Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B7 1.9 TDI Sierotka


kedo666

Rekomendowane odpowiedzi

No tak jest ważne że seria A nie jakieś podróbki,ogólnie z s4 dodatki mi się podobają mega i raczej mój kolor to wygląda spoko z czarnymi wstawkami i raczej w to pójdę, chociaż od przeglądania forum to każdego dnia tworzą się inne pomysły ;-) koledzy super inspirują i odwalają kawał dobrej roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli zgłaszałeś u kuriera reklamację, to nic się nie bój :good:

No kazałem mu poczekać żeby rozpakować przy nim widział co było i spisaliśmy protokół , mam nadzieje ;)

no piwnica pomału się zapełnia ;)

t6r35qci.jpg

Ja jak do poprzedniej zbierałem pakiet s-line to wszystko w pokoju leżało na dywanie lub łóżku. Moja zawsze focha miała bo się ruszyć w pokoju nie szło :decayed:

Zbieraj i zakładaj jak najszybciej, będzie ładnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak do poprzedniej zbierałem pakiet s-line to wszystko w pokoju leżało na dywanie lub łóżku. Moja zawsze focha miała bo się ruszyć w pokoju nie szło :decayed:

Zbieraj i zakładaj jak najszybciej, będzie ładnie :good:

Heh dobry as z ciebie ja to bym został zabity jak np. w salonie graty bym kolekcjonował, no zbieram cały czas i coś działam z zderzakiem było trochę zabawy i czasu zeszło sporo ale dlatego też że w pracy mam sezon i ludzie szaleją i na przyjemności jest mało czasu ale jutro już przód gotowy będzie :-), dzięki za motywację mam nadzieję że kiedyś będzie pożądany efekt tej pracy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem leżeć Rotory w pokoju :decayed: i sie na nie gapiłem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem leżeć Rotory w pokoju :decayed: i sie na nie gapiłem :naughty:

To piękne widoki miałeś :D

Małymi krokami do przodu ;)

2xa7nj88.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe żarówki w halogenach ? :naughty:

nowsze halogeny z tamtego zderzaka nic poza tym zwykła seria tylko z nudów wyczyszczone no i tak światło padło akurat, te zdjęcia :D

Edytowane przez kedo666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle kasy wydane to zrób ładne foto i ludziska będą wiedzieć że założyłeś mordę S-line z grillem S4 a nie fotografujesz w piwnicy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Ci powiem... że tego ryja S-line na foto nie widać :decayed: muszę zobaczyć na żywo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Ci powiem... że tego ryja S-line na foto nie widać :decayed: muszę zobaczyć na żywo ;)

Tyle kasy wydane to zrób ładne foto i ludziska będą wiedzieć że założyłeś mordę S-line z grillem S4 a nie fotografujesz w piwnicy :decayed:

Sierotka tak ma że się wstydzi i nie ujawnia :lol1:

Dawno mnie nie było ale to nie znaczy że nic po cichu nie działam :decayed: , wpadły nowe dystanse na tył :)

th58ituf.jpg

nowa klapa S line już ubrana plus nowe dystanse tył mi się już całkiem podoba tylko teraz trzeba pomyśleć aby pójść w dół :kox:

apd5pdxj.jpgngo7dq2j.jpg

Edytowane przez kedo666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna dupka. :thumbup1:

Swoją drogą gdyby w B7 wpakowali kierunkowskaz w tylnej lampie w miejscu tego paska odblaskowego to byłoby całkiem dobrze i świeżo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. Z takim kierunkiem by bylo super... Pieknie sie ten S-line tworzy! Ja bym tylko dal koncowki tlumika ciut nizej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wymodzić :D , no Sierotka zaczyna wyglądać . :cheesy: dzięki za miłe komentarze koledzy ;) , co do końcówek można by było ale jak mam jechać do nich i spawać to znów jak już tyle razy tam marudziłem że jak zobaczą mnie u nich to szybko bramę zatrzasną żeby tylko się schować . :grin: Niestety tak to jest jak człowiek by chciał idealnie , ale każdy ma coś innego w głowie . Wydaje mi się że nie jest najgorzej ;) jak dla mnie , raczej staram się robić wszystko tak delikatnie z smakiem żeby nie przesadzić, bo później to nie wygląda za ciekawie moim zdaniem :P


Kilka fotek po wszystkich nowych modach , robione nie kalkulatorem :decayed: by FroS-t :naughty:

bmvmb9bo.jpg

5xfhx5ri.jpg

bqnr79lk.jpgbm9j7s3f.jpg

Edytowane przez kedo666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie jak mój , prawie bo w weekend zakładam dopiero bixy . :) . Pomyśl nad przyciemnieniem szybek .


Daj jakieś zdjęcie z boku auta teraz aktualne .

Edytowane przez marcinch001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to prawie rezaj rezaj :P ja mam planów pełno ale na razie przerwa, mam całe mieszkanie teraz do rezania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jak tam mody kolego? Twoje fele dalej mi służą! :) Pozdro ze Szczecinka :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...