Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 2.0TDI Zgnitek


Dot

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!


Chcialbym przedstawić Wam mojego zgnitka :) Audi A4 B7 2.0 TDI 7+1 TipTronic o kolorze zgniłej zieleni
Samochodzik kupilem końcówką Grudnia 2015 i póki co jestem z niej bardzo zadowolony :)

Zgnitek zostal stworzony w 2006 roku , a zarejestrowany w 2007. Legitymuje sie przebiegiem 230.000tyś

WYPOSAŻENIE

  • · ABS

    · ASR (kontrola trakcji)

    · Centralny zamek

    · Elektryczne szyby przednie

    · Gniazdo SD

    · Klimatyzacja dwustrefowa

    · Poduszka powietrzna kierowcy

    · Poduszki boczne tylne

    · Światła przeciwmgielne

    · Alarm

    · Bluetooth

    · Czujniki parkowania przednie

    · Elektrycznie ustawiane lusterka

    · Immobilizer

    · Komputer pokładowy

    · Poduszka powietrzna pasażera

    · Radio fabryczne

    · Tapicerka skórzana

    · Alufelgi

    · CD

    · Czujniki parkowania tylne

    · ESP (stabilizacja toru jazdy)

    · Klimatyzacja automatyczna

    · Nawigacja GPS

    · Poduszki boczne przednie

    · Relingi dachowe

    · Wspomaganie kierownicy





  • Zdjęcia!

  • 14ui0s3.jpg

    10xvw4g.jpg

    2hpm539.jpg
    2moe6bt.jpg2ajrps6.jpg2wqcvv5.jpg

Jestem Świeżakiem jeśli chodzi o Audi ,także bede wdzieczny za ewentualne rady co zmienić w Audi :)
Zdjęcia z aukcji z ktorej kupiłem samochodzik.

Edytowane przez Dot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujniki parkowania masz nie tylko z tyłu ale i z przodu :) na zdjęciach wygląda jak czarny, ale ja swojego też kupowałem (fakt że ze zdjęć słabej jakości ze Szwajcarii) jako czarnego (nawet w aukcji było napisane że czarny) a przyjechał ciemno szary :) bardzo jestem z tego faktu zadowolony ;)

Dodatkowo masz system grający BOSE (patrząc po blendach).

Dziwi mnie tylko że dekory drzwi i deski masz w szczotkowanym alu, a popielniczkę i dekor przy lewarku soul...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujniki parkowania masz nie tylko z tyłu ale i z przodu :) na zdjęciach wygląda jak czarny, ale ja swojego też kupowałem (fakt że ze zdjęć słabej jakości ze Szwajcarii) jako czarnego (nawet w aukcji było napisane że czarny) a przyjechał ciemno szary :) bardzo jestem z tego faktu zadowolony ;)

Dodatkowo masz system grający BOSE (patrząc po blendach).

Dziwi mnie tylko że dekory drzwi i deski masz w szczotkowanym alu, a popielniczkę i dekor przy lewarku soul...

Z tymi dekorami też tak mam jak kolega .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej dziwi mnie fakt , że autko jest wyposażone w miarę ok i ma korbotronic z tyłu :o przecież to zbrodnia...:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi

Z tymi korbkami to Audi przesadziło, mam to samo, ale ... ale już niedługo :)

Do zobaczenia na spocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi

Z tymi korbkami to Audi przesadziło, mam to samo, ale ... ale już niedługo :)

Do zobaczenia na spocie.

U mnie niestety też tak jest:-(

Co do auta gratulacje auta:-) i powodzenia w modach:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że uda mi się we wtorek podjechac ;)

Tak jak wspominałem w temacie , po krotkim uzytkowaniu samochodu okazala sie peknieta glowica ...

Naszczecie wszystko juz hula jak nalezy :)

34t3g4j.jpg

k4vxoo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze bixenonów nie ma, tez mam wersję bez nich :( niedługo porobie jej foto to wrzuce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykre z ta głowica.. Ważne ze juz śmiga jak na audi przystało :) planujesz jakis wzrost mocy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne autko, ladne wnętrze, tylko te bixy by się przydały :D


I może trochę kucy dołozyć, teraz po remoncie głowicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykrakaliscie te Bixenony :)) Nie wchodzilem na forum i w miedzy czasie wpadly i czekaja na montaz
157yvtl.jpg

Co do wzrostu mocy, jest w planie wyciecie DPF'a , wylaczenie EGR i lekki wirusik :) tylko wiadomo wszystko w swoim czasie :)
Co do planow to napewno ciemna szybka (wszystkie szyby oprocz czolowej) i jakies springi ( prawdopodobnie Eibach ) + Dokladka LCR

Pytanko czy przy zmianie lamp potrzebne bedzie przerabianie wiazki - kabli ?

Edytowane przez Dot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większej felgi nie będzie :) mam dziecko w drodze więc patrzę na komfort ;) miał ktoś do czynienia z przekladka lamp:)? Trzeba przerabiac wiązkę?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz pieknie wszystko opisane :)http://a4-klub.pl/index.php?/topic/165449-montaz-i-dzialanie-ukladu-samopoziomowania-xenon-bixenon-skretny-nie-skretne/page-1

osobiscie przerabialem ten temat, bi xenon skretny - efekt powalajacy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większej felgi nie będzie :) mam dziecko w drodze więc patrzę na komfort ;) miał ktoś do czynienia z przekladka lamp:)? Trzeba przerabiac wiązkę? ;)

Racja :) też mam dziecko w drodze i żona stwierdziła, że od 7 m-c nie będzie ze mną jeździć :) chociaż sama większa felga dużo nie zmieni komfortu bardziej sztywniejsze zawieszenie. No ale to już twój wybór ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dlatego zastanawiam sie caly czas nad obnizeniem , czy to ma wogole sens... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dlatego zastanawiam sie caly czas nad obnizeniem , czy to ma wogole sens... :)

Osobiście, gdybym miał dziecko w drodze to furę bym pchał do góry i zakładał balony. Są sprawy ważne i ważniejsze.

Ja to planuję tak, że gdy nadejdzie mój czas na powiększenie rodziny to kupię sobie jakąś A6 w avancie, bo A4 przymaława troszkę na foteliki, wózki i pieluchy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie myślałem nad a6 ale "Zgnitek" trafił się w bardzo dobrych pieniazkach i nie było się nad czym zastanawiać ;) i narazie póki co nie żałuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym podniesieniem mocy to uważaj. nie masz skrzyni tiptronic, tak jak napisałeś, tylko multi. ta skrzynia nie ma najlepszej opinii i nie lubi dużego momentu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...