Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[a4 b5 AJM] siwa dama by Piotras

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Muszę poczekać jeszcze 1.5 roku i kupić jako drugie auto a6 c6 3.0 quattro ?

 

Grunt żeby jednostka była zdrowa, wtedy też się odpycha?

Edytowane przez PiotrasPoznań

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Heja 

Nic się nie dzieje, skopałem tylko spasowanie przodu i nie mogę wrócić do ładu.. Ktoś jakieś rady? 
Dostałem paczkę od użytkownika dzik za co bardzo dziękuję :) komplet wahaczy razem z filtrami i olejem 
W d*pę dostała miska olejowa którą zahaczyłem próg zwalniający i niestety.. też wpada nowa 
Do tego czekam za przekaźnikiem/przerywnikiem migaczy bo po jednej regeneracji też odmówił posłuszeństwa 
Plus wleciała mała paczka kosmetyków, w chwili wolnej obywam się z rupesem lhr21es i efekty niżej 
 

 

20616462_1592489630785735_390607855_o.jpg

20615513_1592489174119114_1142687289_o.jpg

20616249_1592489917452373_42481083_o.jpg

20622918_1592489380785760_537054983_o.jpg

20614432_1592489357452429_1394965731_n.jpg

Opublikowano

To one step? Czym robiłeś, bo widzę jakieś kosmetyki sof99? ;) Moje po lakierowaniu wygląda dobrze, ale gdzieś czasami w słońcu widzę delikatne świrle i zamierzam to ogarnąć :D 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Duds napisał:

To one step? Czym robiłeś, bo widzę jakieś kosmetyki sof99? ;) Moje po lakierowaniu wygląda dobrze, ale gdzieś czasami w słońcu widzę delikatne świrle i zamierzam to ogarnąć :D 

To była pierwsza praca z maszyną, średni pad i pasta lekko ścierna sonaxa. Soft'a jest cleaner pod wosk i wosk które akurat do swojego kupiłem. 
Musze się jeszcze pobawić żeby wykorzystać potencjał tego rupesa i jego skok a później (pewnie na przyszły sezon) zabrać się za porządne odświeżenie swojego ;)
Póki co nie mam zbytnio dostępu żeby myć auto na 2 wiadra więc zostając przy myjkach automatycznych i opieram się o one step. 
A jeśli chcesz AIO to mogę polecić Poorboys World Polish with Sealant 
 

20629053_1593310720703626_1931325211_o.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

i takie bum 2 dni przed urlopem.. 
zobaczymy jak ocenia sprawę w PZU

21584301_1628095167225181_1869833418_o.jpg

Opublikowano

Co to się wydarzyło???  Cały jesteś kolego??? 

Opublikowano

Ale dostała :kwasny: i po feldze też poszło...

Opublikowano
  • Autor

autobus pociągnął mnie bokiem na zakręcie i niestety.. 
Nie wiem jeszcze co wymyślą w PZU, w poniedziałek jadę na tygodniowy urlop więc póki co auto zastępcze i śmigam 
Mimo wszystko chce aby zostało u mnie, ostatnio już wymieniałem takie pierdoły jak gumy tłumika, łożyska, kolanko od turbo więc.. auto powinno mi jeszcze posłużyć spokojnie z 2 lata 

Opublikowano

Ratuj,  bo nie ma tragedii,  dobry fachowiec ogarnie to że śladu nie będzie 

Opublikowano

Na alle ma w przystępnej cenie całe poszycie ori wytną co potrzeba i jak nowe będzie 3a15b5a7cb3f20b835c829d41a2894e3.jpg

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Temat się robi bo szkoda auta oddawać :wink:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Auto już dawno zrobione ale nic jako tako się nie dzieje :mellow:
24plx61.jpg
Na auto wpadły 16, 18' pogoniłem i tak się teraz bujam (strasznie mało ponieważ zmieniłem pracę i wystarczą mi trzewiki, dodatkowo właśnie robi się rozrząd + świece)
Cały czas myślę nad czymś co mogę wrzucić na przednie w drzwi żeby grało.. 
hs01sz.jpg
Dzik dzięki za paczkę !
2re4pqb.jpg

Opublikowano

Ja wrzuciłem Hertz dsk 165 i jest mega :D Czysty i głęboki bass pod samym ori radiem ;) Musiałem dokupić jedynie adapter pod większe głośniki jak coś to mam jeszcze jeden komplet z poliwęglanu na sell ;)

Opublikowano
Auto już dawno zrobione ale nic jako tako się nie dzieje :mellow:
24plx61.jpg
Na auto wpadły 16, 18' pogoniłem i tak się teraz bujam (strasznie mało ponieważ zmieniłem pracę i wystarczą mi trzewiki, dodatkowo właśnie robi się rozrząd + świece)
Cały czas myślę nad czymś co mogę wrzucić na przednie w drzwi żeby grało.. 
hs01sz.jpg
Dzik dzięki za paczkę !
2re4pqb.jpg
ale żeś teraz downgrade doj**ał z tymi 16'
[emoji23][emoji23] tym bardziej trza było 18 zostawić jak auto mało się kula

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.