Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Klubowe lanie czyli COD4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

juz dwa razy przeszedłem :) ale stwierdziałem ze juz grał ni ebede i sprzedałem na allegro :P

COD4 jest dla mnie najlepsza gra jaka do tej pory grałem :P

Opublikowano

no to dales ciala na calej linii :) tryp multiplayer rzadzi w tej grze. single player to tylko wstep nadajacy smaczku i zaostrzajacy apetyt gry. zreszta nie ma to jak pograc z innymi, ludzmi, wszystko jest nieprzewidywalne i to wlasnie cala frajda w tej grze

Opublikowano

faken bicz :P

Opublikowano

faken bicz :P

łot??? że niby łot du ju min? :>

Opublikowano

no ze dałem do pieca ze ja sprzedałem ;)

Opublikowano

zawsze mozesz z torrenta pociagnac ale przy kazdym uruchomieniu multiplayera weryfikuje ci cd-key i jesli ktos inny go uzywa lub uzywal to Cie nie pusci dalej. Najlepiej z oryginalna kopia gry. W empiku za 90 zl kupisz.

Opublikowano

juz w saturnie były po 59 czy 69 zł :P

ale wczoraj nie było żadnej :P a o empku ja kudłaty durnowaty nie pomyslałem ;P

Opublikowano
  • Autor

juz dwa razy przeszedłem :) ale stwierdziałem ze juz grał ni ebede i sprzedałem na allegro :P

COD4 jest dla mnie najlepsza gra jaka do tej pory grałem :P

do-kła-dnie :good:

Opublikowano

Idę kupić gierkę, zobacze w electro lub w media.

Opublikowano
  • Autor

no to zasuwamy ja już sie loguję

nazwa serwera {BLK} Fight Time

Opublikowano

Ani cod4 ani tym bardziej cod5 nie sa w 10% tak dobre jak cod1 i cod2. Poza lepszą grafiką nic nowego sie nie pojawiło. Tak naprawdę cod5 to tylko duży mod cod4 ( z potężną dawką błędów i bugów ) i sposób na wyciśnięcie z nas kasy póki tytuł jest "gorący". Nazwa Call of Duty jest prawdopodobnie jedną z najbardziej rozpoznawanych marek gier w tym momencie. Osobiście mam każdą część cod-a i tylko pieniedzy wydanych na cod5 żałuję.

Ale w cod4 bardzo chętnie z wami pogram. Podajcie ip serwera na którym gracie to dołączę. Albo wasze xfire jeśli macie.

Opublikowano

jakie masz błędy w COD5 , udało mi się przejść 2 razy i nic nie zauważyłem :mysli:

Opublikowano

Mówię o multiplayer. Nawet nie włączyłem singla. Rejstracja strzałów, balans broni itd. No i oczywiście ilość szczegółów na mapach powoduje, że gra nigdy nie będzie ważną grą w e-sporcie. Cod 1,2 i 4 były. Cod5 nie będzie.

Single player prawdopodobnie jest sympatyczny z miłą grafiką itd.

Opublikowano

no to zasuwamy ja już sie loguję

nazwa serwera {BLK} Fight Time

kurna znowu nie mam tego serwa f*ck :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

Mówię o multiplayer. Nawet nie włączyłem singla. Rejstracja strzałów, balans broni itd. No i oczywiście ilość szczegółów na mapach powoduje, że gra nigdy nie będzie ważną grą w e-sporcie. Cod 1,2 i 4 były. Cod5 nie będzie.

Single player prawdopodobnie jest sympatyczny z miłą grafiką itd.

aha , a ja pisałem o single player :wink4:...

muliplayera jeszcze nie liznąłem :naughty:

Opublikowano

adaho szkoda że nie odpisałeś mi na moje PW z pytaniem o COD :decayed: Więc sobie z Wami nie pogram :decayed:

Opublikowano
  • Autor

podaje nowy serwer

85.25.7.95:28962

Opublikowano

Kurde :angry: :angry: :angry: , byłem w realu, media i electro, gra kosztuje 99 zeta, więc nie wiem czy uda mi się połączyć z wami :disgust:

Opublikowano

pewnie go nie widzimy bo mamy patcha 1,7 a tamten jest na nizszym

a ten moj pusty nazywa sie ZBB ZEISTERBADB

panowie o co biega z tym pachtem te serwy co podaje adaho oraz ich ip u mnie nie wykrywa co moze byc nie teges?gram w to ok pol roku z ludzmi ustawki na clanwary i serwy ktore oni maja mi tez pokazuje, z tych co podaje ADAHO zadnego niema u mnie..... pls pomocy bo pogralbym z wami

Opublikowano
  • Autor

Kurde :angry: :angry: :angry: , byłem w realu, media i electro, gra kosztuje 99 zeta, więc nie wiem czy uda mi się połączyć z wami :disgust:

to nie kupuj - dam Ci moją, chodzi bez płyty[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 21:57_________________________________________________

pewnie go nie widzimy bo mamy patcha 1,7 a tamten jest na nizszym

a ten moj pusty nazywa sie ZBB ZEISTERBADB

panowie o co biega z tym pachtem te serwy co podaje adaho oraz ich ip u mnie nie wykrywa co moze byc nie teges?gram w to ok pol roku z ludzmi ustawki na clanwary i serwy ktore oni maja mi tez pokazuje, z tych co podaje ADAHO zadnego niema u mnie..... pls pomocy bo pogralbym z wami

widocznie masz starą wersję - ściągnij Patch 1,7 COD4 Modern Warfare - zainstaluj i będzie hulać

jeżeli masz np. wersje 1,5 to żeby zainstalowac patcha 1,7 musisz wcześniej doinstalowac 1,6 .. dasz sobie rade

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.