Skocz do zawartości
IGNOROWANY

pierwsza wymiana filtrów po zakupie auta


gecons

Rekomendowane odpowiedzi

Witam niedawno kupiłem audi a4b6 z silnikiem 1.9tdi 100 km 74kw moje pytanie brzmi - jakie filtry/ olej silnikowy jak i rozrząd polecili byście mi abym kupił do swojej bestyjki. Pozdrawiam

na allegro widzę taki zestawik ale poczekam na Wasze opinie co jest warte zakupu

http://allegro.pl/4-filtry-4l-oleju-5w30-edge-audi-a4-b6-1-9tdi-i5095073255.html

Edytowane przez gecons
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Castrola nie polecam, poczytaj na forum jakie oleje do TDI są polecane. Osobiście swojego AVF zalewam motulem specyficem 5w40. 5l około 140zł. A filtry Manna ok, bądź Knechta. Tu na forum są sklepy gdzie dobierzesz sobie odpowiedni zestaw i myślę, że na pewno taniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam zakup na allegro a tym bardziej Castrola z własnego doświadczenia . Po 1 może być podróbka a po drugie są różne opinie więc lepiej celowac na sprawdzone i od sprawdzonych sprzedawców jak na przykład chłopaków z forum . Polecam sprzedawce Tom77 http://a4-klub.pl/index.php?/topic/19150-czesci-w-super-cenach-z-hurtowni-duze-upusty-dla-klubupromocje/page-155dobierze ci wszystko pod twój silnik . Napisz mu pw . Ceny ma spoko i doradzi . Biorę od niego graty i jestem mega zadowolony .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam kolegę Dzik - u niego zawsze przesyłka na drugi (ew trzeci) dzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za rady póki co jeszcze się błąkam bo to moje pierwsze audi a nie chciał bym zaniedbać bestyjki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc poczytaj przyklejone tematy w kilku działach i będziesz wiedział wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj jak chcesz, Castrol olej jak olej. przeżyło mi na nim 5 lat AFB i jeździ już kolejne 4 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olej powinien spełniać normy audi z tego co wiem, a fitry polecam knechta- sam takich używam i używałem we wszystkich autach jakie miałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, Knecht to wysoka póła, sam teraz mam u siebie cały komplet tej marki...

Szkoda tylko, że nie robią wszystkiego w Austrii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisac do Dzika on wsyszystko ma co potrzebujesz, nie lej tylko Castrola chyba że do skutera

Edytowane przez pyra111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie te forum nie poleca Castrola i Filtronów bo badziewie straszne i silnik Ci się rozwali przy rozruchu, tylko Motul, Knecht i Mann :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie forum nie poleca, a ja używałem, używam i będę używał filtronów. Nie popadajmy w paranoję. Używałem też castrola i silnik mi się nie rozeciał, wręcz przeciwnie chodził jak tralala. Tylko trzeba wymieniać co trzeba na czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pyra111 rav14 dzięki za polecenie(przypomnijcie się next time będzie piwerko :)) ). Jestem do dyspozycji jak coś

z filtrami nie ma co popadać w paranoje

filtron na powietrze i kabine ładnie sobie poradzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...