Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Klubowe lanie czyli COD4


Rekomendowane odpowiedzi

A jak go się sprawdza

[br]Dopisany: 04 Grudzień 2008, 22:30_________________________________________________teraz już widze jakieś serwery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak go się sprawdza

[br]Dopisany: 04 Grudzień 2008, 22:30_________________________________________________teraz już widze jakieś serwery

klikasz na nazwe serwera na liscie i na dole pmasz "info i serwerze", klikasz i spisujesz adres i numer portu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak utworzyłem go to jak go niby mam widzieć? musze wyjść?

jesli ustawiles serwer dedykowany na internet to jak wyjdziesz to bedziesz go widzial po odswiezeniu na liscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego nie zrobiłem, spróbuje i powiem co[br]Dopisany: 04 Grudzień 2008, 22:37_________________________________________________Chyba nici z tego, pokombinuje i dam znać, szkoda czasu :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego nie zrobiłem, spróbuje i powiem co[br]Dopisany: 04 Grudzień 2008, 22:37_________________________________________________Chyba nici z tego, pokombinuje i dam znać, szkoda czasu :confused4:

to wejdz na moj serwer ktory podawalem wczesniej... ja tam spadam pograc... (24/7 Creek HC Smoke Weed)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem na kilka pytań na raz.

Jak sprawdzić jakąm mam wersję cod-a ?

Po prostu odpalić COD4 Multiplayer i spojżeć w prawym dolnym rogu na wersję. Będzie 1.5647 to ver 1.5 1.7652 to 1.7.

Czy mogę grać z innymi na serwerze postawionym na własnym kompie?

Tak, ale tylko ty będziesz miał dobrego pinga. Reszta będzie płakać: wysoki ping ( w końcu większość łącz jest nastawiona na ściąganie danych a nie wysyłanie ), częste lagi ( twój komp to nie serwer z szybkim czasem dostępu do kluczowych zasobów ). W internecie jest wystaczająco dużo pustych serwerów, żeby coś dla siebie znaleźć. Sensowność takiego zabiegu bliska zeru.

Jak założyć serwer żeby inni mogli grać? ( jeśli już się upieracie )

Możliwość taka istnieje tylko gdy łącze posiada zewnętrzny adres ip ( stały jak i zmenny jak jest to w neostradzie ). Jeśli nie wiesz czy masz stały adres ip to znaczy, że ... nie masz :P W większości firm o takowy trzeba złożyć podanie itd. Jeśli wiesz, że masz zewnętrzny i nie dzielisz łącza na kilka kompów poprzez domowy router to sprawa jest prosta. Sprawdzasz w Windowsie swój adres IP połączenia sieciowego. Oto będzie adres twojego serwera. Kwestią dodatkową będzie port serwera ( jeśli nic nie zmieniacie to będzie to 28960 ). Jak tylko zaczniecie serwer w samej grze będa mogli się wszyscy dołączać. Jeśli masz neo albo inno usługę ze zmiennym ip to dodatkowo potrzebna będzie usługa typy DynDns lub noip. Polega ona na tym, że przypisje ona wasz zmieniający się adres ip do wybranej wcześniej przez was stałej nazwy domenowej (poprzez mały programik działający w tle systemu ). Od teraz nie trzeba się lączyć z adresem ip tylko z nazwą ( ja w dawnych czasach używałem gaciu.game-host.org ). Dodatkowym problemem jest configuracja serwera. Jeśli nic nie wiecie na ten temat i użyjecie stanardowych ustawień ostrzegam, że gra nie będzie przyjemna i wszyscy wyjdą dość szybko. Do ciekawej konfiguracji ( uczciwej ) porzebny jest serwer z linią komend linuxa. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy w skonfigurowaniu serwera z prawdziwego zdarzenia to chętnie służę pomocą.

Opłacalność takich zabiegów oscyluje wokół 0.

Jak racjonalnie szukać dobrych serwerów?

Zainstalujcie program typu XFIRE lub All Seeing Eye. Mnóstwo flitrów pozwalających wybrać serwery które się lubi. Oczywiście ulubione serwery, możliwość podglądania gdzie grają znajomi itd. Osobiście polecam xfire bo jest za darmo i jest aż za bardzo funkcjonalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

All Seeing Eye odpada, bo został wycofany z yahoo, zostaje xfire, którego nie mogę zainstalować lub HLSW na którym można pograć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://postdownload.filefront.com/10829906//e1a291c2bec712463fe47c63b822de6198a2534cdb9b95bed59ff0d769f5b71eacf312c86317ac37

panowie sciagnalem pachta 1,6 i 1,7 zaistalowalem i sie nic nie zmienia w serwerach jak to zrobic zeby smigalo ...pachty sciagnalem z tej stronki wyzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz jestem jak cos to mozemy pograc:)[br]Dopisany: 07 Grudzień 2008, 20:12_________________________________________________

http://postdownload.filefront.com/10829906//e1a291c2bec712463fe47c63b822de6198a2534cdb9b95bed59ff0d769f5b71eacf312c86317ac37

panowie sciagnalem pachta 1,6 i 1,7 zaistalowalem i sie nic nie zmienia w serwerach jak to zrobic zeby smigalo ...pachty sciagnalem z tej stronki wyzej

wersja powinna sama sie upgradeowac do 1.7, zadnych zmian nie zauwazysz poza dostepnymi nowymi mapami i oznaczeniem wersji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę się dołączać[br]Dopisany: 07 Grudzień 2008, 20:44_________________________________________________siedzę na

89.248.163.42:28962

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra panowie ja juz wszystko dogralem,i jestem juz z wami jak co ADECNEO jestem na serwerze ktory podales ale zero odzewu na a4 klub........chyba wyszedles jak co to dawajcie znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...