Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dnia 30/8/2017 o 18:59, aloevera96 napisał:

mrrr.... chciałabym złapać takiego na "stopa" ;)

daj znać w którym kierunku jeździsz.... postaram się miec po drodze:jerk:

Że co niby?? :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

:lol:.   :sexinbed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam Was klubowicze ? postanowiłem kupić sportowe auto i no wielu miesiącach przemyśleń mój potencjalny wybór zależyl się do dwóch modeli audi r8 plus i mercedes amg gt s. Mam więc pytanie do autora wątku, który ostatnio jeździł tymi autami : które mi auto bardziej poleca? Mercedes mi się minimalnie bardziej podoba  wizylualnie ale boję się tego tylnego napędu przy mocy ponad 500 km a za audi przemawia centralny  silnik, napęd i większą ilość nowoczesnych rozwiązań. Zalezy mi aby auto dało się używać na codzień i było w miarę komfortowe ( komfortowe oczyiscie jak na supercar) no i szybkie  ?. 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam,

 

z racji tego że już zakończyłem zmagania z R8 w różnych wydaniach i na dniach oddaję je nowemu właścicielowi kilka słów podsumowania.

 

wersja po modach nr 1 od marca do maja

 

20170326_102923_resized_2.jpg

received_1772911373018927.jpeg

received_1772911579685573.jpeg

received_1772911596352238.jpeg

received_1772911636352234.jpeg

received_1772911649685566.jpeg

Opublikowano
  • Autor

wersja nr 2 od maja do lipca

20170509_214600_resized.jpg

20170512_173356_resized.jpg

20170512_173428_resized.jpg

20170512_173435_resized.jpg

20170512_173443_resized.jpg

20170512_173825_resized.jpg

20170512_173914_resized.jpg

20170512_175147_resized.jpg

20170514_130257_resized.jpg

20170514_130318_resized.jpg

20170608_211234_resized.jpg

20170608_211244_resized.jpg

20170608_211255_resized.jpg

20170608_211305_resized.jpg

Opublikowano
  • Autor

wersja nr 3 lipiec-październik

received_329968990774149.jpeg

received_329969064107475.jpeg

received_329969074107474.jpeg

received_329969087440806.jpeg

received_329969090774139.jpeg

received_329969487440766.jpeg

received_1409716049084277.jpeg

received_1409726765749872.jpeg

received_1409762575746291.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Na koniec fotki czasów jakie robiło R8 seria pierwsze zdjęcie, po modach kolejne. W przyszłym tygodniu odbieram nowe autko do zabawy, a w lutym daily cara ale o tym będzie już w następnych wątkach :wink:

20160719_202501_resized.jpg

20160811_205322_resized.jpg

20160811_205425_resized.jpg

20160811_205443_resized.jpg

Opublikowano
  • Autor

Zapomniałbym, że ostateczna wersja na teraz wygląda tak

received_1939280539732120.jpeg

received_1939280666398774.jpeg

received_1939280759732098.jpeg

received_1939280896398751.jpeg

Opublikowano

Szymonie domyślam się że byłeś zakochany w tym R8 ale zdradzisz może które z twoich posiadanych aut wspominasz najlepiej po R8? nie chodzi mi o szczegóły tylko tak ogólnie pytam jeśli byś mógł wymienić swoje ulubione 3 auta które posiadałes;)

Opublikowano

Mimo wszystko setup nr 2 był najlepszy, zaś ostatni stracił urok przez te zmiany dyfuzorów, spoilera... ale to właścicielowi ma się podobać ;) 

Edytowane przez niwet

Opublikowano
  • Autor
27 minut temu, Marek24 napisał:

Szymonie domyślam się że byłeś zakochany w tym R8 ale zdradzisz może które z twoich posiadanych aut wspominasz najlepiej po R8? nie chodzi mi o szczegóły tylko tak ogólnie pytam jeśli byś mógł wymienić swoje ulubione 3 auta które posiadałes;)

Sporo tego było, ale niestety auta trzeba oceniać tylko w pewnych kategoriach bo ciężko mi porównać na przykład M2 do R8 bo to zupełnie inne poziomy ale i jedno i drugie ma w sobie coś fajnego. Podobnie było z AMG GTSem, kochałem ten samochód ale performance miał gorszy niż R8 natomiast siedziało się w nim świetnie i wyglądał bajecznie

 

1 minutę temu, niwet napisał:

Mimo wszystko setup nr 2 był najlepszy, zaś ostatni stracił urok przez te zmiany dyfuzorów, spoilera... ale to właścicielowi ma się podobać ;) 

 

Takie było życzenie nowego właściciela

Opublikowano
  • Autor

W dziale Inne marki wiszą już tematy z nowymi nabytkami i planami na rok 2018 jakby kogoś interesowało :wink:

Opublikowano

Dziękuję za odpowiedź lecz Jeśli mogę zapytać to czy powiesz które z twoich aut miało najbrutalniejsze przyspieszenie według ciebie? to ostatnie moje pytanie w tym temacie :)

Opublikowano
  • Autor
W dniu 9.12.2017 o 01:35, Marek24 napisał:

Dziękuję za odpowiedź lecz Jeśli mogę zapytać to czy powiesz które z twoich aut miało najbrutalniejsze przyspieszenie według ciebie? to ostatnie moje pytanie w tym temacie :)

 

R8 od 0-160 jest samochodem które kładzie w serii wszystko z samochodów dostępnych dla zwykłych śmiertelników 

Opublikowano

Genialne to R8 ! Mnie najbardziej podoba się opcja nr. 1, chociaż opcja 2 też niczego sobie :) Na trip europejski nadaje się to auto? Pod kątem komfortu jazdy, niskiego zawieszenia i wielkości bagażnika? Czy po prostu gatki na zmianę do schowka i jedziem? :P

Opublikowano

Nic dodać nic ująć piękne auto, świetna historia (chodź krótka)... dzięki, że nam ją pokazałeś :thumbup1:

 

 

Opublikowano

 

4 minuty temu, m-nokian napisał:

świetna historia (chodź krótka

Faktycznie jak na Szymona to krótka :polew:

Opublikowano
  • Autor

Ten samochód był u mnie najdłużej ze wszystkich. Rok i 10 miesięcy jak na mnie to rekord :lol:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Pamietam![emoji4]

To byl marzec 2016,chyba moj pierwszy spot pod MM we Wro,na ktorym bylem...

Jak przyjechales,to Maciek (Szczuraz) od razu zlapal za telefon i dzwonil do Emila: ,,...dawaj,dawaj,Szymciu R8-ka przyjechal!"[emoji28]

Nawet fote wtedy strzelilem (jedno z pierwszych zdjec R8,jeszcze w wersji ,,bieda edition"[emoji12][emoji28])a67822de6e1e731fb7134321b54c6c78.jpg

 

 

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Foty do dziś latajo po internetach :decayed:

jE4qutghqIPKL3wC.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.