Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Klubowe lanie czyli COD4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mi pasuje bede

serwer robisz na haslo czy ogolnodostepny

Opublikowano

jutro godzina 19.00 :evil:

pasuje wszystkim ?

Mi pasuje po 20 (a najlepiej to po 21). Ale podaj najpierw adres serwera, zebym mogl sie wbic (i reszta ludzi rowniez)

Opublikowano
  • Autor

nazwe serwera zrobię na A4 - każdy powinien to znaleźć bez problemu [br]Dopisany: 01 Grudzień 2008, 07:40_________________________________________________no co jest ??? strach obleciał ???? :polew:

Opublikowano

no ja czekam... ale serwera jakos nie widze

edit:

przerzucam liste jeszcze raz...moze wskoczy

Opublikowano
  • Autor

teraz spróbuj

Opublikowano

a będziecie grać koło 22? jak tak to chętnie bym po"szczelał" :decayed:

Opublikowano
  • Autor

może posiedzę do 22 - próbuj

Opublikowano

jesli serwer nazywa sie "A4" to go nie ma... podaj lepiej adres serwera to sie od razu bez przeszukiwania wbije

Opublikowano
  • Autor

lucas cos mi sie zrypało - wcieło mi wszystki klasy ??? :shocked::kwasny:

spróbuj u siebie

Opublikowano

czekaj już grzebie

a ustawiłes "dedykowany" na Internet?

Opublikowano
  • Autor

nie :decayed:

już poprawiam

Opublikowano

Kurna ..jakie to ma wymagania ? :decayed:

Na starym PC pójdzie ? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no i coś się zjebało :gwizdanie:

WARNING: unknown dvar 'bg_shock_volume_voice' in file 'shock/damage_mp.shock'

WARNING: unknown dvar 'bg_shock_volume_local' in file 'shock/damage_mp.shock'

WARNING: unknown dvar 'bg_shock_volume_local2' in file 'shock/damage_mp.shock'

WARNING: unknown dvar 'bg_shock_volume_ambient' in file 'shock/damage_mp.shock'

WARNING: unknown dvar 'bg_shock_volume_hurt' in file 'shock/damage_mp.shock'

WARNING: unknown dvar 'bg_shock_volume_player1' in file 'shock/damage_mp.shock'

WARNING: unknown dvar 'bg_shock_volume_player2' in file 'shock/damage_mp.shock'

WARNING: unknown dvar 'bg_shock_volume_music' in file 'shock/damage_mp.shock'

WARNING: unknown dvar 'bg_shock_volume_musicnopause' in file 'shock/damage_mp.shock'

WARNING: unknown dvar 'bg_shock_volume_mission' in file 'shock/damage_mp.shock'

WARNING: unknown dvar 'bg_shock_volume_announcer' in file 'shock/damage_mp.shock'

WARNING: unknown dvar 'bg_shock_volume_shellshock' in file 'shock/damage_mp.shock'

-----------------------------------

PunkBuster Server: pb_sv_GuidRelax = 7 (0 to 7)

Hitch warning: 3960 msec frame time

Resolving cod4master.activision.com

cod4master.activision.com resolved to 63.146.124.21:20810

Sending heartbeat to cod4master.activision.com

Resolving cod4master.activision.com

cod4master.activision.com resolved to 63.146.124.21:20800

Opublikowano

Kurna ..jakie to ma wymagania ? :decayed:

Na starym PC pójdzie ? :gwizdanie:

zalezy jakim starym... na moim starym to nawet pasjans i saper sie mulily... :) a tak na powaznie to core2duo, 2 ramu i grafika 8600 powinno wystarczyc[br]Dopisany: 01 Grudzień 2008, 19:20_________________________________________________

no i coś się zjebało :gwizdanie:

WARNING: unknown dvar 'bg_shock_volume_voice' in file 'shock/damage_mp.shock'

WARNING: unknown dvar 'bg_shock_volume_local' in file 'shock/damage_mp.shock'

WARNING: unknown dvar 'bg_shock_volume_local2' in file 'shock/damage_mp.shock'

WARNING: unknown dvar 'bg_shock_volume_ambient' in file 'shock/damage_mp.shock'

WARNING: unknown dvar 'bg_shock_volume_hurt' in file 'shock/damage_mp.shock'

WARNING: unknown dvar 'bg_shock_volume_player1' in file 'shock/damage_mp.shock'

WARNING: unknown dvar 'bg_shock_volume_player2' in file 'shock/damage_mp.shock'

WARNING: unknown dvar 'bg_shock_volume_music' in file 'shock/damage_mp.shock'

WARNING: unknown dvar 'bg_shock_volume_musicnopause' in file 'shock/damage_mp.shock'

WARNING: unknown dvar 'bg_shock_volume_mission' in file 'shock/damage_mp.shock'

WARNING: unknown dvar 'bg_shock_volume_announcer' in file 'shock/damage_mp.shock'

WARNING: unknown dvar 'bg_shock_volume_shellshock' in file 'shock/damage_mp.shock'

-----------------------------------

PunkBuster Server: pb_sv_GuidRelax = 7 (0 to 7)

Hitch warning: 3960 msec frame time

Resolving cod4master.activision.com

cod4master.activision.com resolved to 63.146.124.21:20810

Sending heartbeat to cod4master.activision.com

Resolving cod4master.activision.com

cod4master.activision.com resolved to 63.146.124.21:20800

wszystko gra...to tylko ostrzezenia... teraz walnij komende do polaczenia dodaj swoje ip i port i bedzie hulalo

Opublikowano

a tak na powaznie to core2duo, 2 ramu i grafika 8600 powinno wystarczyc

Dzięki Panowie ...pograne :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

wszystko gra...to tylko ostrzezenia... teraz walnij komende do polaczenia dodaj swoje ip i port i bedzie hulalo

aż taki dobry to nie jestem :decayed:

Opublikowano

a tak na powaznie to core2duo, 2 ramu i grafika 8600 powinno wystarczyc

Dzięki Panowie ...pograne :gwizdanie:

szkoda... niestety ma gierka spore wymagania... choc porownujac ja z crysisem to niewielkie... jednak nie ma sensu grania na minimalnych detalach w minimalnej rozdzialce... [br]Dopisany: 01 Grudzień 2008, 19:24_________________________________________________

wszystko gra...to tylko ostrzezenia... teraz walnij komende do polaczenia dodaj swoje ip i port i bedzie hulalo

aż taki dobry to nie jestem :decayed:

ja mam za slabe lacze na serwer...kurna... sam bym go postawil... moment.. jakos ci to wytlumacze...

Opublikowano
  • Autor

Lucas wpisuje IP mojego kompa - wale Enter i nic

Opublikowano

wejdz tutaj:

http://djczolgista.delfinet.pl/a/W%b3asny%20serwer%20cod4.rar

przeczytaj... wyedytuj podstawowe dane i odpal gre z parametrem

iw3mp.exe" +set dedicated 2 +set sv_punkbuster 1 +exec server.cfg +map_rotate +set net_port 28960

powodzonka

Opublikowano

panowie nima serwa juz 3m raz odswiezam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.