Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do niedzieli do godz 17 prawdopodobieństwo opadów 7% w piątek około 16 do 00.00 może małe coś nie coś sypnąć, także pogoda lajtowa ;)

Opublikowano

Do niedzieli do godz 17 prawdopodobieństwo opadów 7% w piątek około 16 do 00.00 może małe coś nie coś sypnąć, także pogoda lajtowa ;)

Niech pada mam zimówki i Quattro :) , więcej niczego nie potrzeba :D

Opublikowano

No ja też mam quattro tylko nie wiem czy zakładać lato, bo zimowe trochę do piaskowania i malowania się nadają, najwyżej stanę pod jakimś sklepem a nie pod hotelem[emoji14]

Opublikowano

No ja też mam quattro tylko nie wiem czy zakładać lato, bo zimowe trochę do piaskowania i malowania się nadają, najwyżej stanę pod jakimś sklepem a nie pod hotelem[emoji14]

oj tam gadasz :wink: pierwszy raz byłam na stalówkach i w dodatku kapcia po drodze :facepalm::polew:

Opublikowano

No ja też mam quattro tylko nie wiem czy zakładać lato, bo zimowe trochę do piaskowania i malowania się nadają, najwyżej stanę pod jakimś sklepem a nie pod hotelem[emoji14]

Tam nikt nie ogląda aut , nie ma czasu :decayed:

Opublikowano

A no to lajt [emoji3]

Opublikowano

No ja też mam quattro tylko nie wiem czy zakładać lato, bo zimowe trochę do piaskowania i malowania się nadają, najwyżej stanę pod jakimś sklepem a nie pod hotelem[emoji14]

Tam nikt nie ogląda aut , nie ma czasu :decayed:

Szczególnie jak takie przystanki przyjeżdzają jak Mirona... Do tego na wiejskim sznyclu :ph34r:

Opublikowano

No ja też mam quattro tylko nie wiem czy zakładać lato, bo zimowe trochę do piaskowania i malowania się nadają, najwyżej stanę pod jakimś sklepem a nie pod hotelem[emoji14]

Moje fele też są do malowania :) a jakoś tym nie przejmuję się ;) , koło hotelu :D są tylko góry i las ;) ,a najbliższy sklep jest jakieś 4km dalej ;)

Edytowane przez harry19-19

Opublikowano

Krakowska ekipa jutro startuje o 16 tak że czerwony dywan poprosimy

Opublikowano

Krakowska ekipa jutro startuje o 16 tak że czerwony dywan poprosimy

Oczyfiście :ph34r:

Opublikowano

zakładajcie lato bo pogoda bedzie jak w lecie .może by was tam odwiedził w sobote. :eusathink:

Opublikowano

Dzisiaj w Zakopanym słoneczko cały dzień. Nie padał śnieg.

Opublikowano

Dzisiaj w Zakopanym słoneczko cały dzień. Nie padał śnieg.

cisne na letnim :D maertwił bede sie poźniej :kox:

Opublikowano

Kto taką bryką na Zlot ciśnie?

6557fc484c18dbddfb1d4380a1d774dd.jpg

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka

Opublikowano

Moja dama spakowala najważniejsze rzeczy...

W avanta nie weszlo.

Edytowane przez TOM3K

Opublikowano

Moja dama spakowala najważniejsze rzeczy...

W avanta nie weszlo.

:polew:

Opublikowano

Jak tam pijecie już :) ?

Opublikowano

W drodze do BT

6b412b49cdac7af83f84ae7111f0d87c.jpg

Opublikowano

co Kerczi nie da sie wolno takim motorem jechac ?:):):) u mnie sie nie dawało :):)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.