Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Klubowe lanie czyli COD4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zagralbym... gdzie dzisiaj sie wbijamy zeby postrzelac?

Opublikowano
  • Autor

zagralbym... gdzie dzisiaj sie wbijamy zeby postrzelac?

dawaj na 85.25.7.95:28962

Opublikowano

zagralbym... gdzie dzisiaj sie wbijamy zeby postrzelac?

dawaj na 85.25.7.95:28962

5 minut

Opublikowano

A próbował ktoś z tym MP - 1.7 patched ? Bo mi gierka w multi nie chce odpalić ;(

Opublikowano
  • Autor

niestety nie

ale kombinuj - właśnie z lucasem ostro piłujemy :evil:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 22:22_________________________________________________dzięki Lucas - jutro popykamy jak już chlopaki się ogarną z instalką

Opublikowano

ja gram caly czas na patchu 1.7 i nie ma z niczym problemow. Z patchem dochodza 4 nowe mapy a poza tym jest troche poprawek funkcjonalnych. jak dla mnie ten dodatek jest niezbedny

Opublikowano

a moze se kupcie konsole :kox: a nie patche,update'y,serwery,numery,jak niemoge sie włączyc ten niemoze sie zauktualizowac.. ..PC =przeżytek całkowity :wallbash:

Opublikowano

a moze se kupcie konsole :kox: a nie patche,update'y,serwery,numery,jak niemoge sie włączyc ten niemoze sie zauktualizowac.. ..PC =przeżytek całkowity :wallbash:

Ja gram glownie z doskoku, stad gry na pc. Choc powiem szczerze, ze jezeli chodzi o wykonanie i grywalnosc, to nie wyobrazam sobie grania w FPP bez myszy i klawiatury

Opublikowano

K....wa, tak se chciałem popykać z wami że straciłem neta. Pier......ny UPC , odłączyłem modem od sieci i jak podłączyłem to już nie zatrybił. Co za shit. :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
  • Autor
:oops:
Opublikowano

To pewnie wina tego co siedzi za tym biurkiem UPC :gwizdanie: :mysli:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2008, 11:48_________________________________________________Mam znowu neta, :> łącznie 14Mb/s więc dziś coś pokombinuję i może uda mi się z wami zagrać

Opublikowano

panowie jak spr.jakiego sie ma pachta zainstalowanego i gdzie????i czy jak zainstaluje nowszego to stare serwery znikna ???

Opublikowano

nowy patch dodaje go gry nowe mapy a co za tym idzie udostepnia nowe serwery na ktorych mozesz grac na tych mapach. stare mapy tez chodza bez problemow. ja bym zagral dzisiaj... dajcie znac gdzie i kiedy

Opublikowano

oki dzieks zaczne sciagac pomalu i dolacze :good: :good: :good:

Opublikowano

Udało mi się odpalić grę, trzeba było mikrofon podłączyć w gniazdo. ale nie widzę żadnych serwerów

Opublikowano

Udało mi się odpalić grę, trzeba było mikrofon podłączyć w gniazdo. ale nie widzę żadnych serwerów

mikrofon ?!!! ja tam bez mica gram caly czas, dziwne to... odswiez sobie serwery to powinny wskoczyc (i neta podlacz) :decayed:

Opublikowano

tak, to jest taki błąd w tej grze

utworzyłem serwer A4team czy ktoś go widzi?

Opublikowano

tak, to jest taki błąd w tej grze

utworzyłem serwer A4team czy ktoś go widzi?

zaraz sprawdze...ale zanim to jedno pytanko: masz ustawiony serwer dedykowany na Internet?

Opublikowano

tak

Opublikowano

tak

no to wchodze, chwilunia[br]Dopisany: 04 Grudzień 2008, 22:23_________________________________________________nie widze go, podaj adres serwera

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.