wtryskiem 3.0 ltr litera kodowa
7Q2 = Radio z nawigacjĄ
CL7 = Obręcz koła ze stopów lekkich 8 jx18h2 et43
7K0 = Bez układu kontroli ciŚnienia w oponach
4X3 = Boczna pod.bezp. z przodu i pod.bezp.głowy
2K1 = Zderzak wzmocniony
6R2 = Oslona dzwigni zmiany biegow skora
3L5 = Siedzenia przednie, regulowane elektrycznie
4KC = Szkło atermiczne-dookoła, zielony
3Y0 = Bez rolety przesiwsłonecznej
4K4 = Centralny zamek ze zdalnym sterowaniem radiowym, sterowaniem wewnętrznym i oddzielnym sterowaniem zamka pokrywy bagażnika.
5D1 = Carrier frequency 433.92 to 434.42 mhz
1SA = Bez osłony dolnej zesp. napedowego
0GG = Instalacja oczyszczania gazow spal. eu4
Q1E = Fot. sport. przod
4GH = Szkło atermiczne-dookoła, zielony

Zdjęcia jeszcze z komisu

20150501_130828.jpg

20150501_130838.jpg

20150501_130901_HDR.jpg

20150501_130904.jpg

20150501_130911.jpg

20150501_130924.jpg20150501_130950.jpg

20150501_130937.jpg

20150501_131011.jpg

Po zakupie wymiana wszystkich płynów olejów, kupno letnich opon i alusów na lato

20150512_204222.jpg

20151112_151713.jpg

20151112_151739.jpg

Założenie instalacji LPG

IMG_20151125_171530.jpg

IMG_20151125_171537.jpg

Jak na razie od maja z poważniejszych usterek to skończył się czujnik g28, i czeka mnie wymiana rozrządu.

Jeszcze jej nie pstryknąłem jakiejś sesji więc wybaczcie, jeszcze parę fotek

20150717_214134.jpg

20150717_214234_Night.jpg

20150717_214537_Night.jpg

20150717_214609_Night.jpg

Na razie nie mam do niej planów, zobaczymy co czas pokaże...

Edytowane przez kuternik

Opublikowano

Kiedy testy? ???

Piękna fura.

Opublikowano
  • Autor

Ja tylko czekam na hasło dagrasso ;-)

Opublikowano

Przyzwoite wozidełko ;) Jeżeli to nie tajemnica dużo Ciebie wyniosła ? Byłem raz w radomiu po auto i pewnie ostatni ... Je.ana stolica handlarzy

Opublikowano

Coś takiego szukałem ale bez skutku.Dokładnie z takim bądź podobnym wnętrzem.Fajna fura i to z okrytego złą sławą Radomia.Niech służy jak najdłużej. :hi::)

Opublikowano
  • Autor

Chcieli za nią 25900 zbiłem do 24 i jeszcze oczywiście recykling po mojej stronie. Musiałem ją wziąść bo długo by nie postała.

Opublikowano

Fotele z przodu wyglądają mega

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

ta B5 sliczna :kox:

Opublikowano

Nie będę zaśmiecał tutaj, pociągnąłem w tamtym wątku :)

Edytowane przez House

Opublikowano

Recaro, quattro...ehhh :kox: Ładna gablota, a trudno uwierzyć, że coś takiego stało u handlarza...Niech Ci służy!

Opublikowano

Gratki Michał !!! :)

Mam nadzieję, że wbrew Radomskiej opinii z autkiem będzie ok...

Edytowane przez gizmus2006

Opublikowano
  • Autor

Gratki Michał !!! :)

Mam nadzieję, że wbrew Radomskiej opinii z autkiem będzie ok...

Dzięki Krystian, póki co się toczy;-)

Opublikowano

Duty z Radomia sam spoko. Moja jebła 90kkm bez problemów.

Kuternik czekaj na hasło :- )))

Gizmus gdzie Ty??

Opublikowano

Ładna bestie udało Ci sie wyrwać! :) zwłaszcza z tymi fotelami silnikiem + manual, szerokości! Zeby Ci służyła :)

Opublikowano

Duty z Radomia sam spoko. Moja jebła 90kkm bez problemów.

Kuternik czekaj na hasło :- )))

Gizmus gdzie Ty??

A gdzie mnie nie ma. Trochę w końskich trochę w OCu... były plany na przeprowadzkę na TK, ale nie możemy podjąć decyzji... Tymczasowo bawię dziecko :D

Opublikowano

Kolegą jaką masz instalację LPG założoną??

Auto prezentuje się super :) no i ten środek a konkretnie fotele :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mam założone

Reduktor KME GOLD

Zawór odcinający KME SILVER

Zbiornik 65lit.

Wtryski HANA H2000

Komputer ZENIT PRO

wlew w klapce i kontrolka w popielniczce

Jest mały progres!

Ledy od Tomnika

MK132062.jpg

MK132063.jpg

MK132064.jpg

MK132065.jpg

MK132076.jpg

MK132067.jpg

i oczywiście rameczki

MK132073.jpg

Opublikowano

Mega furka :wink:

Recaro robi robotę :)

Szerokości i przyjemności w eksploatacji!

Jakie spalanie gazu w mieście i jak się sprawuje instalacja?

Edytowane przez beny2303

Opublikowano
  • Autor

Instalka nie sprawia żadnych problemów, nie czuć kiedy się przełącza, pali w mieście od 14 do 15,5

Opublikowano

To rewelka! ;)

Moja w mieście 10 - 11,5 :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.