Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Srebrna audi 1.8t ;]


Tive008

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dokładnie 2 tygodnie temu zostałem szczęśliwym posiadaczem :audi: i mam nadzieje ze te szczęście pozostanie do końca :D .

Przesiadka z Civica 4gen robi różnice przede wszystkim komfort jazdy. Licze na waszą pomoc w modach i rezaniu! ^_^

Autko zadbane i ogólnie sprawne wszystko co powinno.

Wyposażenie:

  • Xenon
  • Spryski lamp
  • pełny Fis
  • klimatronik
  • grzane pupy
  • szyby przód w prądzie
  • ele. lusterka
  • abs
  • wspomaganie
  • 8 ori głośnikow
  • oświetlenie nóg
  • Roleta tył
  • antena w szybie

chyba wszystko co pamiętam :)

Plany:

  • Oświetlenie wnętrza led
  • Wymiana oświetlenia podsufitki z passata w8, superb
  • postojówki led
  • oświetlenie tablicy led
  • rezanie przeciwmgielnych przód
  • podświetlane kratki nawiewu
  • wymiana szyby czołowej
  • zdemontowanie lotki z klapy

Grubsze sprawy to na pewno polecę w dół minimum -30mm i felga 17" ale to w porze wiosna/lato

I od razu parę pytań do was. Mam manetkę od tempomatu ale niestety nie działa w czym może być problem? Po prostu ktoś zamontował i nie podłączył dobrze czy może coś się "spaliło".

Druga sprawa to przeciwmgielne, bardziej się opłaca rezanie w tym zderzaku jakim mam czy wymiana całego z już zamontowanymi przeciwmgielnymi :question:

Parę fotek:

29z5uly.jpg6oopxt.jpg15g2koz.jpg23k7xi1.jpg

Edytowane przez Tive008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka i fajne wyposażenie, sprawdź bezpiecznik od tempomatu bo może jest spalony, a jeśli ok to jedynie sprawdzenie w VAG-u czy manetka daje jakieś funkcje życia. Powodzenia w modach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka i fajne wyposażenie, sprawdź bezpiecznik od tempomatu bo może jest spalony, a jeśli ok to jedynie sprawdzenie w VAG-u czy manetka daje jakieś funkcje życia. Powodzenia w modach

dobra myśl z tymi bezpiecznikami, jak to nie będzie to, to ogarnę vag'a i sprawdze

PS. Sprawdziłem bezpieczniki, brakuje nr 11 od Tempomatu ale jest jeden mały myk, nie ma "wtyk" (nie wiem jak to fachowo nazwać) w tym gnieździe i nie da się wadzić tam bezpiecznika. Jakieś pomysły?

Edytowane przez Tive008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcąc by było zgodnie z literą prawa to polifta musiał byś szukać ze spryskami, gdzieś na forum w warsztacie było jak polifowe halogeny dołożyć do przedlift zderzaka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcąc by było zgodnie z literą prawa to polifta musiał byś szukać ze spryskami, gdzieś na forum w warsztacie było jak polifowe halogeny dołożyć do przedlift zderzaka :)

To chyba zostało mi rezanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jest opisane Panowie co i jak nawet z niego skorzystałem a efekt jest taki :D

http://www.fotosik.pl/zdjecie/f6facf31bc521217

to nie ma innego wyjścia trzeba zbierać graty i czekać na cieplejsze dni ;]

no i pierwsze problemy z Audi :( Auto poszło do mechanika na wymianę rozrządu i wszystko pięknie odbiór miał być w sobotę popołudniu. Niestety jakiś gamoń przy poprzedniej zmianie rozrządu nie dokręcił śruby mocującej koło zębate na wale, wynikiem tego jest wygniecione kliny na kole zębatym i lekko przytarte rowki na wale, cóż złośliwość rzeczy martwych. Przyjdzie nowe koło zębate i cały nowy rozrząd do tego klej na nową śrubę i mam nadzieje ze jakoś to będzie banglać.

Wszystkie moje plany na FL i tym podobne odchodzą na drugi plan, jeśli nic złego się nie będzie działo z silnikiem i nie strzeli mi rozrząd na wiosnę remont jednostki i wymiana wału ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś potrzebował VAGa to mam cały sprzęt 20 km od Ciebie :-)

Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak nie dzialal tempomat, to pomogla wymiana czujnika znajdujaca sie przy pedale sprzegla wiec sprawdzanie zaczal bym od tego.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak nie dzialal tempomat, to pomogla wymiana czujnika znajdujaca sie przy pedale sprzegla wiec sprawdzanie zaczal bym od tego.

