Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czym skleić reflektor w B7


kdawid

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy jak w temacie, potrzebuje rozkleić reflektor bixenonowy i wymienić w nim przód, ponieważ mi pękł.

Wiem że aby go rozkleić trzeba podgrzać i powinien puścić.

Pytanie, czym go później skleić żeby był szczelny i żeby w razie konieczności znów można go było rozkleić w przyszłości? Czy ten klej, który jest oryginalnie nadaje się do powtórnego użycia wystarczy do tego żeby go skleić z powrotem i żeby był szczelny, czy macie jakieś inne sprawdzone kleje do tego?

Z góry dzięki za pomoc i sugestie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym na jakimś sylikonie skleił, zawsze będziesz miał go jak rozkleić, klej do szyb też jak najbardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy po kleju do szyb mozna latwo to rozkleic?

no właśnie nie można, sadzę że rozklejenie reflektora sklejonego na klej do szyb skończy się jego uszkodzeniem. Wiem że będzie szczelne i będzie trzymać dobrze ale klej do szyb odpada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silikon daje rade, wszyscy znajomi mają na nim lampy posklejane :D W razie czego rozkleić jest łatwo i skleić ponownie ( np. gdyby parowały )

Ewentualnie bardziej profi, klej butylowy https://hidretrofit.pl/sklep/klej-butylowy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie silikon. Silikon po pewnym czasie oklejanie się od czarnego plastiku i zaczyna parować. Sprawdza się klej poliuretanowy lub klej do luster . Polecam Wurth.

Edytowane przez jacek70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ewentualnie bardziej profi, klej butylowy Klej butylowy Â

I o to chodziło, wielkie dzięki za link. Widać że ten klej jest do tego i oryginalnie też takim lub podobnym jest sklejone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...