Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Klubowe lanie czyli COD4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja go wogóle nie widzę na liście ;(

Dokladnie :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

nie wyskoczyła mi aktualizacja a codziennie w to nie gram :decayed::notworthy:

już instaluje 1,7 sori :decayed:

Opublikowano

pewnie go nie widzimy bo mamy patcha 1,7 a tamten jest na nizszym

a ten moj pusty nazywa sie ZBB ZEISTERBADB

a to juz wogole czarna magia jak dla mnie

Opublikowano

musimy posiadać jakiś specjalny patch na ten headohot I 42?

Opublikowano

dobra panowie, ten powinien pojsc wszystkim...

nazwa TDM| Public Server

adres: 78.46.99.230:21000

czekam

Opublikowano

podawajcie odrazu gdzie szukac znajdz i zniszcz,sztab albo w innym

Opublikowano

Ja się poddaję i wychodzę z domu :wink4: Miłego szczelania :kox::wink4:

Opublikowano

musimy posiadać jakiś specjalny patch na ten headohot I 42?

zadnego patcha... adaho ma starego patcha do gry i dlatego widzi serwery ktorym nasze gry nie obsluza bo maja nowszego patcha[br]Dopisany: 01 Grudzień 2008, 20:29_________________________________________________dawajcie, dawajcie bo serwerek dobrze chodzi

Opublikowano
  • Autor

zgadza sie

78:46....:000 też mi sie nie odpala - wymaga 1,7

mam już 1,7 ale do instalki potrzeba 1,6 który zaraz się ściągnie :decayed: f*ck, zupełnie o tym pier.... patch'u zapomniałem

Opublikowano

tdm tego tez nie widze

Opublikowano

a ja mam jakiegoś jeb... pecha ..tego TDM też nie widzę na liście :confused4: :confused4: :confused4:

Opublikowano

dobra, to napiszcie jakiegos ktory u siebie macie a ja sie dostosuje i wejde :) tak bedzie najlepiej... adres serwera znajdziecie na dole listy serwerow pod "info o serwerze"

Opublikowano
  • Autor

a ja mam jakiegoś jeb... pecha ..tego TDM też nie widzę na liście :confused4: :confused4: :confused4:

pewnie jakiś warszawiak zasłania :decayed:

Opublikowano

ja zawsze gram na tym 70.85.45.20:28960 - 24/7 Creek HC Smoke Weed moze ten wam pojdzie

Opublikowano

ale gdzie szukac dematch druzynowy bo jak dodaje te ip do ulubionych pisze ze dodalo a ja ich nie widze i nie wiem jak na niego wejusc

Opublikowano
  • Autor

zaraz dociągnie sie p 1,6 potem instaluje 1,7 i jestem za 10 min :decayed:

Opublikowano

ale gdzie szukac dematch druzynowy bo jak dodaje te ip do ulubionych pisze ze dodalo a ja ich nie widze i nie wiem jak na niego wejusc

to jest deathmatch druzynowy

Opublikowano
  • Autor

już leci instalka - to na którym finalnie gracie ?

Opublikowano

znajdzcie pk zaprasza to serw mojego klanu[br]Dopisany: 01 Grudzień 2008, 20:51_________________________________________________dematch[br]Dopisany: 01 Grudzień 2008, 20:52_________________________________________________jest malo osob ja tam czekam

Opublikowano
  • Autor

nie ma pk zaprasza ..jest pk ...cos tam ale 0 graczy

na którym gramy - mam już 1,7

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.