Przecież Tive008 pisał ze nie ma wogołe bezpiecznika więc sprawdzenie czujnika nic nie da. Ja bym zobaczył czy jest pociągnięta wiązka od manetki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najprosciel bez rozbierania sprawdze czy wiazka byla gdzies ciagnieta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym stawiał ze ktoś wymieniał manetke miał pod ręką z tempomatem i taka założył :-)

Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym stawiał ze ktoś wymieniał manetke miał pod ręką z tempomatem i taka założył :-)

Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka

Tez tak obstawiam.

Rozrząd ogarnięty, wymienione wszystko co dało rade :) płyny ustrojowe wszystkie, tak samo filtry itp. itd., serce po części odświeżone.

Ledy ogarnięte w wewnątrz i z zewnątrz:

721d2f3664fe1323.jpgf1bc4d8f86d847aa.jpg20292f3277602181.jpged748d5f9bf06831.jpgfa846a1e4d63eedf.jpg

Pytanie do was maniacy, czy ta lampka ( zdjęcie poniżej i link do aukcji) mają ledy oświetlające tunel środkowy?

55242448ebcc2195.jpg

Następnym mini modem będą na pewno podświetlane kratki nawiewu :banan:

pomału do przodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka zacna powodzenia w dalszych modach co do tempomatu powinieneś mieć pod paska cały zestaw podciśnieniowy w twoim rooczniku przepustnica na linkę chyba jest jeszcze wiec same vagi itp nic tu nie zdzialaja

Lampka ze zdjęcia ma diody ambiente podswietlajace tunel zakładając oczywiście ze nikt ich nie wykręcił ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz ze szybko zaczynają robić dyskotekę takie ledy w postojowkach dwa że można stracić dowód bo nie mają homologacji. A jak już zaczyna mrygac to prawie pewne że niebiescy Cię zatrzymają lepiej moim zdaniem kupić w brico za 5,99 zwykle żarówki o temp 5000 k świeca jak ledy a mają homologacje. Jak już jeździsz z LEDAMI to trzymaj zwykle w schowku w razie kontroli szybko zmienisz :-)

Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz ze szybko zaczynają robić dyskotekę takie ledy w postojowkach dwa że można stracić dowód bo nie mają homologacji. A jak już zaczyna mrygac to prawie pewne że niebiescy Cię zatrzymają lepiej moim zdaniem kupić w brico za 5,99 zwykle żarówki o temp 5000 k świeca jak ledy a mają homologacje. Jak już jeździsz z LEDAMI to trzymaj zwykle w schowku w razie kontroli szybko zmienisz :-)

Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka

Trzymam stare trzymam ;) jeszcze sie nie spotkalem z kontrola co do ledow a posiadalem takowe w kazdym poprzednim samochodzie

Panowie i Panie ;) mam fele 16' w takim stylu i kolorze jak na zdjeciu, planowalem na lato kupic jakies 18' ale niestety zdrowie i budzet nie pozwoli na takie wydatki. Wiec pytanie do was, zeby jakos to wygladalo w jaki kolor prysnac? ( mam okazje na tanie szkielkowanie/piaskowanie i malowanie proszkowo) Moze ma ktos ukryte talenty i w paincie wrzucilby mi w jakims kolorze takie felgi i na srebrnym audi mhm? Z Gory dzieki

7dfbe400720a8b00.jpg

Edytowane przez Tive008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam kotleta :) dawno mnie nie było a jest czym się tera z wami podzielić

trochę modów audica przeszła min.

gwint tuning art

klapa bez lotki

malowanie maski

felgi 18 intra z merca 8,5 szeroka plus dystanse po 16mm pomalowane fioletowym metalizerem (plastidip) i polerowanym rantem

lotka na klapę od bmw m3

blenda na tylną szybę

dokładka od Cupry

środek lamp pomalowane na czarno

tylne lampy pomalowane specjalnym sprejem także na czarno

szyby przyciemnione

usunięty środkowy tłumik a końcowy custom na dwururce

To tak z ważniejszych spraw :)

w planach pełen przelot

relingi razem z bagażnikiem na dach

zmiana koła 

malowanie poszczególnych elementów i detailing

tylni zderzak z parktronickiem 

 

aktualny setup audi :

 

16c8047.jpg

2lj02zt.jpg

1eqlq9.jpg

 

a tak to gada:

View My Video

Edytowane przez Tive008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura spoko. Jesteś z okolic Ostródy czy tylko stamtąd kupiles auto? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...