Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Centralny przy zamykaniu nie migaja migacze i dłużej świeci się światło w środku


akita

Rekomendowane odpowiedzi

Dostrzegłem w swoim aucie dzisiaj taka przypadłość. Przy zamykaniu auta nie migają migacze a światło w aucie świeci się dość długo okolo minuty może trochę mniej . Podczas tego czasu dioda na drzwiach nie miga tylko się świeci na czerwono dopiero po zgaśnieciu światła w środku zaczyna migać . Od czego to może być czy to jakas wilgoć ? Auto stało kilka dni na deszczu przeważenie jest garażowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się dzieje jeśli masz niedomknięte któreś drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świecąca długo czerwona dioda w drzwiach sygnalizuje awarię centralnego zamka. Bez podłączenia kabla i sprawdzenia błędów za dużo nie wywróżysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świecąca długo czerwona dioda w drzwiach sygnalizuje awarię centralnego zamka. Bez podłączenia kabla i sprawdzenia błędów za dużo nie wywróżysz...

Address 62: Door, Rear Left (J388) Labels: 8K0-959-795.clb

Part No SW: 8K0 959 795 HW: 8K0 959 795

Component: TSG HL H06 0170

Revision: Serial number: 0000007409883

Coding: 010C02204000210001

Shop #: WSC 06335 000 00000

VCID: FF079D256EE6DD1

1 Fault Found:

02115 - Locking Unit for Central Locking

008 - Implausible Signal

Freeze Frame:

Fault Status: 01101000

Fault Priority: 3

Fault Frequency: 1

Reset counter: 175

Mileage: 220265 km

Time Indication: 0

Date: 2016.03.13

Time: 09:52:26

jedyne co pokazuje po podlaczeniu kompa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jeden raz się tak przydarzyło że po zamknięciu centralnego dioda zaczęła się świecić, po ponownym otwarciu samochodu z pilota i zamknięciu było już wszystko normalnie i miałem ten sam błąd zapisany. Tylko że ja miałem taki przypadek jeden raz i to 5-6 miesięcy temu, jeszcze przed zimą i od tamtej pory się to nie powtórzyło.

A wszystkie zamki Ci się normalnie zamykają/otwierają?Nie wydobywa Ci się żaden dziwny dźwięk z tylnego lewego zamka jak by dłużej się otwierał lub zamykał?

Edytowane przez zabiello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przyznam, kolego, że masz nietypowe objawy. Ale błąd jest powszechny - po zimie na potęgę padają zamki w naszych B8. Rzuć okiem na temat: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/269382-problem-z-zamkiem-tylnych-drzwi-008-niezrozumialy-sygnal/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przyznam, kolego, że masz nietypowe objawy. Ale błąd jest powszechny - po zimie na potęgę padają zamki w naszych B8. Rzuć okiem na temat: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/269382-problem-z-zamkiem-tylnych-drzwi-008-niezrozumialy-sygnal/

Szwankują drzwi tylne lewe i czasem prawe. Tak sie zastanawialem czy to moze wina aury :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie wina aury. Ilość postów na forum na temat niedziałających zamków zawsze w okolicach pory zimowo-wiosennej wzrasta ;) Ale jest to przede wszystkim wina dziadowskich zamków w B8. Ja już wymieniałem 4 zamki z tyłu :facepalm: Co prawda używki, więc żywotność też mniejsza, ale w ASO życzą sobie ponad 700 zł za nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...