Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Podświetlenie prędkościomierza


NanYeo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od pewnego czasu mam problem z podświetleniem prędkościomierza. Zakres od 180 do 260 zaczą słabiej świecic. Myślałem że żaróweczki szlak trafił ale zauważyłem że świecą ale dużo słabiej. Po około tygodniu wszystko wróciło do normy. Powtarza sie to co jakis czas za kazdym razem trwa to kilka dni. Nie mam pojęcia co to moze byc, może jakieś zwarcie się robi :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwyraźnie masz jakies zwarcie... Spróbuj wymienć te żarówki. Może to pomoże

popieram, dodatkowo pokręc jeszcze tym przyciskiem od rozjasniania moze potencjometr cos boli :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwarcia raczej nie bo miałem podobnie zobacz czy też ,w tym czasie tak świeci radio i temperatura wszystko co swieci wenątrz ; znajduje się tam czujnik ktory steruje dośietleniem zegarów i całą resztą podczas nagłego doświetlania wewnątrz ,jak świeci słońce na zegary to zegary bedą swiecić mocniej i ta cała reszta radio ja z tym problemem byłem w serwisie tak ma być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki, jutro może bede maił chwile czasu zanim się ściemni to tam zajże, może zabrudził się ten czujnik albo żarówki maja słaby styk.[br]Dopisany: 20 Listopad 2008, 21:20_________________________________________________A wie może ktoś gdzie znajduje się czujnik który odbiera sygnał z kluczyka? Często mi się zdarza ze nie mogę odpalić samochodu bo świeci się kontrolka od immo wiec może jak jutro będę tam grzebał to sprawdzę i to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wokoło stacyjki masz cewke w krztałcie pierscienia. jest w srodku pod plastikami i wiem ze dojscie do niej nie jest proste. poszukaj na forum jest o tym troche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :hi:

Nie będę zakładał nowego tematu i podepnę się pod ten. Mam pytanie co do samych żaróweczek. Czy do zegarów idą takie "nakładki" plastikowe: http://moto.allegro.pl/item534015538_r5_r5w_c5w_w5w_t4w_p21w_led_rozne_kolory.html

Dawno je wymieniałem i nie pamiętam czy to takie same. Jestem pewien na 99% że to takie ale może ktoś wie na100%. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to będą takie :good: w garazu mi chyba zostało kilka takich wiec moge Ci odsprzedać :tongue4: chyba ze chcesz jakis inny kolorek niebieski albo rózowy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa założę sobie różowe :>

Ale masz na żarówkach czy na diodach? Białe będą :good:

To jak będę w twoich stronach to dam Ci znać. Tak myślałem sobie zamówić z neta ze 20-30 sztuk ale skoro masz.... W tej chwili potrzeba mi 5 żarówek (diod) razem z osłonkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz na żarówkach czy na diodach?

mam na zarówkach :wink4: musiał bym poszperac i zobaczyc ile sztuk mi zostało bo nie pamietam juz dokladnie ile ich mam :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to jak coś znajdziesz to na gg zapodaj info :decayed: :decayed:

Nie ma sprawy kolezko :decayed: a ile Ci konkretnie ich trzeba :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz to z piątaka

Cieżko chyba będzie z taka iloscią :mysli: ale dzis wieczorem poszukam do dam znaka :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...