Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Galaxy s3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Po Resecie do ustawień fabrycznych dalej muli. Podczas ładowania w nocy wyłącza się i wyświetla się tylko ikona ładowania a co najgorsze budzik dzwoni według własnego uznania np nigdy w czwartki. Jest jakaś opcja żeby go zresetować na twardo wyczyścić wszystkie śmieci i żeby działał tak jak był nowy bez oddawania do serwisu? Mój ZTE blade Qmaxi2 pomimo tego że to nieudolna podróba S3 działa o wiele szybciej i nie zawiesza się tak często. Telefon kupiony w media markt 2 lata temu bez brandowanego softu jeżeli to w czymś pomoże. Clean master przyśpiesza go ale dosłownie na chwilę.

Zainstalowane apki:

1. FB plus messanger

2. Tapatalk

3. whatsapp

4. Zdjęcia google

5. Gazeta

6. clean master

7. yanosik

8. ETN radio

9. Torque

dodatkowo regularnie obsługiwany gmail jeżeli ma to jakieś znaczenie.

Opublikowano

Ten typ tak ma. Poczytaj na necie i pora na coś innego.

Za chwilę jeszcze bateria łupnie...

Opublikowano
  • Autor

Bateria już padła. Wymieniłem. Ma pochodzić jeszcze cztery miesiące zanim wezmę p8 lite.

Wymiana softu coś da?

Opublikowano

Mnie wymiana sofftu pomogła

Opublikowano

Wgraj ODINEM najnowszy soft z http://www.sammobile.com/

Tu spis oryginalnych romów do SGS3

http://www.sammobile.com/firmwares/database/GT-I9300/XEO/

Albo coś z forum android. Tam znajdziesz też opis jak wgrywać soft odinem.

Ja używałem długo ArchiDroid. Telefon działał szybciej, bez lagów itd.

Przeszedłem z SGS3 wiele romów, swoją drogą telefon przypadł mi do gustu bardzo.

Obecnie wymieniem na P8 Max

Opublikowano
  • Autor

Za wysokie progi. Chyba oddam do serwisu.

Opublikowano

Za wysokie progi. Chyba oddam do serwisu.

Dam Ci radę...nie bierz p8light bo po przesiadce z samsunga na to gowno będziesz rozczarowany....ale to tylko moja sugestia

Opublikowano
  • Autor

Patrząc po parametrach wybrałem właśnie ten model. Co z nim nie tak ? Mój służbowy sony 4 aqua grzeje się jak popieprzony. Muszę używać dwóch telefonów i mam nadzieję że p8 lite nie bedzie mi robił za grzejnik bo jeden już mam.

Opublikowano

Miałem P8lite i mam M4 bo nie wyrobiłem ładowania P8 co 6 godzin. Bubel jak....

Opublikowano
  • Autor

czyli co brać drugi grzejnik M4 ? Jak wypada optyka M4 w porównaniu do P8L ? Nie ukrywam że M4 wypada blado przy sgs3

Opublikowano

Bo s3 to jest kultową maszyna

Opublikowano

Brat ma P8 lite i 1 dzień przy normalnym korzystaniu do dwóch dni...Do S3 nie ma co porównywać nawet :) Samsung odpada w przedbiegach

Opublikowano

Ja do S3 wgrałem Android 5.1 Lollipop i hula jak ta lala poczytaj forum androida i jak najszybciej zrób kopie systemu plików bo jak padnie to będzie cegła a jak będziesz miał kopie to go odratujesz

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Yeap, ja polecam jednak wgranie odinem innego softu. Nie jest w tym nic skomplikowanego, a tutoriali na ten temat masaaa :)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ale podstawa i pierwsza rzecz to kopia systemu plików

NIE danych

tylko system plików...

Opublikowano

Miałem 4 sztuki S3 i mogę stwierdzić, że to dno. Android z 1GB RAM jest złomem. Miałem S3 LTE- wersja o niebo lepsza, ale szybko ubywała bateria. Miałem 3 sztuki S4 i ze wszystkich byłem zadowolony, a teraz powolutku szukam sobie Note 3. Sony z serii Z nie polecam z racji tej, że dostanie jedno pęknięcie i od razu dotyk siada. W przypadku samsunga tak nie jest. Ojciec w tygodniu zakupił sobie P8 Lite. Chwile się nim bawiłem i jest spoko. Działa dużo lepiej niż S3 i jest porównywalny do S4 :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.