Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwne zachowanie wskazówki paliwa...


KamoVAG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam problem dosyć nie typowy, Gdy paliwo spada ponizej połowa wskaznika dzieje sie nastepujaca rzecz. po odpaleniu auta wskazowka nawet nie drgnie dopiero po ruszeniu z miejsca podnosi sie w to samo miejsce czyli mniej wiecej za te kreske przed rezerwą dodam ze rezerwa sie nie zaswiecia mimo ze kilometry na komputerze pokladowym zanim rusze z miejsca lecą w dół radykalnie. Pozniej tak jakby plywak nie był zaciety wskazowka raz spada potem sie podnosci itp... tankowalem do pelna i nic nie pomoglo powyzej tej skali wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć uszkodzony licznik :)

W moim wcześniejszym coś się wysypało i też miałem cyrki. Wskaźnik prędkości skakał / bujał się jak przyspieszałem. Jechałem ok 100km/h a wskazówka bujała się 60-90.

Wskazówka poziomu paliwa też przy tym świrowała. Jak stałem w miejscu lub hamowałem, to leciała na rezerwę, jak zaczynałem ruszać z 1 i przyspieszać to leciała do FULL :D

Po wymianie licznika wszystko wróciło do normy, tyle że wskazówka paliwa dalej nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to licznik rozbieralem bo wymienialem FIS wyswietlacz jedynie co od tamtej pory nie dziala to głosniczek :P test wskazowek vagiem za kazdym razem wychodzi dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glosniczek jest sprawny tylko pewnie nie podlaczyłem, a wskazówka działa prawidłowo w vagu tylko cos jej głupieje gdy jest mniej niz połowa zbiornika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz quattro ? Tam sa dwa plywaki jeden dziala od gory do polowy a drugi od polowy do dolu ..

Wysłane z mojego E2003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jeszcze aktualne, ale sprobuj wyjac i wsadzic bezpiecznik nr 15 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...