Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Avus


Kerach

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Od niedawna jestem posiadaczem Audi A4 B5. Niestety stoi na zwykłej stali co bardzo boli moje oczęta :( W głowie pojawił się pomysł, żeby założyć jej oryginalne felgi Avus od S4, rozglądam się za 17". Moje pytanie brzmi, jaka szerokość felgi i jakie ET będzie dobre do mojej A4? Może pytanie banalne dla niektórych z Was ale ja się kompletnie nie znam na felgach ;)

Edytowane przez Kerach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli podam Ci idealne parametry to nagle okaże się, że wybór masz bardzo mały. Lepiej wklej linki z propozycjami to napiszę co będzie pasowało, a co nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję temat. Tomasz, prośba do Ciebie. Napisałeś, żebym wstawił felgi, które mnie interesują a powiesz mi czy będą pasować. Więc pytam o takie felgi ;)http://allegro.pl/5721-felgi-16-5x112-audi-a3-a4-a5-a6-wzor-rs4-i6025227284.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasować będzie bez problemu, jednak, żeby to wyglądało lepiej to musiałbyś dać dystans z 10mm przód i 13mm tył.

Kiedyś stałem przed podobnym wyborem jak Ty. Też rozważałem zakup tych felg tylko, że w rozmiarze 17. Znalazłem oryginalne i jestem zadowolony :) Co prawda łatwiej kliknąć kup teraz i mieć pewność, że są proste, bez odprysków itp. Jednak ich trwałość pozostawia wiele do życzenia. Po analizie internetu znalazłem takie info, że:

- lakier schodzi po roku użytkowania

- bardzo są podatne na skrzywienia.

Jeżeli ma być to felga na lato to zaproponowałbym ci takie co ja posiadam czyli:

http://allegro.pl/audi-a4-a6-vw-7-5x17-5x112-felgi-aluminiowe-et-43-i5743238242.html

Oczywiście aukcja jest podglądowa i znajdź je blisko siebie i w dobrym stanie. Koniecznie patrz, żeby otworów było 5, bo hybrydowe otwory czyli pasujące do 5x112 i 5x110 oznaczają jedno - chińską podróbkę.

Oryginalne felgi audi, które ja posiadam mają parametry: 7,5J ET 43 R17 i spokojnie zamontujesz na to oponę 225/45/17

Jeżeli nie chcesz tracić na dynamice jazdy to również możesz założyć 205/50/17 :)

PS. Sam Sline praktycznie w dziele sprzedam zobacz czy nie będzie Ci gdzieś po drodze http://a4-klub.pl/index.php?/forum/386-17/

Jak ja szukałem to oczywiście nie było żadnych, albo gdzieś nad morze musiałbym jechać.

Edytowane przez tomasz102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz, powiem szczerze, że nad takimi też długo myślałem i zacząłem takich szukać ale w okolicach Łodzi czy też w województwie Łódzkim ciężko dorwać takie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Od niedawna jestem posiadaczem Audi A4 B5. Niestety stoi na zwykłej stali co bardzo boli moje oczęta :( W głowie pojawił się pomysł, żeby założyć jej oryginalne felgi Avus od S4, rozglądam się za 17". Moje pytanie brzmi, jaka szerokość felgi i jakie ET będzie dobre do mojej A4? Może pytanie banalne dla niektórych z Was ale ja się kompletnie nie znam na felgach ;)

Ori Avusy maja takie parametry:

4B3 601 025 N Z17

8 x 17 ET35

5 x 112

seanmo-167101-albums-audi-s6-wheels-8357

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...