Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie amortyzatory na przód?


kafarek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wszędzie pytają o gwint ja jednak pytam o zwykłe amorki :) Jestem po wymianie amortyzatorów tył i zamontowałem sachsa bo niby porządna firma lecz po głębszym zastanowieniu postanowiłem napisać tu. Może ktoś zna lepsza firmę w rozsądnej cenie? :P Mam na oku sachsa i kayabe. Proszę o poradę :)! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MArcinie co Ty gadasz :)

to zupełnie inna liga, meyle to pakowacz chińczyka i chcesz to z Sachsem porównywać?:)

brać Sachsa kayabę wyłącznie.

Ukłony

marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko odpowiadam na pytanie "Może ktoś zna .... w rozsądnej cenie? ", ale jak z jakością to nie wiem, różnie mówią.

Edytowane przez soulmaster3m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez spin jednakże pisałem o lepszej firmie z rozsądniejszymi cenami. Nie mialem na myśli aby bylo tansze wzamian za gorsze :P Faktycznie cena powalaja te Meyle bo 280-300 juz jest komplet z odbojami a sachsa koło 4 stówek jednak :P No ale nic, kto pyta nie błądzi. Bo tak jak z wachaczami swag jest duza konkurencja dla lemfordera jakoscia i cena a tu chyba takie odpowiedniki to sachsa - kyb widzę :P Dzięki za odpowiedzi !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma spiny, Marcin po prostu chce abym w końcu na kawę do niego przyjechał i on wie, że mnie też czeka wymiana amorków, a że buja tak, że pewnie wszystkie to przyjadę do niego szybciej niż myślę.

A tak to wiesz, uderzę w stół, a dziku przyjdzie i rozwieje wszelkie wątpliwości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Kayaby do swojego klekota odpowiednik Be płaciłem 350 zł mi się na nich dobrze lata ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę na Kayabie z przodu i Sachsie z tyłu - kilka lat i na razie (odpukać) jest ok. Więc mogę polecić obie te firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...