Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Felgi Rotory 17 włoskie zamienniki


Exmi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiada ktoś może takie felgi i może coś o nich powiedzieć ?

http://allegro.pl/nowe-felgi-r567-pasujace-audi-a3-s3-a4-a6-a7-17-i5564635203.html

Myślę nad kupnem takich, czytałem różne opinie, że włoskie są pomiędzy chińczykami a ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dokładnie takie tyle że 16stki na zimę. Nic się z nimi nie dzieje. Wyglądem nie odbiegają od oryginału. I masz taniej: http://allegro.pl/217-nowe-felgi-17-5x112-audi-a3-s3-a4-s4-a6-a8-q5-i5708629997.html

W zestawie pierścienie oraz chromowane wentyle .

Użytkownik : Felgocar

m8yp7hxj.jpg

Edytowane przez R7 JAREK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za foto, też mam czarną B6 to mam obraz jak by to wyglądało na moim aucie :) A te co wysłałeś z allegro też są włoskie czy te PDW ?

Bo te które wstawiłem też jeszcze do niedawna kosztowały chyba 1750, albo 1800 a teraz już poszły 100 do góry :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet gada że włoskie repliki. Bardzo sympatyczny , ja wziąłem poza allegro - wysłał za pobraniem DPD gdzie mogę sobie obejrzeć towar przed zapłatą i jeszcze mi przesyłkę gratis zrobił. Na felgi oczywiście wypisana faktura imienna a więc gwarancja pisemna jest i wszyscy zadowoleni.


9vk9bfdv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ma w swojej ofercie 17 ale et 45, a chciałem 35. Jest sporo innych aukcji, ale chce już jakieś sprawdzone, tak jak te przez Ciebie, żeby nie kupić plasteliny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 16 mam właśnie ET35 i jest w sam raz. Zawsze nożesz dystanse kupić tylko trzeba by ze 3 stówki znowu dodatkowo wydać.

Ale ten z Twojego linku daje 3 lata gwarancji i ma ponad 3500 pozytywnych komentarzy więc myślę że można spokojnie brać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce się właśnie za bardzo bawić w dystanse, wolę kupić od razu "gotowe felgi" do założenia. Poszukam gdzie indziej jeszcze, albo napiszę do Felgocar może mają bądź mogą mieć takie 17 z et 35, bo jakby nie było 200zł są tańsze, a to już jest jedna opona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dokładnie takie tyle że 16stki na zimę. Nic się z nimi nie dzieje.

A jak długo jeździsz na nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ma w swojej ofercie 17 ale et 45, a chciałem 35. Jest sporo innych aukcji, ale chce już jakieś sprawdzone, tak jak te przez Ciebie, żeby nie kupić plasteliny...

A ET 45 to będzie za duże ??? Sorki - ale słabo sie w tym orientuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w temacie o felgach bo masz b6 a tego Ci nie powiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety opony już czekają w garażu.... ale na przyszły sezon... hmmmm kto wie kto wie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrożały, sezon się zbliża i już 200 w górę. Mi na szczęście udało jeszcze kupić w cenie 1700 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Exmi, Kupowałeś te z alucenter? Nie było problemów z wyważeniem, były proste? Jakie są twoje pierwsze wrażenia? Lakier nie odpada? Niedługo zamierzam kupić fele na lato w alucenter, ale większość opinii jakie spotykam to negatywne bo to w końcu wyrób chinski, ale podejrzewam że większość osób która pisze te komentarze nigdy nie miała tych felg. Fajnie byłoby coś usłyszeć od posiadaczy felg tej marki :-)

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez skiline11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecę sklep dawmaca - dawmac.eu ;) Najszybciej wiadomo telefonicznie lub na fb, znajdziesz bez problemu :) Dogadałem się, można zamówić opony w eleganckiej cenie, jeśli będziesz zdecydowany i odbierasz osobiście, gotowe koła pakujesz do samochodu i odjeżdżasz. Jeśli osobiście ale nie jesteś pewny, masa felg na miejscu, różne rozmiary, istnieje możliwość przymiarki do swojego samochodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Exmi, Kupowałeś te z alucenter? Nie było problemów z wyważeniem, były proste? Jakie są twoje pierwsze wrażenia? Lakier nie odpada? Niedługo zamierzam kupić fele na lato w alucenter, ale większość opinii jakie spotykam to negatywne bo to w końcu wyrób chinski, ale podejrzewam że większość osób która pisze te komentarze nigdy nie miała tych felg. Fajnie byłoby coś usłyszeć od posiadaczy felg tej marki :-)

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Nie, kupiłem w Alusport. Na razie jeszcze nie mam ich na aucie, ale opony już założone, nie było problemów z wyważeniem. Wyglądowo też niczym nie odbiegają od oryginałów.

Wyglądają na całkiem porządne, ale jak będzie dopiero wyjdzie jak trochę pojeżdżę na nich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...