Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wspólny wyjazd do Bukowiny 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

My jedziemy już w czwartek, ale w piątek w okolicach Krakowa możemy do Was dołączyć :naughty: jedrekx, o której i gdzie w okolicach KRK ?

Opublikowano
  • Autor

A przez Tomaszów Mazowiecki ktoś leci ?

Moskal

Opublikowano

O ciekawe czy ma jakieś wolne miejsce , dzięki za info . Muszę z nim zagadać

Opublikowano

jedrekx, o której i gdzie w okolicach KRK ?

nie pamiętam ile ostatnio jechaliśmy z Częstochowy do Krk.. ale chyba jakieś 1,5 godziny? miejsce ustalimy jakoś :) będziemy też przecież pod telefonem :)

Opublikowano
  • Autor

jedrekx, o której i gdzie w okolicach KRK ?

nie pamiętam ile ostatnio jechaliśmy z Częstochowy do Krk.. ale chyba jakieś 1,5 godziny? miejsce ustalimy jakoś :) będziemy też przecież pod telefonem :)

tak około 1,5 h jedzie sie na luzie... wszystko zalezy czy bedą korki przed bramkami

Opublikowano

No jestem :lol:

Musze ustalić z Grzesiem jak sie dostanie do mnie, do Grodziska i wtedy bede wiedział o ktorej mniej wiecej bede w Czewie. Jesli bede miał po niego jechać na Białołękę w piątek rano to suabo to widze :naughty::naughty::naughty:

Opublikowano
  • Autor

No jestem :lol:

Musze ustalić z Grzesiem jak sie dostanie do mnie, do Grodziska i wtedy bede wiedział o ktorej mniej wiecej bede w Czewie. Jesli bede miał po niego jechać na Białołękę w piątek rano to suabo to widze :naughty::naughty::naughty:

niech wsiada w PKS o 4:30 :D i zagina do Ciebie :grin: :grin: :grin:

Opublikowano

trzeba jechać z głową, a gierkówką nie da się jechać mega szybko :decayed:

bzdura

Opublikowano

w zeszłym roku lecieliśmy spokojnie ;) jakieś 130-140 cały czas :)

Opublikowano

A ja zeszłym roku jechałem do BT non stop 160 czasem 180 :) , a w powrotem to leciałem ile tylko cisnęło :D także przy 273km/h zamknąłem sie :D

Edytowane przez harry19-19

Opublikowano

jedrekx, o której i gdzie w okolicach KRK ?

nie pamiętam ile ostatnio jechaliśmy z Częstochowy do Krk.. ale chyba jakieś 1,5 godziny? miejsce ustalimy jakoś :) będziemy też przecież pod telefonem :)

ja raczej nie dołączę do Was bo wyskoczył mi jeszcze wyjazd do Bielska w piątek rano więc nie dam rady obrócić, żeby do południa być w KRK

Opublikowano

To na bramkach planujecie być kolo 12 tak?

Opublikowano

A ja zeszłym roku jechałem do BT non stop 160 czasem 180 :) , a w powrotem to leciałem ile tylko cisnęło :D także przy 273km/h zamknąłem sie :D

Szymek Cie RSem holował ???

Opublikowano

No jestem :lol:

Musze ustalić z Grzesiem jak sie dostanie do mnie, do Grodziska i wtedy bede wiedział o ktorej mniej wiecej bede w Czewie. Jesli bede miał po niego jechać na Białołękę w piątek rano to suabo to widze :naughty::naughty::naughty:

Wuja w tym roku napijemy się wódki :D

Kurde to nie ten temat :D

Opublikowano

A ja zeszłym roku jechałem do BT non stop 160 czasem 180 :) , a w powrotem to leciałem ile tylko cisnęło :D także przy 273km/h zamknąłem sie :D

Szymek Cie RSem holował ???

Tak jest :D nawet fajnie wyło :P

Opublikowano
  • Autor

To na bramkach planujecie być kolo 12 tak?

jak z czewy wylecimy planowo o 10 to max 1,5 h i jestesmy na bramkach

Opublikowano

Najwyżej będę się kontaktował bo nie wiem jak będzie droga z Wrocławia wyglądala.

Opublikowano

Również bardzo chętnie dołączę się do grupy w okolicach Krakowa, tylko gdzie i o której planujecie jakąś zbiórkę? :wink:

Opublikowano

Proponuję wprowadzić sztywną godzinę o 10 wyjazd z Częstochowy i wyjazd 12-12:15 spod bramek czy tam innego miejsca ;) Wtedy jest szansa, że każdy będzie na czas ;)

Opublikowano

Proponuję wprowadzić sztywną godzinę o 10 wyjazd z Częstochowy i wyjazd 12-12:15 spod bramek czy tam innego miejsca ;) Wtedy jest szansa, że każdy będzie na czas ;)

Ja o 7:00 wyjeżdżam z Białołęki i naprawdę ciężko mi stwierdzić jak mocno zapchana będzie Warszawka... Najwyżej jedźcie a ja spróbuje Was złapać :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.