Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A2 1,4 Benz czy TDI 75 KM , 90 KM?


Balik83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie chciałbym zakupić Audi A2. Moje pytanie brzmi jaki silnik wybrać??? Co prawda jestem zwolennikem silników benzynowych, więc wybór byłby prosty, ale po raz pierwszy zastanawiam się nad dieslem. I tutaj są dwie wersje 1,4 75KM i 90KM. Może jakiś mechanik, który się tym zajmuje doradzi mi jaki silnik najlepiej wybrać i na co ewentualnie zwrócić uwagę?? Co w nich najczęściej pada i jakie są ewentualne koszty?? Proszę o pomoc. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kobitka jeździ A2 1,4 tdi AMF 75 KM.

Kulturą pracy ten trzycylindrowiec na pewno nie grzeszy , ale daje radę w czasie jazdy :decayed:

Jak mi się kiedyś spieszyło to w trasie 300 km nikt mnie nie wyprzedził :P

Ogólnie bardzo fajne autko cztery osoby mogą nim podróżować dość wygodnie ,a po wyjęciu tylnych foteli i rolety to wręcz mała ciężarówka :hi:

Jako minus zakwalifikował bym ciężki dostęp do silnika , jest dosyć ciasno upchnięty w małej komorze silnika :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt cie nie wyprzedził bo nikt nie jechał,albo za tobą nic nie było widać wiec po co ryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt cie nie wyprzedził bo nikt nie jechał,albo za tobą nic nie było widać wiec po co ryzykować.

Nie za bardzo wiem o co Ci chodzi :)

Jak zrobisz traskę 300 km z Mszczonowa do Starych Juch za Ełkiem , z przejazdem przez Warszawę w 3h15min ( nawet swoim AFN-em ) to będziesz wiedział o czym ja napisałem w poprzednim poście :P

Edytowane przez piotrsob1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz 1.4tdi 90kM, zrobisz z niego 110-115kM i będziesz fruwac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...