Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Klubowe lanie czyli COD4


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak coś to tyż mam COD 4 na kompie, co prawda nie gralem jeszcze w to bo zainstalowałem tylko na szybciora - kumpel sobie porypał w to, bo tylko na moim kompie latało :naughty: Jak coś to mogę spróbować :gwizdanie: O której planujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

planujemy TERAZ :) jak tylko serwer ktos postawi... ja niestety nie moge bo mam slabe lacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja grzebie w tym co mi lucas wysłął ale idzie jak krew z nosa - mysłałęm że z pozycji gry sie da wystawić po prostu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopy powiedzcie mi na szybko czym sie gra i co i jak :polew: Pierwszy raz odpalilem tą grę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja grzebie w tym co mi lucas wysłął ale idzie jak krew z nosa - mysłałęm że z pozycji gry sie da wystawić po prostu :decayed:

zmien tylko dane podstawowe (nazwa hosta, admin, mail itp)... te na gorze... reszta niech zostanie nieruszona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lucas gdzie jest ten plik server.cfg .. nie mam go - jest tylko default_server.cfg ale tam nie ma podmianek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lucas gdzie jest ten plik server.cfg .. nie mam go - jest tylko default_server.cfg ale tam nie ma podmianek

wrzuc go do katalogu main

PS. a moze wbijemy sie na jakis serwer... tam gdzie pusto bedzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sporo jest pustych.. ale jesli wam sie nie uda... to ja sprobuje z poziomu gry (nie bede sie bawil w stawianie serwa) odpalic testowy... bedzie sie nazywal "AAA A4-klub.pl" dajcie mi minute

EDIT:

zobaczcie czy widac serwer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopy powiedzcie mi na szybko czym sie gra i co i jak :polew:

Myszką chodzisz ..strzałkami strzelasz .. przycik Alt+F4 uruchamiasz kody :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszką chodzisz ..strzałkami strzelasz .. przycik Alt+F4 uruchamiasz kody :polew:

Myszką chodzę? :mysli: Myślałem że człowiekiem na nogach :decayed: strzałkami strzelam? A to z łuku? :kox: podaj jakieś kody :tongue4:

Ragguś jaja sobie robiłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie widzę

może jednak wbijmy sie na ten

Headohot I 42! ?? jest pusty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie widzę

może jednak wbijmy sie na ten

Headohot I 42! ?? jest pusty

no to jedziemy na tym pustym ktory wspomniales... zaraz wchodze... oby tylko hardcore byl i najlepiej deathmatch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurfa zagramy dzisiaj? :naughty: tak to jest jak się warszawka bierze za organizację :decayed: :decayed: :decayed:

:polew:

to spróbuj wystawić ... :decayed:

ja już jestem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj jakieś kody

ALT + F4 ...pokazuje sie okno ..wpisujesz .. " madafakinsakinmuffinbicz.".. i masz nieśmiertelność i nosisz za Adaho karabin :kox::polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...