Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jarko poważnie mówisz czy na żarty
serio harry , nie napisali ci pw? ja już byłem w decatlonie kupic jakiś szałas
Opublikowano

u mnie

fa71654b0febdca4med.jpg

heheeheh odkopiesz się do piątku ?

Opublikowano

Się jeszcze okaże, ale liczę na to co poniżej i tak nie mam wyjścia muszę jechać na lecie

pogodapng_sweqsaa.png

Opublikowano

Pokoje w tym roku ktoś zajumał :( Proszę pamiętać o namiotach, karimaty dostaniecie z ośrodka.

a może powtórka i kampingi?

WRC, Suli - pamiętacie? :decayed:

Opublikowano

Się jeszcze okaże, ale liczę na to co poniżej i tak nie mam wyjścia muszę jechać na lecie

pogodapng_sweqsaa.png

Się jeszcze okaże, ale liczę na to co poniżej i tak nie mam wyjścia muszę jechać na lecie

pogodapng_sweqsaa.png

Podciągne Cie na lince :wink::decayed:

Opublikowano

Jarko poważnie mówisz czy na żarty

serio harry , nie napisali ci pw? ja już byłem w decatlonie kupic jakiś szałas

Niestety nic nie dostałem na priva :)

Opublikowano

I podobno dalej naparza śniegiem[emoji14]

Opublikowano

I podobno dalej naparza śniegiem[emoji14]

Prawda, nawet na kamerkach powyżej widać że drogi białe :decayed:

Opublikowano

Phi, mnie tam zima nie straszna, muszę jechać kabrioletem :grin:

Opublikowano

kłatro żondzi :peace:

Opublikowano

kłatro żondzi :peace:

Pod górkę to kurde nie problem wyjechać... gorzej z góry zjechać [emoji6] [emoji6]
Opublikowano

kłatro żondzi :peace:

Wuja w tym roku napijemy się wódki :D

Opublikowano

lubie to,kady kozak,a pozniej 3 szoty i bleee za mordorem :grin:

Opublikowano

kłatro żondzi :peace:

Wuja w tym roku napijemy się wódki :D

W końcu :wink: Ostatnio to dawno było , niezapomniana BT jak Kędzior był przebrany za Spartanina :kox::polew:

Opublikowano

kłatro żondzi :peace:

Wuja w tym roku napijemy się wódki :D

W końcu :wink: Ostatnio to dawno było , niezapomniana BT jak Kędzior był przebrany za Spartanina :kox::polew:

Widzisz jak czasy się zmieniają, Kędzior będzie tatą :decayed:

Opublikowano

kłatro żondzi :peace:

Pod górkę to kurde nie problem wyjechać... gorzej z góry zjechać [emoji6] [emoji6]

Pomogę Ci z sankami zjechać , biorę sanki na bagażnik ;)

Niech wali :) ale współczuję tych ludzi którzy przyjadą na letnich buciorach :D i bez Quattro

Opublikowano

Coś wiadomo odnośnie pokoji i menu ? Moskal a ty na jakich kołach się wybierasz ? No w tym roku raczej nie będzie takiej ładnej pogody jak w tamtym roku , szczególnie jak w sobotę

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.