Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 Air Ride :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najbardziej podoba mi sie 1 zdjecie . gleba na maxa i felgi stalowe :kox:

Opublikowano
  • Autor

haha, zimowy setup, niestety :P

Opublikowano

chodzi mi jak auto stoi i zeby poduszka byla tak napompowana zeby od ziemi do blotnika bylo 62cm.... poza tym chyba i tak dolne okucie mozesz skrecic tylko do pewnego momentu bo jak zejdziesz nizej to gorne bedzie walilo o amor....

Opublikowano
  • Autor

Okucie mozesz na gwincie sobie ustawić, gdzie tylko chcesz, bo wysokoscia sterujesz, i tak Ty (wysokosc zalezy od tego ile barów masz na danej osi), oczywiscie nie mozesz skrecić na sam dół, bo wtedy poducha nie podniesie go, bo bedzie cała poprostu na amorze(nie umiem tego prosciej napisac :P) a to czy bedzie Ci obijac okucie górne (to które jest na tłoczysku) o amor, zalezy od tego jak wysoko bedziesz jezdził, i czy masz założone odboje, ja nie mam (po co to komu :decayed: ), i jeszcze nigdy nie slyszałem/odczułem, zeby mi okucie waliło o amor, wszystko zależy od wysokosci na jakich jezdzisz ;)

Edytowane przez Ishkez

Opublikowano

acha kumam, to jak bys mial chwile zerkniesz jakie masz cisnienie jak podniesiesz na wysokosc ok 63cm do blotnika


moze byc 63cm do blotnika

Opublikowano
  • Autor

Nie ma problemu :) przód, i tył, czy tylko przód ?

Opublikowano

przod i tyl

Opublikowano
  • Autor

Z przodu niecałe 4,5 bara a z tylu ponad 3 trochę przy 62 cm;)

Opublikowano

oki dzieki

Opublikowano

będę śledził, powodzenia w modach :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki :)

Opublikowano

Niżej ją! :P nie była przypadkiem na sprzedaż? :D

Opublikowano
  • Autor

W sumie ciagle jest;) ciągnie mnie do innego silnika, i tylko dlatego gdyby ktoś chciał, to moge sprzedać ;p

Opublikowano

bd sledził watek .pozdrowienia z kotlina :)

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj były przymiarki letniego koła, robienie naciągów+mierzenie ile bede potrzebował dystansy :) zdjecie jest sredniej jakosci, bo telefon mi padal, wiec bez lampy :P Chwilowo wyglada to mniej wiecej tak, do tego dojdą dystanse+jakis negatyw , wiec jeszcze zmieni sie ułozenie felgi :P ale błotnik bedzie wchodził miedzy rant felgi, a opony, w tym momencie błotnik opiera sie na rancie felgi, a sama felga jak auto lezy na ziemi troche wystaje :)
L3tOF9t.jpg

Edytowane przez Ishkez

Opublikowano

Brock B3 :naughty: Miałem 3 lata te koło u siebie w setupie 8,5j + 10j, sprzedałem jakiś msc temu. Możesz zajrzeć jak to koło u mnie siedziało :decayed:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/246806-all-b5-b5-prezesika-fotki-sezon-2014-str3/

Opublikowano
  • Autor

Wiem, na poczatku jak tu sie zalogowalem, to zamieniłem z Tobą pare wiadomosci :P i utkwiło mi w pamieci, jak napisales, ze masz do ziemi w najniższym punkcie 3,5 cm, i ze nic w b5 nie da sie urwać, ja mam niestety 17x8,5j :P ale pisalem w pierwszym poscie na co poluje, jesli chodzi o koło :P

Opublikowano

Wiem, na poczatku jak tu sie zalogowalem, to zamieniłem z Tobą pare wiadomosci :P i utkwiło mi w pamieci, jak napisales, ze masz do ziemi w najniższym punkcie 3,5 cm, i ze nic w b5 nie da sie urwać, ja mam niestety 17x8,5j :P ale pisalem w pierwszym poscie na co poluje, jesli chodzi o koło :P

2 lata temu cały sezon przejeździłem na gwincie z obnizeniem 19mm w najniższym punkcie, nawet udało sie laurke zdobyć :grin: i co ciekawe nic nie urwałem

Problemem takiej gleby są kąty, wycina opone w pół roku przy przebiegu 15-20tys, zajezdziłem w jeden sezon 4 opony z 2 stron bieznika(w quattro z tyłu też robi sie negatyw)

Edytowane przez Kowi87

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

ja u siebie dopiero bede bawił sie kątami :) Z przodu same sie robią, a z tyłu troche jej pomoge, zeby ładniej wygladało jak sie złoży na ziemie :P


Mały update, w sumie nic sie nie zmienilo, oprócz tego, ze umyłem glebogryzaka, tak mi to wyszło, ze zostawiłem same smugi :decayed: ale zostało to pozniej poprawione przez moja drugą połowe, niestety zdjecia zrobiłem przed korekcja :facepalm: W nastepnym tygodniu bede bawił sie kątami+dystanse, zeby to spasowac wkoncu tak jak chce zeby było, i musze wkoncu znalesc opony na przód, bo wyglada to oblesnie :P
Opłaca sie malować dokładni zderzaków w kolor ? :)
Czy lepiej tak jak jest ori ? :wink:
pQUV6rM.jpg
iLaVwib.jpg
nKrraJw.jpg
MwZDXUp.jpg

Edytowane przez Ishkez

Opublikowano

Ale trochę dziwnie wygląda jak masz na sam dół spuszczone, tył niżej jak przód?
Ja jak miałem na tlenie i spuściłem całkiem na dół to wyglądało równo:
b1246e4c9b69326cmed.jpg b83b3fb700259e77med.jpg
Mówisz że nie masz odbojów, nie boisz się że jak Ci strzeli poducha gdzieś na trasie to nie zjedziesz? :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.